BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #773056 przez ewela86
kurcze Sevilla oby wszystko się szybko wyjaśniło i było ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773071 przez Sevilla
ja się czuje bardzo dobrze, od czasu pobolewa mnie podbrzusze ... najgorsza jest ta niepewność i nerwy ... głównie się to odbija na mężu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773107 przez vika
sevila wspólczuje....najgorzej,że nie wiadomo o co chodzi....
pisałam o pko bp sa PORAŻKA a w ogóle miałam tam konto i wszystko inne razem z byłym mężem prawie 11 lat i jak co do czego doszło .....bardzo mi komplikowali bym zamknęła jego kredyty karty itd.itp. masakra jakaś...NIGDY WIĘCEJ

W końcu założyłam w credit agricole wygrał z innymi tym,że mam po drodze a cały mój koszt to 6 zł miesięcznie i wsio za darmo...no i mają fajną formę oszczędzania a nawet dwie ...jedna to konto oszczędnosciowe na które sami odciągają deklarowaną kwote i fajne rozwiązania w razie gdyby... a drugie to zaokrąglają płatność kartą do kwoty przez Ciebie deklarowanej i te groszowe sprawy wpłacają na konto oszczędnosciowe (kwota do 5 zł) ale super zawsze coś :lol: no i dostaliśmy dwa bilety do kina ;)
mam w pakiecie konto osobiste + dwa oszczędnosciowe:)

JOASIAmasz racje są plusy takiego mieszkania i to sobie cenie tylko bardziej mi chodziło o dziadków dla dziecka :dry: ja na szczęscie mam męża co dzień i to też bardzo sobie cenie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773119 przez munnecabrava
No cóż widoczie mam inne priorytety o których niektórzy wiedzą węcej niż ja : ;) Dżizas ja nie rozumiem ale widocznie mam za mały mózg na to. Bo nieraz pisałam że podziwiam jak ktos wypracował schematy z moją gamonicą to nie przeszło. Mała pokarmowa terrorystka :)


Co do tego copisałyśmy wczoraj o tym przepisywanie domu, zostawanie z niczym. To ja mam moją receptę na to. My mamy miezszaknie wspólne i razem na nie pracujemy. Ale ja jednocześnie chce coś sama osiągnąć, żeby na wypadek jak by cś odwaliło mojemu małżowi kiedyś to nie zostaję niczym.
W przyszym roku chce iść jeszcze na jakąś podyplomówkę.


Dzisiaj spedzam wieczór sama z myszusią, małż poszeł na jakąs dżamprezę.


Co do banków ja mam WBK i jestem zadowolona chociaż ze strny gadżeciarstewa to eh i eh.

Odradzam Getin
Mbank


Ale polecam ING i Deutsche :)

Sevi ty jesteś super silna babka a mąż :P bosh ty rodziłas i byłaś w ciąży 9 mscc-y jak mu się poziera z tydzień o chłop niebiednieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773127 przez pauluska
Dziewczyny polecam Wam garnek rzymski. Słyszałyście o nim ? My testujemy od kilku dni dania robią się same a są pycha zero tłuszczu soczyste mięsko warzywka a można w nim robić ciasta, mięsa, warzywa, piec chleb dosłownie wszystko. Dzisiaj mąż zaserwował kurczaka nadziewanego powiem Wam że tak dobrego nie jadłam nigdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773139 przez moniaaak
My dzis prawie cały dzień na spacerach... pogoda cudna jak na wiosnę:).A Kacperek w foteliku szczęśliwy i grzeczny. Teraz leży i gada. Zjadł trochę banana z Gerbera, ale chyba nie będzie to jego ulubiony deser.

Skumałam się ostatnio z dziewczyną, którą poznałam w szkole rodzenia i razem się włóczymy, ona ma córcię 2 miesiące starszą, ale jej mąż też tyra od rana do nocy, więc ma dużo czasu.
I powiem Wam, że to super nie musieć ciągle być samej z dzieckiem. A jej córcia 2 miesiące różnicy, a już taka ruchliwa, że z oczu nie spuścisz :)

Sevi- trzymaj się:). Oby jak najszybciej sie wyjaśniło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773142 przez Sevilla
pauluska właśnie patrzę i namawiam męża by go kupić, bo lubię dobre i zdrowę jedzenie ... a pieczenie bez udziału tłuszczu pasuje mi ...

Dam radę, dziękuje za wsparcie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773161 przez tweety
sevi trzymajsie. oby sie szybko wyjasnilo

ja polecam mbank, byla baaaardzo zadowolona.mam u nich konto ale wycofalam karte bo nie uzywM, trzymam na wszelki wypadek bo po co od nowa umowy podpisywac. maz ma konto w mbanku o tez firmowe, place mu czasami rachunki wie moge powiedziec ze bank super.

ja mam konto w dnb nord. no byla kiedys internetowa masakra, nallelam sie ile wlezie. a place 18zl miesiecznie wiec nie ywmagalam ie wiem czegp nic mie placac. np kiedys nie widzoalam nawet operacji zablokowanych wiec regularnie w sklepie dostawalamodmowe tramsakcji z powodu braku srodkow. teraz zmienili system, jest o wiele lepiej, jedyny mankament to przelewy miedzy wlasnymi rachunkami ktore sa realizowane tylko w dzien w terminach sesji, czyli jak nie zadbam o kase na wekend z konda oszczednosciowego, do niego nie mam karty, to zpstaje bez kasy. troche slabo. ale niestety mam u nich kredyt. jeszcze na 27 lat, musze to konto trzymac a kontrolowac 2 mi sie nie chce.

my czekamy na meza ktory w drodze z wawy do nas. nareszciepiatek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773164 przez tweety
joasia, co to za status na fb?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773175 przez pauluska
moniaaak o tak super znaleźć pokrewną duszę ja mam trzy koleżanki z którymi się spotykam najczęściej ale jeszcze kilka innych z którymi czasami mam kontakt nie ma to jak ktoś na tym samym etapie co my z nimi o dzieciach a z bezdzietnymi przyjaciółkami ploty itp hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773177 przez joasia10015
Tweety bo widzisz-ty czekasz na małża a ja właśnie go odwiozłam do pracy ...na 4 tyg. B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) Doła mam niesamowitego -nie pamietam kiedy było tak zle....pierwsze dni są najgorsze :( Do tego ząb mnie boli ..tzn.dziś w koncu dokonczyłam zęba tzw.,,koronkę,,i kurde jakos mnie pobolewa i dziwnie promieniuje po reszcie zębów :( :angry:
Miłosz a szczescie ogląda bajki ,Miki pełza po całym pokoju -kurde na prawde jaki to pełzak mały -podnosi dupcię i sie przesuwa -wasze szkraby tez tak robią?Chyba Sevi pisała że jej szkrab tak ma -dobrze pamietam?Oooooo już mały pełzak jest pod kaloryferem :cheer: ;)

Dobra trza sie brac w garsc-zjem Prince Polo i bedzie oki ;) (ach żeby to takie łatwe było :S )
Sevi trzymaj sie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773214 przez vika
joasia pytałaś kiedyś o prezenty na gwiazdkę :unsure: no i co macie już jakieś pomysły :unsure: :unsure: :unsure: bo Ja też ostro myślę ....no i niby wymyśliłam ale mała właśnie to dziś dostała więc znowu jestem w D..... :angry: :huh: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #773215 przez Sevilla
Joasia mój to mam wrażenie, że zapomniał ostatnio nabyte umiejętności, do tego od dwóch dni prawie nie je albo je nie wiele, non stop coś gryzie i jest marudny, że hoho ... na całe szczęście noce przesypia ...

Dziewczęta myślę, że dam radę, a jak nie będę dawała to się pożale


Tweety oh my god, ty już 15tc lecisz, haha niedługo połowinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773218 przez Domiś91
Witajcie mamusie!! Dawno mnie nie było, a to dlatego że rodzice robią remont i ile moge im pomagam :)
Cięęzko was nadrobić..
Sevila współczuję przeżyć i tego wszystkiego, tej niepewności, ale jak pisały dziewczyny jesteś silną kobietą!!! Dasz radę!!

Joasia mój Tymuś "pleckuje", tzn jak lezy na plecach to odpycha się nogami i podnosi pupcie i się przesuwa :D
Ząbków dalej brak. Siedzi już sam jak się go posadzi, troszke niepewnie ale coraz lepiej mu idzie :) W poniedziałek idziemy na szczepienie także dowiem się ile wazy itp :)
Oho pobudka się skończyla , uciekam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773227 przez vika
Moja na pewno przechodzi lęk separacyjny :angry: nie dośc,że nie zostanie sama to jeszcze wszystkich do okoła się boi :ohmy: nikt nie może jej wziąć na ręce tylko rodzice i siostra :unsure: :ohmy: już od jakiegoś czasu tak jest ale teraz upewniło się moje przypuszczenie .....ciekawe jak długo to potrwa :angry: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl