BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #796130 przez vika
zaraz zeżre to swoje dziecko :cheer: :cheer: :cheer: już całą chałupę poodkurzałam a ta dalej napiera w róg łóżeczka i co chwila płacz B) :cheer: :cheer: :cheer: a jak do niej zaglądam to się śmieje...biorę na ręce wyciszam i znów do łóżeczka ....i tak wkółko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796133 przez anek
a ja nadal nie zaczełam gotowac :angry: musze sie zmusic.

dziewczyny a jak u Was z rączkami tzn.w której raczce dzieciaki trzymaja zabawki/chrupki.niewiem czy to juz ma znaczenie ale co dam Lenie do prawej raczki to za chwile jest w lewej i widze ze woli w lewej trzymac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796137 przez tysiiiak
Kuba też lewusek jest ;) ale niewiem czy to już ma znaczenie czy się pozmienia jeszcze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796140 przez Sevilla
U nas raz jedna, raz druga ... ja jestem praworęczna, mój mąż pisze lewą ręka, ale wszystkie inne czynności robi prawą :dry: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796150 przez vika
Tośka raczej wszystko prawą ale zdarza się,że i lewą używa....zwracam na to uwagę bo mój mąż jest leworęczny....i pól jego rodziny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796154 przez Domiś91
Dziewczyny ale produkujecie tych postów ;)
Tymuś tez lewą rączką chwyta zabawki :)

No i jest ogromny problem z przechodzeniem na butle...
Tymuś nie chce pic z butelki, ja czytałam ze trzeba swoj pokarm odciągac i w butelce dawać, ale nie moge odciągnąc ani kropli!! Nie wiem co mam robić :( Jak uważacie, lepiej mu dawać w butelce czy od razu uczyć w kubku niekapku?? moze lepiej pojdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796157 przez Alex_87
Heeej :)

U nas dziąsełka opuchnięte, dzisiaj był znowu płacz, więc może przyszedł w końcu czas na nasze zęby ;)

Zuzka chyba woli trzymać coś w lewej ręce, ja też jestem leworęczna, mój tata tak samo, ale słyszałam, że dziecku do 3 lat może się pozmieniać. Ale co to za różnica której ręki będą uzywać :P przy pisaniu jedyny minus, że w szkole zawsze miałam brudną rękę od tuszu :D

Tysiak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796166 przez vika
alexa ja jestem praworęczna a oprócz umazanej ręki nawet buzie miałam całą w tuszu :woohoo: oj i to długo.....zawsze musiałam rozebrać wszystkie długopisy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796169 przez Daarikaa
KarinaM super wygladasz, laska jestes ze hoho!! Irinka przesłodka! dostala siostre uczniaczka ??

Moja wiekszosc robi prawa raczka, ale lewa tez jej sie zdarza, w sumie to nie za bardzo zwracam na to uwage bo uwazam ze to nie ma zadnego znaczenia :)

Vika uwazaj dzisiaj!!! cos ten dzien Ci sie pechowo zaczął...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796176 przez Sevilla
Alex_87 ja może serków nie daję, ale daje takie deserki mleczne z Nestle są od 6 miesiąca życia, bo mój mały gliździor mleka jakoś nie chce, więc jakoś nabiał muszę przemycić ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796178 przez Alex_87
Ja mialam specjalne pióro dla leworęcznych :lol: Kiedyś było takie przeświadczenie, że leworęczni są gorsi, mój dziadek nie pozwalał tacie pisać lewą ręką i teraz jest w sumie oburęczny, dziadek mówił też rodzicom żeby mnie nauczyli pisać prawą, ale rodzice naszczęście mieli to gdzieś :) Ale wiele rzeczy robię też prawą, np trzymam nożyczki, albo obieram ziemniaki.

Karina wybacz ale musze Ci dosadnie napisać, przestań się użalać nad swoim wyglądem, do paszteta to Ci daleko, ładna z Ciebie kobitka, a takie wmawianie sobie że mam grube nogi czy coś to tylko Cie dołuje, zreszta zamiast się użalać nad nogami trzeba to zmienić w motywacje do ćwiczeń ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796183 przez vika
Darika chyba usiądę i nie będę już nic robić :lol: żeby tego było mało wstawiłam pranie a pralka co :unsure: :unsure: :unsure: wszystko mi wygotowała...aż z łazienki paruje :ohmy: :ohmy: :ohmy: nie wiem o co chodzi :ohmy:
Tośka padła jak jest pora jedzonka...na podłodze w gondoli ją ubujałam przy musie głośniej....przekrzykującej jej miąki :woohoo:
dla mnie też nie ma większego znaczenia czy to prawa czy lewa tylko tak obserwujemy...mój brat też jest leworęczny...a poza tym zauważyłam,że mężczyżni leworęczni mają bardzo ciepłe serce....to są moje obserwacje :blink: :silly: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796194 przez KarinaM
Daarikaa tak Irinka dostała siostrzyczke szczeniaczka od chrzestnego.

Alex nogi zawsze miałam grube. Taki mój urok. Mam to po mamie. Już się do nich przyzwyczailam.
Co do ćwiczeń to ja za duży leń jestem.

Vika Ty to dzisiaj nic już nie rób.

Co do leworecznosci to mój Igor jest lewus a Irinka też woli brać w lewą rączkę.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796202 przez moniaaak
Vika, a mój gagatek ani myśli spać- gaduli cały czas, na rękach się cieszy, cycusia nie chce,a w łóżeczku zaraz ląduje na brzuszku. Powoli opanowuje też powrót na plecy i zaczyna się turlanie.

A wczoraj motywacją do czołgania były... frytki. Mąż jadł, a Kacperek robił wszystko by dosięgnąc miski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796206 przez vika
moniak moja gdyby nie usnęła chyba by mnie wykończyła Ona wytrzymuje góra dwie godz....póżniej jest strasznie marudna...a dziś 4 godz więc dwie godz były okropnie męczące...pewnie zaraz się obudzi bo strasznie się wierci :cheer: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl