BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859107 przez Suzi
Wrocilam z rehabilitacji, Misio zaliczył w tym czasie spacer z dziadkiem :lol:

Agat, tak , niestety, lutowki dzialająjuź prawie wyłącznie na fb :(

No własnie, własnie, ja się przychylam do wszystkich pytań Agat.... :dry:

Zaraz muszę wyekspediowac mlodziaka na drzemke, bo do nocy nie dociągnie, a jak pospi za pózno to wieczór nie ma końca :P

A tak w ogole, to mislam spytać w co się tsk na co dzień bawicie z maluchami? Potrzebuję pomyslow! U nas zabawki sa raczej w niełasce, najlepsze a zabawki to niezabawki :huh: , szuflady, drzwi, puste butelki, mopy, no jedynie piłki zawsze wzbudzają entuzjazm, może mu kupie ten basen z kulkami? No ale i tak, zabawe trzeba moderować.....

Edit: ha, no widzę ze czujne oko Wielkiej Siostry :silly: Lutówki niczego nie przeoczy :lol: i skanuje więcej watków niź lutowy :woohoo: :side: :lol:
Paulaaa, poprawię się, ale ta rehabilitacja mi trivhę plan dnia zaburza :side: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859112 przez Paulaaa
Hahah Suzi Wielka Siostra zawsze czuwa B) (Czytam Was od daaaaawna.)
Zapomniałam o Twojej rehabilitacji :S Trzymam za słowo, wracaj do Nas :)

Dziewczyny zawsze możecie dołączyć do Nas na fb :lol: Juz jedną Lutówko-Kwietniówkę mamy :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859189 przez Azja
hej

melduje ze żyje, nie mam weny na pisanie, moze cos wieczorem skrobne :silly:

buziaczki dla Adaśka :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: super zasuwa, Jaskowi tez coraz lepiej idzie chodzenie, ale czasem jak sie "puszcza" i idzie i jak sobie uswiadomi ze go nikt nie trzyma to na kolana i raczkuje, jakby sie jeszcze bał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859278 przez Dave
Helloł;)

Agat
- no ja to z czasem mam fest kiepsko. Ale jeste z Wami i postaram się pisać dłuższe posty :P :P :P

Paulaaaa - pozdrowionka do matki założycielki waszego wątku :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ja przecie też Wasza jestem :woohoo:

Dzieciaki śpią, ja poćwiczyłam. teraz zabieram się za zaległości blogowe.

A tu macie na szybko uśmieszek ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859291 przez kaikai
Ja od mamy juz wrocilam, dziecko wykapalam, nakarmilam, ululalam wiec chwila wolnego i o dziwo udalo mi sie zalogowac :)

Adas to juz chodzi super, moj sie boi tylko z moim palcem chodzi :)
Adasko to pierwszy nasz kwietniowy tuptus :) :)

Mateuszek jaki sliczny podobny do siostry :)

Suzi nie przeczytalam co wczesniej pisalas, przyznaje sie bo juz w takim ciezkim szoku bylam ze sie zalogowalam i tylko mi mignelo w oczach Twoj wpis ale szybciorem na odp weszlam. Teraz juz nie cofne, jutro poczytam ;)

Azja i Madzia tez widzialam ale sory nie przeczytalam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859307 przez agat
Jakie loczki słitaśnie Mateon ma :) Jak dziewczynka :)

Adaś zasnąć nie mógł, musiałam go potulić trochę. Za dużo wrażeń dziś :) Dreptał cały dzień, w ciągu 3 dni tak się rozkręcił, wcześniej to tylko przy ścianie, ewentualnie kilka kroków z punktu A do B. A dziś tuptuś na całego :) W dodatku coś mu się odblokowuje chyba w mowie, bo oprócz 'kaka' i 'dada' jest już 'mama' i jakieś inne niezydentyfikowane dźwięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859310 przez Paulaaa
Dave my o Tobie pamiętamy, w końcu jesteś Matką założycielką Lutówek :kiss:
Mateusz jest STRASZNIE podobny do Majki. Jak dwie krople wody :cheer: Słodziak! :kiss: I ma więcej ząbków niż mój roczniak :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859317 przez creatura
U nas, kurde, dość kiepsko. Byliśmy z Leosiem u lekarza, żeby sprawdzić osłuchowo, bo wydawało nam się, że coś mu w piersiach "gra". Zapalenia oskrzeli nie ma, ale ma mnóstwo wydzieliny, która spływa z nosa. Dostaliśmy syrop wykrztuśny, Fenistil w kroplach doustnych, mamy dalej inhalować, psikać solą, odciągać, oklepywać, smarować kremem rozgrzewającym (mamy z Musteli, bezpieczny od pierwszych dni), robić "parówki" z rumianku, prowokować kaszel, bo jak do poniedziałku się nie poprawi, albo się pogorszy to antybiotyk. Macie jeszcze jakieś pomysły, co mogę zrobić, żeby tą wydzielinę wykurzyć? Leoś gorączki nie ma, pogodny jest i szaleje po domu jakby nigdy nic, ale apetyt mu strasznie podupadł, je tylko cyckę i pije domowy sok malinowy (prawie syrop, bo bardzo słodkie to musi być, inaczej nie chce). Podtykam mu co się da, próbowałam mm, ale wszystko jest na nie :(

CDN jutro, dzisiejszy dzień ciężki emocjonalnie był i chcę, żeby się już skończył.

Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859328 przez agat
Biedny Leonardo ;( Nic mi już do głowy nie przychodzi jak mu pomóc, wszystko co znam wypisałaś. Apetyt to tu chyba najmniejszy problem, bo Leo pudziankiem się stał, więc nic mu będzie, cyc ratuje sytuację. Tylko, żeby tego antybiotyku nie trzeba było brać...

A Adamo mój się buja z tymi krostkami i drożdżakami pod pieluchą. Byłam w pon u lekarza to akurat mu się polepszyło, nic nie było widać, więc mam zalecenie dalej wietrzyć i wodą z mąką ziemniaczaną przemywać, chusteczek niet. A tu dzień po lekarzu nie pachwinki tylko dupka czerwona i w krostkach :/ Wietrzę i wietrzę kuper, co kończy się zasikanymi podłogami, smaruję, przemywam i dupa (dosłownie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859330 przez Dave
Mateo to ma loczki niezle. Pstrykne kiedys jak bedzie uczesany. Bo to to mu przypadkiem maz przy sniadaniu zrobil;-)

Cos moj lobuz zasnac nie moze. Tzn spi ale sie tak jakby wybudza to muszeel go bujac b nosic nie mam zamiaru.

Paulaaa musze do Was zerknac. Chociaz jak na fb siedzicie to sie nie dowiem za wiele.

Creo kurrka, nie lubie takich akcji glutowo kaszekowych. Leoncjuszu zdrowiej bo wiosna na calego.;-)

No moze juz lepiej ten moj lobuz zasnal spdobuje sie ewakulowac.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859368 przez Azja
kilka dni nie pisałąm i nie wiem o czym napisac :P

Dave Mati słodziaczek, cała siostra :)

Creo zdrówka dla Leosia, a ze sposobów na leczenie to chyba wszystkie możliwe wymieniłas ;) oby obyło sie bez antybiotyku, :S

troche nie pokolei bede pisała, jak mi sie cos przypomni, wiec z góry sorry :huh:

ja mało pisze, bo moj M dalej na tacierzynskim, wiec troche korzytsam zeby posprzatac mieszkanie w katach gdzie sie czesto nie zaglada :P

przejrzałam ostatnio Jaskowe ciuszki, duza czesc za mała, a niektorych nawet na sobie nie miał ;)

Jasiek uwielbia galerie i sklepy, az dziwne bo to facet, B)(oczywiscie za czesto tam nie chodzimy) jak wjezdzamy do sklepu to siedzi w wozku jak zaczarowany, nie wie gdzie ma sie patrzec, do wszystkich sie usmiecha, a ostatnio w galerii nie mogł sie napatrzec na ruchome schody, tak mu sie spodobały ze az piszczał, a jak jechalismy po nich to recholił sie na maxa, wiec musielismy kilka dodatkowych rundek zrobic :P

Mlody przesypia ostatnio całe nocki bez mleczka, no chyba ze usnie o 17, to wtedy zdarza sie jedno nocne tankowanie, ale i tak wole nakarmic go nad ranem niz pobudke o 5 B) , musimy rolete kupic do jego pokoju, bo wczesnie sie robi widno i Jasiek probuje rozpoczynac dzien skoro swit :silly: probuje sie tez przestawic na jedna drzemke w ciagu dnia, ale nie bardzo to mi sie widzi poki co bo wtedy wczesnie bardzo chce mu sie spac, czekamy na zmiane czasu i bedziemy to jakos regulowac

była dzis u nas znajoma z 7 miesieczna córcia, Jasiek jak na "maczo" przystało Basie za noge ciągnał, pozniej jej sie na brzuch kładł, ja naprawde nie wiem co on jej chciał zrobic :P

a i cos sie mlodemy na łydkach sucha skóra zrobiła, smaruje mu kremem, ale srednia poprawa, trzeba bedzie sie moze do lekarza wybrac, eh

kurde starczy narazie tych moich "wywodów", zostawie troche na jutro :P :P :lol:

a i jeszcze, Linda Tosia śliczniutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859374 przez Dave
Zmykam dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859401 przez Suzi
Hellou, tu nocny stróż :silly: , zamykamy :blink:

Dave, Mateo slodziak, jak dziewczynka :woohoo: fakt, Maja sie go nie wyprze! Po kim on taki loczkowany?

creMoniu, faktycznie, wszystko co tylko można wymienilas, więc leczcie się i Leosiu - DUUUŻO ZDROWKA!!!, :kiss: oby widmo antybiotyku zostalo odgonione, bo dopiero wtedy to apetyt siądzie..... :(

Azja, Miki jeszcze nie mial okazji takich cudow-niewidow oglądać :silly: bo nigdy nie byl w galerii
Matko, jak Ty piszesz o ktorej Jasieńko zasypia to mi sie aż wierzyć nie chce :cheer:

kaikai, no a jaki w końcu wozek kupujesz?

Dobraaaaaaanoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859406 przez Magdalena9t
Witam i ja :)
chyba też zostanę nocnym stróżem B)
byliśmy dziś u lekarza ale naszej pani doktor nie było i poszliśmy do innego.
Osłuchowo wszystko ok, zalecił robić inhalacje, wyciągać wodniste baboki aspiratorkiem( przy którym oboje płaczemy :huh: :( ) przepisłał flegaminę(baby) i coś tam jeszcze na f ( coś podobnie jak u Creo)

Tomeczek wojował do ok 22, nie wiem skąd ma tyle energi :silly:

Mnie też coś zaczyna gardło boleć :cheer: :cheer:

Mati ,śliczne te loczki, i w ogóle śliczny chłopak ;) :)
Mamy taki sam stan uzębienia tzn Tomeczek ma :silly: :)

Adasiu tak ten czas leci,że nawet zapomniałam,że to już Twoja 11x :kiss:


Zazdroszczę tych przespanych nocek, naprawdę ;)

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859413 przez ilonah
Dzień dobry, dopiero 4 a ja spać nie mogę to przynajmniej dobrze spożytkuje czas i coś napisze zamiast gapić się w sufit, bo w dzień z pisaniem może być kiepsko :blink:

My już u teściów :dry: teściowa całe popołudnie chciała wziąć Emilke na ręce ale robiła to tak nachalnie, że Emi przed nią uciekała tylko. Droga minęła nam spokojnie mimo, że 5 godzin jechaliśmy a zwykle schodziło nam 3,5 ale Emi musiała nóżki rozprostować :silly: ogólnie to była grzeczna i dwie drzemki zaliczyła.
Gorzej ze mną ja czuję się fatalnie jakby walec po mnie przejechał boli mnie dosłownie wszystko, każdy mięsień i każda kosteczka, głowa, ręce, nogi, brzuch dosłownie wszystko :( i jestem masakrycznie słaba, nie mogę jeść bo na widok jedzenia mi niedobrze a jednocześnie jestem głodna :( i jeszcze @ się do kolekcji przyplątała :angry: Mam nadzieję, że to przesilenie wiosenne bo temp nie mam. Biedna jestem i płakać mi się chce :dry: Tyle o mnie.

Adasiu łap buziaki od e-cioci i Emilki :kiss: Agat super Adaś chodzi, nasz pierwszy kwietniowy tuptuś.

Leoś i Tomeczek dużo zdrówka dla Was, nie chorujcie bo przez pare dni ma być piękna pogoda i trzeba ją na spacery wykorzystać.

Cudny Mateuszek i te loczki obłędnie- taki cherubinek z niego.

Azja Emilka też lubi galerie, siedzi wtedy grzecznie w wózku i podziwia wszystko ale ruchomymi schodami nie jechała.

Chyba tyle oko mi leci mam nadzieję, że jeszcze się zdrzemnę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl