BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 6 miesiąc temu #472207 przez Anabelle
:D Nic się nie martw, ja też chodzę w spodniach ciążowych od paru dobrych tygodni. W staniki się mieszczę, ale główne te materiałowe, koronkowe, bo się rozciągają. Jak zakładam swojego push-upa to biust mi wypływa. Sam biust bardzo mi się nie powiększył, ale jest pełny i od kilku tygodni już mi się z nich leje w nocy.
Dobra uciekam do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472217 przez lidianna
u mnie spodnie ciążowe poszły w ruch w zeszłym tygodniu, a stanik musiała zamienić na większy już w 6 t.c. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472238 przez Marta M
Witajcie, jestem wrześniówką 2011, moja kuzynka pomaga mamie tej tak bardzo chorej dziewczynki i codziennie zbieramy głosy aby mogła wygrać konkurs blogów i pojechać w nagrodę na wakacje :) Jeśli dacie radę dodajcie do zakładek i klikajcie proszę raz dziennie do 15 grudnia. Bardzo Was o to proszę. Poczytajcie o niej na blogu. Możemy pomóc tym jednym kliknięciem..

tak mnie przejął jej los, proszę klikajcie...tu jest link:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472280 przez Sysia
Śliczne brzuszki:)!

Lalka i Anabelle ja też mam duży brzuch bo w prawdzie to zawsze tam miałam sadełko i boję się że po ciąży zostanie mi wielki wiszący flak heh :P...

Któraś pisała że jej mąż ma bóle migrenowe głowy, właśnie mój M od niedawna też tak ma jeszcze nie był u lekarza bo nie miał kiedy ale spróbuje zakupić mu ten magnez :).

lania co do USG to fakt idzie się uzależnić i to bardzo.;p..

Dziewczynki mam pytanie bo wczoraj jak spytałam mojego gin. od kiedy mam brać witaminywoprz to powiedział że nie będziemy brać bo wszystko się dobrze rozwija więc nie potrzebne nam sztuczne wspomagacze ?! i że kwasu foliowego też mam już nie brać. co o tym myślicie ?? bo ja się zastanawiam czy nie kupić na własną rekę prenatal clasic bo jak tak czytam na internecie to kwas foliowy jest potrzeny teraz poto aby się krwinki tworzyły czy coś. PROSZĘ WAS O RADĘ ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472305 przez tweety
Kwas foliowy do 3-4 miesiąca jest potrzebny wiec ja kończę opakowanie za 5 dni i już go nie biorę. Co do witaminek - chyba lekarz ma racje ze jak wszystko w porządku to nie brać ale jeśli kupisz coś nieszkodliwego, dla kobiet w ciąży, to czemu nie? Jedna dawka dziennie na pewno nie zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #472335 przez lalka
no Laski to jest mój brzuszek!!!!!lokum mojej dzidzi!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472337 przez Kasia8711
Cześć! Dawno mnie tu nie było, leczę się z wstrętnego przeziębienia, mam nadzieję że do niedzieli mi przejdzie, bo jak nie to kolejny raz będę musiała przełożyć zabieg:( powinno się go zrobić w 13 TC a ja we wtorek wchodzę w 15TC, a na poniedziałek przewidziany zabieg...

Sysia, ja kupiłam pregnaplus i moja ginekolog powiedziała żebym tego nie brała bo jest to nie potrzebne, kontrolujemy wyniki i jakby coś się działo, czegoś brakowało wtedy będziemy myśleć na temat witamin, jedyne co kazała mi brać to w I trymestrze kwas foliowy.

a co do brzusiów to mój też już się robi coraz okrąglejszy :)a szczególnie wieczorem :)

W niedziele na izbie będą pewnie USG robić, już się nie mogę doczekać, strasznie lubię patrzeć na fikającego koziołki bejbola :) ostatnio próbowali mi dojrzeć czy to dziewczynka czy chłopiec, może teraz już coś zobaczą :D aczkolwiek Pani doktor powiedziała, że nawet jeśli uda się podejrzeć to nie należy się w 100 % sugerować tak wczesnym poznaniem płci, u niej się ponoć nie sprawdziło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472342 przez tweety
lalka - nie dodało się żadne zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472347 przez lalka
i jeszcze jedno
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472350 przez lalka
NO NIECH MNIE KTÓRAŚ POBIJE!!!!!HI..HI...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472381 przez tweety
lalka - ale wypas!!! :laugh:

Ja to pewnie będę tak wyglądać ja jakieś 2 miesiące. Ciekawe czemu mamy takie różnice. Myślicie że moja dzidzia ma mniej miejsca? Bo na USG to ja fikania nie widziałam, tylko ruszało nóżkami, więc może to kwestia miejsca w brzuchu!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472392 przez MoNiaaa
LALKA SUPER BRZUSIO!!! ja taki mam bez ciazy i jakos zyje:P
same z was laseczki nic sie nie martwcie z takimi figurami to super sprawa tylko brzuszki wam urosna i pozniej szybko zgubicie:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472407 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472425 przez lalka
no właśnie boję się,że do maja to ja będę wyglądać jak hipcio!!!!!!!ze nie będę mogła dojść po porodzie do siebie!!!tym bardziej,ze u mnie w rodzinie..są tendencje do grubasków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472433 przez tweety
lepiej nie martwmy się na zapas. Po porodzie zobaczymy a teraz trzeba być dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl