BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #694267 przez creatura
Właśnie zważyłam Leosia na domowej wadze dla noworodków - 200g w tydzień :lol: That's my boy :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694337 przez Suzi
To bardzo dużo Dave jak na 1 pierś w 5 minut, moim zdaniem rzecz jasna ;) nie dziwota ze Mateo tak rośnie :side:

U nas był dziś wujek fizjoterapeuta dziecięcy obejrzeć Mikusia i powiedział ze jest nad wiek rozwinięty ruchowi i intelektualnie, bo nawiązuje taki kontakt jak dzieci 3 a nawet 4 miesięczne ( z tym to chyba przesadzil :blink: , ale miło) , ze jest absolutnie bez zarzutu, wzorcowy. Jak mi było milo :lol:

Lecę kąpać wzora :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694363 przez ilonah
A moja maleńka już śpi. Dziś zrobiłam jej suchą kąpiel, bo tak mi się spłakała podczas wieczornego karmienia, że masakra. Miała. biedactwo napad kolki najprawdopodobniej po pierogach ruskich które wczoraj u mamuśki zjadłam bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Pilnuje się z tym nabiałem, już bardzo dawno nie miała kolki i jedna moja chwila słabości i maleńka to przecierpiała :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694379 przez Dave
Suzi - to brawo dla Mikusia :laugh:

Ilona
- no moja zachcianka mleczna, też się krostkami objawiła :dry:

Lecę, bo mąż zrobił nam niespodziankę i przyjechał. Majos nie posiadał się z radości. Zasnęła niedawno.

Buźka. Mam nadzieję, że jutro będzie dzień spania a nie dzień wiszenia na cyculi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694391 przez ilonah
Dobranoc, zmykam i ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694393 przez Suzi
"Wzorzec" tez juz śpi :silly: , to biegnę do łozia i ja, bo szkoda każdej chwili :side:

Dziś byłam na zakupkach, takich zwykłych w tesco, ale to zawsze jakaś odmiana krajobrazu :silly:

Okazało sie poza tym, ze wszystkie absolutnie spodnie letnie ze mnie spadają, mogę je zakładać na siebie i zdejmowac bez rozpoznania guzika i suwaka, a po kilku krokach są.......mniej więcej w kroku :P więc sobie musiałam jakieś spodniny na wyjazd ustrzelic, no i ustrzelilam. W przebieralni doznalam euforii, bo sie okazało ze rozmiar 38 jest ZA DUZY :lol: :woohoo: :lol: :lol: :side: :woohoo:

Nie zdajecie sobie sprawy jaka to dla mnie radość, bo same pewnie taki rozmiar nosicie i to od lat więc nothing special.... Dla mnie to szoking, najpozytywniejszy oczywiście, bo nosilam 42, a i 44 sie trafiało..... :blush:
Więc to dzisiejsze 36 mnie po prostu uskrzydliło :lol: :lol: :lol:

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694405 przez Dave
suzi-to super.zazdroszczę:-) ja to wole na ciuchowy szoping nie jechac,bo sie w depresje wkrece.

zmykam w kimono.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694430 przez Dave
dzien dobry:-)


nasza nocka,ok teraz jedzonko.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694446 przez agat
Suzi gratuluję osiągów w tyłku! Ja z 38 przesunęłam się po porodzie już w 40, jeszcze mam 40 kg nadbagażu ciążowego, a i przed ciążą miałam trochę balastu :P

Nocka u nas dziś wzorcowa :) Pobudka o 2 i o 5 :) Od 5 już z nami w łóżku, jeszcze pospaliśmy od 6 do 7.30 :) No i od 20 do tej 5 pieluszka była sucha, nawet siku nie uświadczyłam. Aż się zdziwiłam. Za to o 5 walnął mega kupsztal

Ciągle ma nosek zapchany niż zwykle, ale chyba się nie pogarsza situejszyn. Mnie coś delikatnie gardło drapie też.

Wysypki u nas brak, najmniejszej krostki nie ma. Za to skóra na buzi, rączkach i nóżkach aż się łuszczy. Wracam do całkowitej eliminacji nabiału, Suzi mi w głowie z tą kukurydzą namotała jeszcze - samej kukurydzy nie spożywam ostatnio, ale jej pochodne pewnie się znajdą.

Idziemy dziś do teściów na party imieninowe, chce mi się jak nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694453 przez Dave
ja to bym chciala ze 3-4 kg sie pozbyc. najlepiej z pupy i ud no i ten brzuch.
a jak cos zaczne chudnac to mi zawsze z ramion i piersi schodzi,a tam akurat by moglo zostac.
trzeba sie zaczac ruszac.
ale srednio z czasem na cwiczenie.
a z dziecmi to srednio bo sie skupic mozna.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694459 przez agat
Aaaa Dave zapomniałam napisać. 100 ml w 5 min to dużo :) Ja ostatnio w mękach 100 ml z dwóch cycków po 20 min osiągnęłam. No i obce mi jest eksplodowanie cyca. Dziś lewa pierś miała wolne od 20 do 5 rano i nic jej nie było. Była pełna, ale do eksplozji to jej duuuuużo brakowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694470 przez Suzi
Dzień dobry :)

U nas tez nocka spoko, pobudka o 4 i 7 i do 9 jeszcze drzemeczka :woohoo: no ale u nas standardowo zasypianie jest ok 22.30 niestety :blink: nasz dzidziuś nie sypia od 20 :P

Agat nie chcialammCi mieszać w głowie, tylko podzieliłam się własnymi doświadczeniami. Wtedy długo dochodziłam do tego odkrycia, tym bardziejnze produkty kukurydziane były wręcz zalecane alergikom, a tu taki zonk! W przypadku mojego syna był to ,tuż po mleku , główny alergen :ohmy: odpowiedzialny za jego skórne problemy. Być moźe w przypadku Adasia jest to kukurydza a może coś zupełnie innego, co pewnie kiedyś odkryjesz, a teraz to takie trochę chodzenie po omacku :S

Dziś mam samotną niedzielę, jesteśmy z Mikusiem sami :( malż pojechał po weselników, czyli córkę, syna i teścia aż pod Białystok, a syna ma jeszcze odstawić na obóż na Mazury, więc zjedzie pewnie przed nocą :(

Niby mamusia się zaoferowała, ze do nas przyjedzie ale z niej to marny pożytek w kwestii małego, bo rzadko z nim obcuje, nie zna jego zwyczajów no i kondycja już nie ta....no ale cóż zrobić, muszę wytrwac, oby do końca tygodnia, wtedy wyjeżdżamy i tatuś bedzie do pomocy na stałe :laugh: żadna praca go stamtąd nie odciągnie ;) bo tak normalnie to praca go kocha, a on pracę..... No ale kilometry podzialają na naszą korzyść. Ta odległość skutecznie pracę wyeliminuje :lol: :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694475 przez ilonah
Dzień dobry

My dziś 3 razy w nocy się budziłyśmy o 24, 2 i 4 później jeszcze po 6 i spanko z mamusią do 8:45 więc jest spoko. Teraz Emilka dwie piersi opitoliła i czeka na przebranie z piżamki na jakieś "wyjściowe" ciuchy :blink: A i jeszcze duuuuużo gada i pojawia się nawet niekontrolowany pisk z radości. Miłego dnia lecę do mojego skarba!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694487 przez Azja
witam

u nas nocka tez spoko, choc sie troche obawialam bo wczoraj bylismy na szczepieniu, ale Jasiek usnal tradycyjnie po 20 pierwsza pobudka po 1 wiec fajnie, nawet udalo mi sie na 2 godz na babski wieczór wyskoczyc :)

My wczoraj caly dzien na dzialce mlodemu powietrze tam słuzy bo spal i budzil sie na jedzonko troche sie pobawil i znowu usypial :)

Biore sie za ogarniecie mieszkania, Jaska z tata wyprawilam na spacer wiec bede dzialac

wczorja jak bylismy na szczepieniu Mlody zostal zwazony 5930 :)

A co do zbednych kg to ja kg z ciazy sie juz pozbylam ale brzuch wyglada nie ciekawie, licze ze jeszcze kilka kg zejdzie tym bardziej ze przed ciaza mialam ich kilka za duzo, ale na cwiczenia poki co nie mam weny ani bardzo czasu :silly:

Milej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694516 przez Dave
Azja -NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA JASIECZKA :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl