BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 tygodni temu #623872 przez agat
Oooo właśnie zobaczyłam tort, wygląda mega pysznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #623878 przez Dave
Dzięki, no powiem Wam że jest pyszny. Uffff.... cieszę się że wyszedł :laugh: :laugh: :laugh:

Agat - dokładnie jak piszesz, zaufanie dajesz zwierzęciu ale to zawsze zwierze, którym rządzą instynkty. Trzeba być czujnym.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #623888 przez Azja
ja sie nie boje ze moze cos zrobic kot, oczywiscie trzeba bedzie pilnowac bo to tylko zwierze, ale zastanawaim sie czy nie bedzie zazdrosna bo do tej pory to w domu na kocie najwieksza uwaga była skupiona, ale jestesmy dobrej mysli :)

a wózek i łóżeczko oczywiscie tez próbuje testowac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #623892 przez agat
Azja podobno dobrym "odstraszaczem" dla kota jest balon. W wózku od 2 tyg leży balon i kot ani razu nie wskoczył :) Do łóżeczka wskakiwała co chwilę na początku, teraz nie wskakuje, bo leży w nim gumowa piłka do ćwiczeń. Na dniach zamierzam "ubrać" łóżeczko, więc piłka zniknie, ale włożę ze 2 balony nadmuchane, żeby jej się łóżeczko miło nie kojarzyło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #623898 przez Dave
Ha,ha,ha sposób na balona :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #623909 przez Dave
Wszystko fajnie, tylko że totalną porażką jest brak zdjęć Majosa. No może coś się wybierze od "fotoreporterów":)
Filmiki nagrane są, ale do albumu nie ma co włożyć.
Cóż... jedyne zdjęcie Majki z tortem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #623978 przez Paletka
Suzi napisał:

no, i jestem :)
byłam na ktg kontrolnym bo "słodkie" mamy tak muszą od 36 tyg :silly:
Nawet mi sie jakieś skurcze zapisały niektóre to i do 100% dochodziły, ale ja oprócz twardnienia brzucha w tych momentach nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, może u mnie tak jak u Malwi będzie...achhhhhhh, marzenie :side:
Pani doktor stwierdziła po badaniu, ze wszystko gotowe i podatne do porodu, szyjka krótka i mięciutka, główka przyparta do "wylotka".....ale NIC qrka się nie dzieje!!póki co :silly:
a no i powiedziała, ze to może być w każdej chwili i mam być spakowana. Jestem spakowana, bo mnie małż zmusił no i co z tego jak NIC SIE NIE DZIEJE!!! :S
Agat, to prawda z tą Monią???? To cos nieprawdopodobnego, bo ona miała już ponoć 6cm rozwarcia?! To jakim cudem nadal dwupak???????
Malwi, Twoja córuś to Śliczności niebywałe, jeszcze raz gratuluję i oczywiście zazdraszczam pozytywnie ;) a jak pies sie odnalazł w nowych okolicznościach przyrody?? :woohoo:
Paletka, podpisuję się pod prośbą o focię Lidzi i relację z porodu :side:

aaa, no i pytanko mamMalwi, Paletka karmicie "pierśmi"? :woohoo: ( gdzieś TAKA wersję widziałam i umarłam na ten widok, więc i Wam zapodaję :lol: :lol: :lol: )


focia bedzie i relacja tez ale ogarnac sie musze....do tego niestety Leonek chory;( i nie wiem czy oddac go do Babci czy sie Mala nie zarazi jakims chorupskiem:(?!

tak Karmie piersia:) :lol:

Dav-sto lat dla Coreczki!!

Gratulacje dla nowych Mamus;) trzyma kciuki za nie rozpakowane





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624113 przez Magdalena9t
Dzień dobry :) melduję się nadal "2w1" :dry: po wczorajszej niedzieli byłam taka padnięta,że już nie wchodziłam na forum,
Dave przepiękny tort :ohmy: masz talenta :blink:
Naprawdę chciałabym już urodzić, lecę na miasto załatwiać parę spraw, może coś się ruszy :silly:
Miłego dnia kobietki :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624118 przez Dave
dzień dobry,
ja tak samo, wczoraj taka zmeczona bylam, ze owszem zerkalam, ale pisać nie było siły.
meldunek-nadal dwupak:-P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624145 przez kasrob
Witaj Was :-)
Dawno mnie nie było , mam zapalenie cieśni nadgarstka. Ból ręki utrudnia pisanie i obsługiwanie kompa. Również czynności domowe staja się trudnością, ale cóż takie życie. Jeszcze dwa tygodnie i będzie po... mam nadzieję

PS.
Może macie jakieś sposoby na bóle sutków? A może jakąś dobrą maść??
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624180 przez agat
Ja też dwupak. Dziś o 18 mam kolejną wizytę.
Śniło mi się dziś, że brzuch mi się tak opuścił, że sięgał kolan :P I zrobił się z niego taki worek, nie było w nim wód, tylko jak się wzięło ten brzuch do ręki to normalnie dziecko w grubym worku ze skóry :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624204 przez Dave
Kasrob - witaj. Nie mam sposobu na bolące brodawki, a nie wiem czy np. maści które można używać podczas karmienia by coś Ci teraz dały (Maltan, Bephanten itp.)

Agat - ja mam jutro wizytę, nie jestem zapisana na konkretną godzinę, tylko na górze kalendarza z pytajnikiem. Babka mi mówi, niech Pani przyjdzie kiedy Pani będzie pasowało :P Liczyła na to, że się nie zjawię. A tu wszystko wskazuje, że jednak ja zaskoczę :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624261 przez Suzi
Witam i ja nadal z poczekalni :silly:
Herbata z liści malin zaparzona, malż "wykorzystany", cóż jeszcze można zrobić? :unsure:

Jedyna pociecha w tym, ze to juz na pewno bliżej niż dalej :huh: , na wyjścia " na miasto" sie nie pisze, bo to już dla mnie sport ekstremalny przez skurcze w pachwinach i bezdech w pozycji pionowej :P :P :P a samochód w warsztacie, więc pozostawałyby nogi....

Acha, Dave, mega szacun za torcik, wygląda wzorcowo a skoro jeszcze tez tak smakuje, to czapki z głów :lol:
A jaki smak? Bo wygląda na śmietankowy lub owocowy, mniam mniam mniam...

mamusie nasze, jak tam u Was? Jak tam dzidziusie w domach? Grzeczne? Wybieracie sie juz na spacerki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #624291 przez patrycja280791
hej

melduje sie po weekendzie nadal 2w1 :P

dzis o 17 wizyta,moze wkoncu sie dowiem konkretnie ze porod tuz tuz :)

DAVE-piekny torcik, napewno był smaczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #624358 przez creatura
Nie wyłamując się z szeregu, też melduję się 2w1 :dry:

Agat i Dave śliczne brzuszki tu oglądałam :)

Dave tort mega, na pewno ukradnę pomysł na dekor z rurek. I tu moje pytanie: jak te rurki zachowały się podczas krojenia, przykleiły się do masy z boków, czy trzeba było podtrzymywać?

Re: karmienie piersią i dobre rady otoczenia - Suzi "dobrze gada, polać jej" (mocny napar herbaty z liści malin, oczywiście :P)

Dużo wizyt dziś i jutro, więc mam nadzieję, że w końcu któraś z nierozpakowanych usłyszy dobre wieści. :blink:

Ciekawe co z Monią89? :unsure:

Właśnie, Madzia, dziś Ci się suwaczek skończył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl