BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #805703 przez Karolka85
M-brava zrób test! :) i wszystko się wyjaśni

Olka! Twoja Weronia to kruszyneczka. z jaką wagą się urodziła? prawidłowo przybiera cały czas?

ja okres pewnie dostanę za 1-2tygodnie. wcześniej brałam tabsy które można zażywać w czasie karmienia piersią więc okresu nie było wcale. teraz kończę 1 opakowanie normalnych tabletek i pewnie po nich pojawi się mój pierwszy okres od prawie 1,5 roku :lol: z jednej strony mam nadzieję że wszystko jest ok i się pojawi... a z drugiej to w sumie wcale za nim nie tęsknię :silly:

Julka ma właśnie 1 drzemkę. wczoraj wieczorem przeżyłam masakrę. w ciągu dnia zjadła naprawdę dużo. wieczorem zjadła całą porcję kaszki, później była kąpiel a po kąpieli pozwoliłam jej się jeszcze trochę pobawić bo na śpiącą wogóle nie wyglądała. i tak sobie jakiś czas szalała na łóżku- dużo na brzuszku. aż wkońcu zaczęła marudzić. wzięłam ją na ręce i dałam jej troszkę soczku. wypiła kilka łyczków i zaraz potem tak strasznie zaczęła wymiotować. wyleciał z niej ten soczek i chyba cała wieczorna kaszka. do przebrania byłam calutka ja i ona :( MASAKRA. jeszcze nigdy tak nie zwymiotowała. i w sumie nie wiem czy to z przejedzenia czy z tego że za bardzo szalała a brzuszek miała pełny...
no i poza tym zorientowałam się że boi się suszarki do włosów. trochę zwymiotowała też na nasze prześcieradło. wyczyściłam je i M. włączył suszarkę żeby podsuszyć a ona tak panicznie zaczęła płakać i tak mocno się we mnie wtuliła... ewidentnie było widać że się boi.
a dziś rano utwierdziłam się w tym przekonaniu jak wyciągnęłam suszarkę żeby wysuszyć sobie włosy- było dokładnie to samo... dziwne trochę to dla mnie bo kiedyś suszarka bardzo ją uspokajała i wyciszała, a teraz taka zmiana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805714 przez sisina
Justynko dopisz wage fabisia 9.170

Niestety Fabian ma uczulenie na mleko i musze mu dawac bebilon HA masakra ide go uspac bo pierdolka nie spi od 6.30;((( ja tez poprosze taka kawusie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805730 przez moniaaak
tysiiak ja tez bym najchętniej nie wstała...ale mój budzik nie dość, że marudny dziś, to jeszcze nie ma funkcji drzemki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805732 przez gusiek_kom
Witam :) Na kawę piszę się i ja choć noc nadzwyczaj spokojna :)
Ale mam inny problem :( Maks od tygodnia nie chce patrzeć na butelkę, żadna woda, soczek a nawet moje mleko z butelki nie przejdą. Wczoraj wieczorem moja mam walczyła z nim 45 minut i była to ostra walka. Maks tak krzyczał że aż mnie serce bolało ale widać było że był to krzyk ze złości. w Końcu zassał i zasnął. Dziś znowu chciała mu dac sok z butelki ale awantura.
Muszę go jakoś przyzwyczaić bo od lutego do pracy wracam i nie wiem co to będzie :(
Wasz maleństwa tolerują butle?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805740 przez KarinaM
A ja właśnie zrobiłam zupkę dla Irinki (pierwszy raz sama). Zobaczymy czy będzie Jej smakowało. Narazie zrobiłam na zwyklych sklepowych warzywach ale już zamówiłam te Ekologiczne. Nie wiem ile w tym prawdy ale zobaczymy jak przywiezie je mąż. Miąsko dałam indyka polędwiczki z piersi. Też ze sklepu.
Jak spróbowałam zupki to mi smakowała. Wiadomo że nie słona ale ogólnie lepsza od tych w słoiczach. Mam nadzieję że Jej posmakuje. Tylko wyszła mi gęsta. Jak będę rozgrzewała to mogę dodać wrzącej wody?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805758 przez paninka87
Kawka 'ekspresowa' zaparzona;)tylko bez uśmieszku:)


Zamówiłam zabawki na Gwiazdora..
Jasiowi krzesełko uczydełko
Amelii klocki LEGO Friends
Blance jeździk o taki :) allegro.pl/chodzik-pchacz-jezdzik-vtech-...nan-i3779879670.html mam nadzieję że się sprawdzi. Dokupię jej jeszcze laleczkę szmacianą;)

Doradźcie mi co mam kupić chrześniakowi na roczek? Chcę żeby miał jakąś pamiątkę ale myślę też żeby dać pieniądze... nie wiem co chrzestny kupuje niestety... jeśli nie dostanie rowerku to siora za ta kasę by mu później kupiła na razie ma jezdzik pchacz ale na wiosne juz by mogli przesiasc sie na rowerek... nie chce tez przesadzac bo siora jest chrzestną Blanki..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805766 przez Anabelle
gusiek_kom napisał:

Witam :) Na kawę piszę się i ja choć noc nadzwyczaj spokojna :)
Ale mam inny problem :( Maks od tygodnia nie chce patrzeć na butelkę, żadna woda, soczek a nawet moje mleko z butelki nie przejdą. Wczoraj wieczorem moja mam walczyła z nim 45 minut i była to ostra walka. Maks tak krzyczał że aż mnie serce bolało ale widać było że był to krzyk ze złości. w Końcu zassał i zasnął. Dziś znowu chciała mu dac sok z butelki ale awantura.
Muszę go jakoś przyzwyczaić bo od lutego do pracy wracam i nie wiem co to będzie :(
Wasz maleństwa tolerują butle?

Mój nie akceptuje silikonów, kauczukow etc.
Nie ma mowy, żeby dać mu coś z butli. Jak ja wychodzę to dostaje obiadek, owoce itd. Mleko w butli i to moje ściągnięte próbowaliśmy mu dać ze 3 tygodnie temu, ale nie ma mowy. Mąż wolałby, żeby go karmić MM, ale ja lubię UU.
No - tyle, że ja na szczęście nie muszę wracać do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805767 przez Gabi31
Hej Dziewczynki:)

U nas dzis sloneczko nareszczcie;)Pojdziemy na spacerek....w zasadzie to się pakuję i jadę z Polką do Rodziców. Mama pojechała dzis do szpitala, bedzie miała wycinana tarczycę a ja się tak strasznie denerwuje, że wychodzę z siebie.Pobedę pare dni z Tata i Babcia żeby sie tam nie pozabijali :) hah

Kawka tez by mi sie przydała chociaz nocka jak zawsze :)

Paninka ja to samo pytanie miałam zadać odnosnie prezentu na roczek. Moj Piter jest chrzestnym coreczki mojego brata i roczek jest w zasadzie jutro ( urodziła sie 12.12.12- fajna data)...z racji tego, że Mama ma operację impreza przełozona na pozniej. Sama nie wiem co kupic, bo zabawek to ona ma mnostwo...kupiłam klocki konstrukcyjne wafle- takie od roczku :)w duzej skrzyni na kolkach :) Klockami dziecko zawsze sie pobawi...ale tak mysle co jeszcze.
Jak chcesz dac kase i jakas pamiątkę do tego to może książeczkę personalizowaną...???Ogólnie zamawiałam taką Delii na chrzest i wszyscy byli zachwyceni. Zamawiałam "przygode na zamku" i wstawili tam imiona Delli i Poli i w ogole fajnie to wyszło :)no i była dedykacja i zdjęcie Delii :) Tutaj link do bajek....

allegro.pl/listing/listing.php?string=ba...szystkie+dzia%C5%82y

Droższa ale i dużo ładniejsza wersja na www.bajkopisarze.pl

MIlego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805829 przez KarinaM
No i zjadła te moje wypociny. Zostawiła tylko trochę. Czyli Jej smakowalo. Ciekawe jak będzie jutro.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805835 przez Olga60
Dzień dobry :)

Nocka 19.30-7.00 z piętnastoma podawaniami smoka :huh:

Teraz usiadłam i piję kawusię, ciasto na pierniczki chłodzi się w zamrażarce i za pól godziny będzie cudnie pachniał dom świętami :woohoo: . Choinka ubrana już w sobotę, pozostałe ozdoby również widać w domu.
Dla Kacpra prezent mam, dla Nataszy nie, a jeszcze dochodzi zaległy od teściów bo mam coś wybrać, a pomysłów brak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805856 przez paninka87
Gabi dzięki za pomysł... chyba skorzystam i 'popapuguję' z tą książką :P

Pierniki piekłam w zeszłym roku aż mi sił zabrakło na dokończenie i M zrobił resztę :P W tym roku chyba się obejdziemy bez... choinka chyba sztuczna stanie choć bardzo nie lubię, ale nie mam miejsca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805874 przez Olga60
W zeszłym roku u nas było podobnie :lol: , z tym że ja wymiękłam na samym początku przez ból pleców i mąż wszystkie zrobił sam, dzisiaj robię mniej bo tylko 3 blachy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805885 przez tysiiiak
Byłam odebrać Kuby morfologię i żelazo i odrazu skonsultować to z pediatrą. Ogólne wyniki dobre, żelazo też bardzo dobre a tu się bałam bo Kuba mi się czasem strasznie blady wydaje. JEdyne co to ma lekko podwyższone kwasy jakieś tam co oznacza że najprawdopodobniej idzie wszystko w kierunku alergii :( Jako że moi bracia są alergikami ryzyko jest większe. Mam się jeszcze na miesiąc wstrzymać z żółtkiem i do obiadku nie dawać masełka tylko jakiś inny tłuszczyk. Wszystko inne bez zmian ;)

Ja z prezentami jak zwykle na ostatnia chwilę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805896 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl