BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 2 tygodni temu #639559 przez kasiaq81
hej dziewczynki

dave serdecznie ci gratuluje wkoncu jestes juz z niunkiem

kaikai nic sie nie obwiniaj brakiem pokarmu czasem tak jest, ja przy pierwszej i drugiej ciazy nie mialam pokarmu,no moze karmilam przez tydzien po wyjsciu ze szpitala a potem zapalenie piersi i zero pokarmu

agat pewnie nie doszlas jaszcze do siebie po porodzie,do tego dochodzi stres ktory dodatkowo oslabia organizm

suzi mam nadzieje ze moje chlopaki tez beda sie tak cieszyc z nowego czlonka rodziny,juz sie nie moga doczekac ale zobaczymy

ja jutro na 8 do szpitala, gadalam z moim lekarzem i nie ma go jutro jak na zlosc,wiec pewnie z jutrzejszej cesarki nici. Dziewczyny ktore mialyscie cesarke po jakim czasie od ciecia kazali wam wstawac?i czy dostawalyscie zastrzyki w brzuch?? Masakra ja tak sie boje igiel ....jak mialam poprzednie ciecia to nie dostawalam zastrzykow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639585 przez ilonah
Dave super, gratulacje :laugh: w wolnej chwili napisz jak było :blink: A Mateuszek całkiem pokaźny chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639586 przez malwinsien
dave nareszcie!!!! :) Gratulujemy kwietniówko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639589 przez creatura
Dave Gratulacje!!!! Nie mogę się doczekać zdjęcia jednego z najbardziej wyczekiwanych bobasów na naszym forum :kiss: i jaka piękna waga :silly:

Kaikai kochana, może za bardzo się przejmujesz, bo jak to mówią pokarm powstaje najpierw w głowie. A oprócz herbatek pilnujesz żeby było te min 3l płynów dziennie, w szpitalu nam codziennie o te płyny głowę truli... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639669 przez Magdalena9t
Dave ogromne gratulacje :ohmy: :) :) szybkiego powrotu do domu życzę :blink:
w ogóle to dzień dobry( raczej dobry wieczór :silly: )
w końcu mam chwilkę czasu bo mały śpi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639678 przez KaRoLiNaaaaa
Dave gratuluje duży chłopak:)

Ja po cięciu musiałam wstać po 18 godzinach przeszłam dosłownie 5 metrów ja zaczęłam normalnie chodzić dopiero na 6 dzień bardzo wolno dochodziłam do siebie, bo na 3 dzień nawet do łazienki nie mogłam dojść, bo mdlałam. Ale każdy dochodzi do siebie inaczej. żadnych zastrzyków w brzuch nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639691 przez demoniqe
KaRoLiNaaaaa napisał:

Dave gratuluje duży chłopak:)

Ja po cięciu musiałam wstać po 18 godzinach przeszłam dosłownie 5 metrów ja zaczęłam normalnie chodzić dopiero na 6 dzień bardzo wolno dochodziłam do siebie, bo na 3 dzień nawet do łazienki nie mogłam dojść, bo mdlałam. Ale każdy dochodzi do siebie inaczej. żadnych zastrzyków w brzuch nie ma.


KaRoLiNaaaa ty urodziłaś w 37 tygodniu jakoś prawda? jak twoje maleństwo się czuło, wszystko z nim w porządku? ja mam rodzić w piątek a będę w 37t2d stąd moje pytanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639693 przez Magdalena9t
Więc tak opowiem jak to u mnie było:
Na piątkowej wizycie u mojej ginekolog, po sprawdzeniu szyjki ( rozwarcie na opuszek palca :dry: , nie wiem czy to już pisałam) pytam się jak można coś przyspieszyć i doradziła mi
"przytulanie" z mężem :blush: więc wieczorem się poprzytulaliśmy :blush: i po północy w sobotę dostałam skurczy, najpierw liczyłam sama po około godzinie obudziłam męża i razem liczyliśmy. Skurcze były dość regularne po około 5 minut plus do tego jak poszłam do toalety to zauważyłam gęsty śluz z krwią. Także na spokojnie uszykowałam się , sprawdziłam torbę i udaliśmy się do szpitala, podłączyli mnie do ktg i skurcze stały się mniej regularne :dry: rozwarcie na opuszek palca także nic więcej nie robili, kazali czekać na sali przedporodowej.
Po jakimś czasie znów sprawdzenie szyjki, rozwarcie na 2,5cm . Kazano brać ciepły prysznic, więc tak też robiłam. Potem masaż szyjki i rozwarcie zwiększyło się do 3cm. Dalej chodziłam pod prysznic ,po schodach. Wszystko tak wolno szło :dry: . Znów sprawdzenie szyjki i położna spytała się czy nie chce zastrzyku rozkurczowego, najpierw nie chciałam ale w końcu się zdecydowałam i ok. godziny 20,czy 21 (już nie pamiętam) dostałam ten zastrzyk i się ruszyło, gdzieś po 22 byliśmy na porodówce, już dobrze nie pamiętam co tam się działo, coś mi tam jeszcze położna sprawdzała,czekaliśmy na silniejsze skurcze. Dobrze ,że mąż był :) przy mnie bo bez niego nie dałabym rady. Nasz synek urodził się 10 minut po północy. Oboje z mężem się popłakaliśmy. Niesamowite uczucie jak na świat przychodzi taka istotka, zapomina się o bólu :)

To była pierwsza część mojej opowieści. :) niedługo dopiszę resztę naszych losów :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639707 przez MoNiaaa
Dave gratuluje!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639811 przez KaRoLiNaaaaa
Z małym było wszystko jak najlepiej... tylko na początku nie chciał przybierć na wadzę, ale jak się później okazało ja nie miałam prawie wcale pokarmu wystarczyło, że dostał mm i od razu wyszliśmy do domu... więc nie masz się o co martwić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639920 przez Suzi
Dave!!! no nareszcie!!! GRATULEJSZYN :lol: , no niezły klocuś! Ciekawe jak poród.... Czekamy na relacje i zdjątko :)
Buziaki :kiss: witamy Matiego w gronie kwietniówczątek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639979 przez agat
Dave gratulacje!!! Już myślałam, że Twój synuś będzie chciał zostać majowym chłopcem... :P Niezły klocuszek z niego :)

Kaikai mnie też się ciągle wydaje, że tego mleka mało, bo synek wypija do dna obydwa cycki i jeszcze czasem chce... No ale dziś położna zważyła i ładnie na wadze przybrał, więc chy ba się najada...

Nie wiem czy za długo się dziś nasiedziałam, nachodziłam czy co, ale mam obolałe krocze. Miejsce zszycia mocno mnie ciągnie i w ogóle usiąść mi ciężko znowu. Obejrzałam zakazane tereny w lusterku i wydaje się ok, zresztą położna rano też patrzyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639983 przez Magdalena9t
Przedstawiam Wam mojego Tomka :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639989 przez Urszula
Witam!!!

Dave ogromne gratulacje!!! Nareszcie Mateuszek jest z Tobą!!!! Pokaźny chłopczyk!!!!

U mnie po masażu szyjki bez zmian...położna powiedziała, że szyjka miękka ale długa...więc nie napalam się na rychły poród...potem udałam się do fryzjera i na zakupy. Ogólnie dzień bardzo zajęty nawet nie wiem kiedy zleciał....teraz już leżę w łóżeczku i mam nadzieję na przespana nockę...

Dobranoc...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640041 przez Dave
dzien dobry:-

ja po pierwszym spacerze. ufff... ciezko bylo ale po prysznicu,umyciu buzi i przeczesaniu wlosow, czuje sie jak czlowiek.

maly spi grzeczniutko:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl