BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #806943 przez paninka87
Witam z rana!!!

Moja Maluda też się wybudza wieczorami:/ i to parę razy... w nocy ma dwie pobudki... dziś przespała całą noc bez smoka, ale zastąpiła to cycusiem... i znów przesikała mi pieluchę...ale tym razem przebrałam nie budząc jej... chyba muszę zakupić białe pampersy na noc, albo rozmiar większe 4+, a 4 mam jeszcze 2 duże kartony :cheer: :ohmy:
Boję się o dzisiejszy wieczór, bo na pewno beda pobudki... ale co! Należy mi się!!! Najwyżej będzie mm piła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #806978 przez Anabelle
Z pampersami nie pomogę bo od miesiąca jedziemy na wielorazowych otulaczach z Milovia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807025 przez tysiiiak
Hej kochane :kiss:
Nocka supcio :) cała przespana do 7 na mleczko a potem dospaliśmy do 9 chodź w moim przypadku nie był to najlepszy pomysł bo obudziłam się bardziej niewyspana niż bym o tej 7 wstała.

Kurcze Kuba zamiast unosić tyłek na kolanach to on sobie prostuje nogi i i na palcach unosi nogi wraz z tyłkiem ale na zgiętych łokciach :dry: Wasze też tak robią?

I mamy mały problem z karmieniem butlą bo po minucie Kuba stwierdza że on już nie chce leżeć i chce usiąść :dry: Masakra zazwyczaj końcy się to wszystko płaczem bo na siedząco niewygodnie mu pić :/

Dziś o 20 idziemy oglądać kolejne mieszkanko. Zostawię Kubę z moją mamą chodź trochę się obawiam bo to pora zasypiania a nie chce też żeby mi mieszkanie przeszło koło nosa bo się opłaca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807063 przez Daarikaa
hej,hej nocka super mleczko o 5 i spanie do 8:30

Anabelle ale kawaler z Antosia, duzy chlopczyk. Przystojniacha z niego!

Paninka moja tez ma czasem takie wieczory ze wybudza sie nie wiadomo z jakich przyczyn, nieraz zasnie ponownie sama a nieraz bez zabawy sie nie obejdzie hehe

dzisiaj juz konczymy antybiotyk, na szczescie, malutką przestanie bolec brzuszek/...

teraz wlasnie odbywa drzemke, legla sie na brzuch i kima:)

musze cos zrobic z wlosami bo juz mi sie czarne znudzily... tylko jak tu wyjsc z tego koloru... hmmm Moze jakies pomysly? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807074 przez Olga60
Dzień dobry :)

Daarikaa z czarnego koloru będzie ciężko wyjść nie niszcząc włosów. Ja wyszłam robiąc ombre hair, oczywiście końcówki suche na maxa, ale nawilzałam i jak pisałam już kiedyś w tej chwili mam swój kolorek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807076 przez tysiiiak
Daarika suuuper że już koniec antybiotyku ! :)
Kuba też czasem sie przebudza bez powodu ale zazwyczaj wystarczy dać smoka i przewrócić na boczek albo troszkę picia i śpi dalej :)
Miałaś blond teraz czarne to może czas na rudy ? :D :) Tyyyyylko mega ciężko zejść z czerni do rudości - wiem bo sama ściągałam kolor na dwa razy :P W razie co polecam dekoloryzator z Delii niepamietam ile kosztuje ale coś koło 20 zł i jest napewno w Naturze :)
a mnie ostatnio strasznie korci żeby zrobić czarnyyyyy <333 Tylko obiecałam sobie że nie wróce do czarnego o ja szybko zmieniam zdanie co do koloru włosów a z czarnego właśnie ciężko zejść :(

a tu Kubula w swoim królestwie sobie siedzi :) :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807120 przez kinia90
Lenka, Igunia dużo zdrówka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807188 przez Alex_87
Anabelle napisał:

Z pampersami nie pomogę bo od miesiąca jedziemy na wielorazowych otulaczach z Milovia


Anabelle i jak się sprawdzają te z Milovii?? Bo mają śliczne wzory, masz tylko otulacze czy też kieszonki? jakich wkładów używasz?

Tysiak Kubula przystojniak :D pokaże Zuzce ciekawe czy przypadnie jej do gustu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807201 przez Olga60
Najlepsze życzenia dla Lenki i Iguni, rośnijcie zdrowo :kiss:

Kubuś śliczny chłopczyk i jak ładnie siedzi :laugh:

Spacerek, Natasza wytrzymała pół godziny, a taka piękna pogoda :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807243 przez Karolka85
Witajcie!

Julka dziękuje wszystkim za wczorajsze życzenia :)

a ze mnie trąba a nie mama bo przypomniało mi się o 7-miesięcznicy dopiero jakoś ok 23ej jak już zasypiałam w łóżku. ale miałam młyn wczoraj i Julka marudna i w dodatku z M. się wieczorem pokłóciłam... :(

no a dziś moja mama całkiem przypadkowo odkryła że wykluwa się dolna jedyneczka. dawała jej deserek metalową łyżeczką i leciutko postukała w dziąsełko i zabrzęczało :) co prawda jeszcze nic nie widać więc pewnie siedzi tuż pod skórą i lada moment wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807308 przez ewela86
tysiaak ach ten Kubuś! Oj będzie łamał serca :lol:

darika ja nie pomogę bo całe życie mam ciemne włosy i jak farbuję to tylko żeby wzmocnić i ożywić kolor... Ja to jakaś mało odważna jestem jeśli chodzi o zmianę wizerunku:)

Olga Nataszka śliczny czerwony kapturek :) Diana też dłużej w wózku nie wytrzymuje!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807317 przez Anabelle
Alex_87 napisał:

Anabelle napisał:

Z pampersami nie pomogę bo od miesiąca jedziemy na wielorazowych otulaczach z Milovia


Anabelle i jak się sprawdzają te z Milovii?? Bo mają śliczne wzory, masz tylko otulacze czy też kieszonki? jakich wkładów używasz?

Tysiak Kubula przystojniak :D pokaże Zuzce ciekawe czy przypadnie jej do gustu :D

Mam 3 otulacze, nie używam kieszonek, bo otulacz jak nie jest ufajdany kupą, to tylko wymieniam wkład co minimalizuje mi koszta zakupowe. Używam wkładów coolmax z siateczką :)
Mam teraz 3 otulacze, 12 wkładów coolmax L, 1 wkład coolmax M, 1 wkład mikropolar, 1 opakowanie PUL na pieluszki, 3 wkładki "sucha pielucha".

Generalnie generowane koszta - zero ;) Jeden otulacz mam na cały dzień, po nocy wywalam do prania, piorę co 2-3 dzień Antka rzeczy i z nimi piorę wkłady i zużyte otulacze. Jeśli by brakło wkładów to można włożyć tetrę/flanelę.

No i można założyć na basen lub do nauki nocnikowania, żeby dziecko na tetrze czuło, że się zsikało :)

W sumie zapłaciłam 500 zł i mam z głowy zakupy pieluch na cały okres pieluchowania. Są tańsze firmy, z mniejszą ilością wzorów czy wkładami bez bajerów typu siateczki etc, ale wolałam sobie dopłacić ze 2 stówki i jestem zakochana we wzorze tajemnicze sówki <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807319 przez ewela86
annabele a czym się różną otulacze od kieszonek? sorki za pytanie ale po prostu zielona jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807328 przez Anabelle

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

to jest mój ulubiony wzór z milovii ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807335 przez tysiiiak
Nataszka i Dianka też laseczki :) pewnie są miss spacerniaka na rejonie :D :woohoo:

Kubusiński dziękuje za komplemenciaki :) aż czkawki dostał :P

coś tu cisza dziś ... :(
Byliśmy na spacerku z 2 godzinki mimo beznadziejnej pogody ;) Kuba ostatnio juuuuż zasypia w wózku i nagle usłyszy przejeżdżający samochód i po spaniu więc chodzimy w zaciszne miejsca gdzie z koleji zazwyczaj jakiś szczekający pies się napatoczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl