BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #896832 przez kaikai
Buziaczki dla Jasia :kiss:
Śliczne zdjęcia i mamusia atrakcyjna :) :)

Viki gratuluję synka :)

Buziaczki dla Fabianka
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896923 przez Azja
hej

Jasio dziekuje za buziaczki :)

dzis buziaczki dla Fabianka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

chyba @ mi sie zbliza, bo normanie mam takiego nerwa, ze bez kija nie podchodz, oczywiscie najwiecej dostaje sie z tego powodu M, no ale co zrobic :P :P :P

zaliczylismy spacerek, Misio wyzbierał wszystkie smiecie z okolicy, probował zjesc garsc ziemii, itp. a teraz spi, polozyłam go wczesniej bo juz sam nie wiedział co ma robic, oczywiscie zabawki be, ale garnki i przyprawy i inne gadżety kuchenne sa super :sick: :sick: :woohoo:

lece ogarnac jakis obiadek

Suzi fajna Mikusiowa bryka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896943 przez agat
Hej :)
Wczoraj lało cały dzień, ale i tak pojechaliśmy na obiad do Giżycka. Dziś słonko wyszło tylko chłodno jeszcze, ale już o niebo lepiej :) Dziś rybkę w Mikołajkach będziemy szamac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897028 przez creatura
Buziaczki dla Fabianka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Vika, gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: Synek-rodzynek będzie pieszczony przez całą rodzinkę. Tylko czeka Cię małe bankructwo, bo w różowościach to on nie pochodzi :lol: :lol:

Agat, bawcie się tam, bawcie ;)

Suzi, Mikuś to się wozi, nie ma co, skubaniutki, trzy bryki :lol: :lol: :lol: :lol: W tym roku to ogólnie chyba jakoś mniej komarów, u mnie też jeszcze nie atakują, ale w okolicach rzek pod wieczór podcinąją :angry:

Dziś pogoda miłościwa i już się nieźle przewietrzyliśmy, Leo śpi, a ja do garów :S
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897085 przez monia89
Buziaki dla Jasia i Fabianka.

Suzi pochwal sie wózkiem.
Vika gratulacje !
Creo mniej komarów nie u mnie :sick:
u mnie dziwna @ robilam test ale jedna krecha zobaczymy co to dalej bedzie.
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897090 przez patrycja280791
hej :)

DZIEKUJEMY ZA BUZIAKI :)
dzis zaszalelismy na zakupach bo za 3 tyg idziemy na wesle i pokupowalam malemu ubranka na wesele i poprawiny
a h&m ma w holere wyprzedazy ze nie moglam sie oprzec innym ciucha :)
wczoraj porobilam badania a jutro ide po wyniki rtg i krwi i moczu a we wtorek chirurg :blush:
troche sie boje ale co ma byc to bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897138 przez Azja
własnie mi posta wcieło :evil: :evil:

Misio spi, chata ogarnieta, to lubie :)

dzis zrobiłam a la batoniki pomysł zaczerpnełam ze smakoterapii, ale zmodyfikowąłam wg produktów które miałam w domu, wysżły pycha, ale chyba zaraz pękne z przejedzenia :P :P tu orginalny przepis jakby ktos był zainteresowany smakoterapia.blogspot.com/2014/06/batoni...-pomaranczowe-z.html
ja zmielilam daktyle, dodałam słonecznik, sezam i wiórki kokosowe i tez było pycha :)

jak tyle wolnego to moze jakies moje dłubanki dzis uskutecznie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897189 przez ilonah
Witajcie kochane
Zabiegana jestem znowu, bo kolejny staż robiłam tym razem u mnie w mieście ale w innym szpitalu i tak nas tam maglowali, że byłam tak zmęczona jak " koń po westernie" jak mawia mój kierownik ;-) i siły na forum już mi brakowało.
Ale już Was nadrabiam
Dave -dzieciaki masz przeurocze, a Mateuszek zmienił się bardzo ale loczki ma nadal herubinkowate :-) słodziak
Azja fajne to miejsce zabaw dla dzieci i Jasiu fajniutki :)
Patrycja zdrówka dla Ciebie oby nic groźnego z kolanem nie było
Vika-gratulacje :) Milan fajne imię, podoba mi się chociaż chyba też pierwszy raz się z nim spotykam :)

Zaległe buziaki dla Leosia 14 :kiss: Mateusza 14 :kiss: Fabianka 14: :kiss: i Jasia 14 :kiss:

A u nas jedzeniowo nadal różnie bywa. Wszelkie papki już pożegnałyśmy i Emi jada zupy i drugie dania takie jak my chociaż słowo 'jada' jest bardzo na wyrost .Zupą ją karmimy i zabawiamy ale drugie to je sama widelcem inaczej nie zje w ogóle :huh: i jak łatwo się domyśleć kuchnia jest cała do sprzątania i tak czasami trzy razy dziennie :( ;)
Mnie też się @ zbliża bo pochłaniam duże ilości słodyczy.
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897221 przez ilonah

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897222 przez ilonah

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897230 przez creatura
Azja, ooo super pomysł z batonikami, a że wiórki kokosowe po produkcji mleka mnie zaraz zasypią, to jutro będę kombinować kokosowe batoniki ;) Choć te z amarantusem wyglądają przepysznie, ale do sklepu ze zdrową żywnością to może dopiero wieczorem pojadę, anyway, jutro kokos na tapecie :laugh:

Ilonka, nigdy nie widziałyśmy Twojego emka, ale wydaje mi się, że Emilka coraz bardziej do Ciebie podobna -śliczności :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pati, w Karolince w H&M bylaś? Damska kolekcja - rzeczywiście dużo na wyprzedaży, ale dziecięca - licho :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897233 przez Dave
Ja znow tylko wpadam na meldunek.

Emisia slodka:-)

PiNo wiwc cykam psyryk.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897235 przez Suzi
Hejaejaa :)

Wózeczek nas odnalazł w naszej pustelni :laugh: :cheer: ;) , jest śliczny i cudny! I tak się leciusieńko prowadzi, stwierdzam, ze jeszcze nie mialam wozka ktoryby się tak leciuteńko prowadził :woohoo: , no i skręca niemalże w miejscu, jaram się tym, bo jeszcze nie mialam wózka ze skrętnymi kółkami :huh: , na tę chwilę -uwielniam go! A i Miki chyba podziela me emocje bo gramolił się do niego sam co chwila i jak juz zasiadł to nie chciał wyjść B) , normalnie, jak nie on!
Kolor ma uroczy, taka prawdziwa, głęboka czerwień z czarnymi wykonczeniami, no śliczny :kiss: cichutko jedzie, nic nie klekocze, nie grzechocze nie piszczy ( w emmie co chwila ktoreś kółko zaczyna popiskiwać :P )

Ilonka - kopę czasu :P jaka Emi śliczna, ach, kiedyż ja tez napiszę, ze u nas koniec z papkami :S :blink: :pinch:
A Mikusia dałoby się wkręcić na Twoją listę ukonczonych w międzyczasie czternastomiesięczniaków? ;) B) on tuż za Leosiem się plasuje czasowo...... :laugh:

Monia - tablet mi świruje i pozera posty, zdjęć nie wstawia, no normalnie oszaleje z nim, ale sprobuję dodac zdjecie, zapewne najprędzej mi sie to na fb uda...

CreMoniu, cholerka, tezbym zrobila mleczko kokosowe, nawet nabylam stosowne skladniki, po czym sie okazało ze malż "nie dosłyszal"ze chcę zabrać termomixa :P :P :P , więc zrobię......we wrześniu B)

Azja - a jakie dłubanki uskuteczniasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897237 przez creatura
Suzi, daj tu albo na fb fotkę wózka na żywo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897241 przez Azja
Ilona Emilka śliczna :) u nas z jedzeniem tez jednego dnia lepiej a drugiego gorzej :blink:

Creo wiórki które zostają Ci z mleka możesz na mąkę kokosowe przerobić

Suzi moje dłubanki? Robie sobie w wolnych chwilach trochę biżuterii albo różne inne robótki hand made:)

Kurde znowu usnelam, ta nasza kanapa plus mruczacy kot równa się spanie, taki ze mnie kibic hihi lecę do właściwego lozka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl