BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #799602 przez Alex_87
Olga no to moja dziś była identycznie ubrana :) ale na spacerze jej się nie podobało, z powrotem musiałam wracać na sygnale :/

Zuzka coś kaszle, ale to chyba z nadmiaru śliny...mam nadzieje...zresztą w środę szczepienie, robiłam jej dzisiaj badanie moczu i wyszły podwyższone leukocyty :/ jeszcze przed szczepieniem jej powtórzę badanie

Marynarka mam jeszcze pytanie odnośnie tych pieluch, które wkłady lepsze z bambusa czy z mikrofibry (chyba dobrze zapamiętałam ;)) czytałam o tych różnicach ale ty jesteś specjalistką w tych sprawach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799607 przez paninka87
Dzisiejsza zabawa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I jeszcze 'Króliczek w podróży'
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799642 przez KarinaM
Byłam z Igorem u alergologa. Zbadała Go i powiedziała że płuca i oskrzela czyste, gardło czyste czyli alergia. Podawać leki na alergię (te silniejsze). Zrobiła Mu spirometrię żeby zobaczyć czy może zmienić leki na inne. Do tej pory miał oddechy przez tubę.

Irina wykąpana, zjadła ale spać nie ma zamiaru. Gada sobie i gryzie pieluchę tetrową.

Paninka Blanka cudna.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799649 przez pauluska
Oj współczuje dziewczyny Wam trochę z pracą teraz chyba najfajniejszy okres co dzień nowe umiejętności dzieciaczków ale z drugiej strony podziwiam dzieci, dom i praca to ciężko ogarnąć no ale takie czasy że pracy trzeba pilnować niestety.

paninka87 cudna córcia i opaska superowa panterka rządzi :lol:

My dzisiaj na usg wszystko ok uff stresowałam się trochę tym no i co miesiąc musimy robić badanie moczu a i co ważnego się dowiedziałam że dzieci z tendencją to zakażeń układu moczowego powinny pić tylko wodę a nie soki bo przez słodkie namnażane są bakterie u nas ciężko z tym piciem ale dzisiaj co chwilę podstawiałam butelkę i 150 ml poszło :) Łóżeczko obniżyliśmy już bo stwierdziłam że któregoś poranka huk nas obudzi bo co ta Iga wyprawia w łóżeczku głowa mała no a po niedzieli ciąg dalszy lekarzy. Poniedziałek na pobranie krwi zobaczyć jak żelazo u nas a środa znowu alergolog wyniki testów ale mam nadzieję że ten wysyp od układu moczowego a nie pokarmówka. No i już jestem prawie przekonana do pieluszek wielorazowych na weekend będę zamawiała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799695 przez sisina
Pauluska ja tez onizylam lozeczko bo tem moj co wyprawia masakra..
ja czekam na meza wlasnie mlody spi otworzylam sobie winko o ogladam listy do M na tvn
U nas dzis pogoda byla super caly dzien bylismu w plenerze...bynajmiej pospal mi bo w domu
to ciezko ze spanieml
milej nocki i weekendu i udanej zabawy Andrzejkowej!;-);-);-) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799704 przez marynarka
Alex_87 napisał:

Marynarka mam jeszcze pytanie odnośnie tych pieluch, które wkłady lepsze z bambusa czy z mikrofibry (chyba dobrze zapamiętałam ;)) czytałam o tych różnicach ale ty jesteś specjalistką w tych sprawach ;)


Z bambusa chłonniejsze, tylko trzeba kilkunastu prań, żeby nabrały tej właściwej chłonności. Mikrofibra o wiele szybciej schnie :) też są chłonne. Ja suszę w suszarce i wolę bambus, ale jak suszyłam rozwieszone, to bambus wisiał ponad 24h i dopiero był suchy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799817 przez munnecabrava
Ciepło ubieracie dzeci na spacer muszę to przeanalizować bo ja ubieram body rajstopi sweterek spodenki i kurteczkę no i oczywiście czapkę. kombinezon zostawiam na sanki.

Mojja marudka co 2 h budzi się nocy na butle ... zęby ale tylko butla ją uspokaja. daje jej już herbatę soczek żeby nie mleko.

Bo pysiol waży już 8900:p i ma 69 cm.

Wczoraj miałam powtórkę z porodu dostałam takiego bólu brzucha ....masakra ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799819 przez KarinaM
Witam!
Co to się porobilo z tymi naszymi dziećmi?
Moja też wczoraj wieczorem usnęła ledwo. No i spadła mi Jej szczotka do włosów i oczywiście obudziła się i nie mogła usnąć. Położyłam Ją w łóżeczku ale tak się kokosila że mąż wziął Ją na ręce i myślał że uśpi ale niestety mamusia musiała być. Usnęła w końcu u mnie na brzuchu ale budziła się co 2 godziny. O 5:30 wypiła mleko i usnęła w łóżeczku ale tylko na godzinę. Później znowu mój brzuch najlepszy. I tak spała do 7:30. Muszę zacząć odzwyczajac Ją od tego spania u mnie na brzuchu.
A mój mąż wielce zmęczony (chyba nocą bo trzymał Ją przed karmieniem) śpi. Ja to nie mam prawa być zmęczoną. Bo przecież nie chodzę do pracy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799833 przez munnecabrava
moja się właśnie w lóżeczku wykłóca bo ma dzemkę mieć i jest oburzona że jej nie noszę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799853 przez moniaaak
co do ubierania- to Kacper raczej nie jest upocony. jest mu w sam raz. Dodam, że spiworka póki co mu tak dokładnie nie zasuwam.

Ale u mnie pogoda, tylko w łeb sobie strzelić. Szaro, buro i ponuro :(.

Karina czego używasz do mycia w zmywarce? Jestem nowicjuszką w tym temacie i nie bardzo wiem. Czytam na tych forach, ale wszędzie inaczej piszą. I jakiego programu uzywasz najczęściej? Bo z tego co kojarze też masz elektroluxa?
Mama poleca mi Somat w żelu, ale nie wiem czy tabletki nie będą lepsze?

Joasia jak tam po szczepieniu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799857 przez KarinaM
Monia używam tabletek Finisz które kupuję w Biedronce 90szt za 30zł. Sól kupiłam w Auchan ich (tą okejkę). A nablyszczacz mam Ludwika. Nie używałam jeszcze odswiezaczy ale wzielabym Finisch. A zmywarkę mam Samsunga. Co do programu to używam podstawowego który grzeje wodę do 65 stopni. Jak wkładam butelkę Iriny to włączam sterylizację. I butelka zawsze na górnej półce.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799858 przez moniaaak
Karinko a których tabletek używasz? tych Quantum, czy innych? bo widzialam, że są dwa rodzaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799862 przez KarinaM
Moniu Finish Powerball Classic.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799864 przez KarinaM
Mojego męża siostra używa tych tabletek z Lidla W5 i jest zadowolona. Ja ich nie próbowałam.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799865 przez tysiiiak
hejka :* :)


u nas nocka spoczko :) tylko od 5 Kubula spał z nami :P
pogoda też okropna :( szaro buro :(


BLanka super :kiss: ślicznie się bawi w swoim królestwie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl