BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #822080 przez joasia10015
Dla dziewczyn które planuja ciąże za chwile na DDTVN porady co ma jeść facet żeby miec lepsze nasienie :ohmy: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A pózniej ma byc Dorota Gardias która poszuka odpowiedzi na pytanie ,,CZY SPAC Z DZIECKEM CZY NIE,, No tak wyrocznia sie znalazła ;) Ciekawe co powie :laugh: :unsure:

Ojejjjj ale Dianka słodzinka,ale kurcze sie zmieniła :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822084 przez sylkaax
My standard pobudka 5,30 ;) Ale zasnął ok 6 i o 7,30 moja mama nas obudziła bo przyszła..
Co do tego chodzika to rzeczywiście na troszkę można wsadzić malucha moje zdanie. Wczoraj Adrian śmigał ok 5 minut po całej chacie masakraaa ;)) i u Adrianka siedzenie wygląda juz lepiej, jeszcze nie potrafi długo ale już w miare stabilnie ;)

Dianka cudowna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822111 przez Daarikaa
dzis obudziala Klaudie powodz w lozku o 8 hehe :)

Odebralismy dokumenty od geologa i teraz tylko czekamy na energetyke i mozemy skaldac do Starostwa o pozwolenie na budowe.... ehhh te sprawy papierkowe

Ewela Dianka sliczniuchna! Wlasnie mialam pisac ze dawno nie bylo widac Dianki :) zmienilas jej kolczyki?

Joasia oj chyba Miki sie zakochal ;)

Ciekawe co tam u Domisia dawno nie pisala ....

Alex gratki za ząbka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822118 przez moniaaak
Gratulujemy ząbka:).

Ewela z Diany to coraz większa dama się robi:).

Wszystkiego dobrego dla Lilianki:)


Mąż od 8 rano czeka w szpitalu. Powiem Wam, że nasz szpital to jakaś patologia.Dostał skierowanie od rodzinnego na oddział laryngologiczny- tam lekarz stwierdził, że nie widzi podstaw do przyjęcia i wysłał na ogólną izbę przyjęć. Do tej pory zdążyli mu zmierzyć ciśnienie i przed chwilą dzwonił, że zrobili mu prześwietlenie płuc, ale jeszcze podobno badania krwi... pewnie cały dzien mu zejdzie.
Mój tata pracuje w pogotowiu w innym mieście i mówi,że u nich nie ma czegoś takiego- przychodzisz ze skierowaniem to Cię przyjmują, a nie jakieś cyrki wyczyniają.

chciałam się zdrzemnąć, bo prawie całą noc nie spałam, ale Kacperek zamiast 2 godzinnej drzemki uciął sobie 20 minutową :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822127 przez paninka87
Najlepsze życzonka dla Lilianki :kiss:


Czytam czytam ale się nie udzielam.. nawet nie mam czasu pomyśleć :P :P

Młoda wczoraj spała do 8:30... masakra potem od 11:00 2 h i jak wróciłam z pracy to była tak śpiąca ze zasnęłaby od razu ale krzyki Amelii jej nie pozwoliły...pospała chwilę wyszłam z nią na spacer ale był tylko ryk... jakoś dotrwała do 19.

Alexgratuluję ząbka :side:

Darikaana podobnym etapie jesteśmy z budową :P tylko że u nas mąż sam to załatwia :blink: niech się wykaże :P

Ewela Diana małe cudo!!! U nas też zaciesz w kąpieli... woda relaksuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822149 przez pauluska
O fajna ta suszarka też zamówię bo butelki po całej kuchni porozstawiane :lol: a myjecie butelki w zwykłym płynie ? Podaj Olga linka skąd zamawiałaś jak możesz :)

Hah ja musiałam dzisiaj pochować wszystko z niskich półek Mycha już wstaje przy wszystkim co się da ale trafiłam na jakieś bardzo ostrożne dziecko jak siada to pomalutku aby się nie stuknąć jak się kładzie to to samo :D Teraz zaliczamy drzemkę jak wstanie jedziemy do koleżanki z którą rodziłam i będą jeszcze dwie koleżanki z dzieciaczkami miesiąc młodszymi Szkoła Rodzenia ma swoje plusy tyle znajomości zostało a w taką pogodę nie trzeba samej się "kisić" w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822158 przez paninka87
Ja używam płyn z Nuka... ale u mnie starcza na długo... :blink: cena też powala 19.99 :S ale mi starcza na 3 mies :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822159 przez Olga60
Pauluska my od początku myjemy w zwykłym płynie do naczyń LUDWIG :laugh:

allegro.pl/skladana-suszarka-na-butelki-...cja-i3860356582.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822184 przez pauluska
Ja też myję w zwykłym na początku myłam w NUK i takim z Rossmana ale właśnie mało ekonomiczne to było bo mi starczało na może 2 tyg :D A wyparzacie jeszcze czasami butelki czy tylko myjecie ? Bo ja sterylizuje jeszcze ale czas chyba z tego zrezygnować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822198 przez Alex_87
Ja też myje w Ludwiku. Wyparzałam gdzieś tak do pół roku, a teraz już nie, gdzieś czytałam, żeby nie przesadzać z tą sterylizacją jak dziecko skończy 6 miesięcy. Jedynie smoki czasem wrzucę do wrzątku bo Zuzka lubi nimi rzucać w najciemniejsze kąty z kurzem :)

Dziewczyny powodzenia w tych papierkowych sprawach, na wiosnę pewnie ruszycie z budową :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822219 przez Olga60
Raz na jakiś czas gotujemy butelki i smoczki

Idziemy na spacer i przy okazji w końcu zapisać małą do żłobka :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822220 przez munnecabrava
Dziewczyny nie narzekajcie nie ma w Polsce tak źle. Jak się chce to można, tylko nie wszystko od razu i trzeba trochę wysiłku włożyć.

Prawda jest taka że wszyscy chcieli by zarabiac tysiace nie robiąc nic a to tak nie ma. Trzeba zdobyć doświadczenie i się wykazać później można przebierać i negocjować wynagrodzenie.
Ale niestety społeczeństwo w Polsce zwykło narzekać i najlepiej wszyscy po studiach chcieli by pensje managerów.
Wkurza mnie jak ktoś mówi a ten to zarabia tyle a ten tyle a temu to tak dobrze, to trzeba było zrobić coś w tym kierunku iść na takie a nie inne studia zainwestować w to a nie w tamto . Wtedy może było by się w innym miejscu teraz. Ot co proste. I błagam nie mówice teraz że trzeba mieć znajomości ...mam znajomych prawników lekarzy co nie mieli znajomości i zarabiają teraz krocie dlaczego bo tyrali jak dzikie woły podczas studiów zeby zdobyć praktykę za free. W pracy siedzieli bo 15 godzin żeby nadrobic braki. I mają co mają.

Biurokracja w Polsce fakt jest wkurzająca no ale cóż jest i trzeba z tym żyć.


Ja jestem leniwa i myję butelki w zmywarce :P Od czasu do czasu wygotowywuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822222 przez joasia10015
Achhh co ja bym bez was zrobiła-ja nadal wyparzalam butelke a wy piszecie ze nie trzeba? W zasadzie od jakiegos czasu używam butelki dlatego nie wiem co i jak?Czyli co,wymyc w cieplej wodzie z płynem,dobrze wypłukac i wsio?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822226 przez tysiiiak
Ohh i Zuzanka doczekała się zebusia :* gratulacje :)
Dianka śliczna :) zawsze zadowolona :) my też się kapiemy na siedzaco :) Kuba tak chlapie ze całą mokra jestem. W sumie nie mamy innego wyjścia bo tutaj mamy prysznic a wanienke już oddalają bo na tamtym mieszkaniu w wannie siedzial.

Sto latek dla Lilianki :)

Ja myje w zwykłym płynie do naczyń :) w kranie mam prawie wrzatek i taka wodą je plucze. Czasem smoczki wyparze ale butelek nie.

Nocka taka.sobie. O 6 wzięłam Kubę do nas do łóżka bo na zabawę mu się zebralo i po pół godziny zasnął. Po za tym tysiąc pobudek.

Alex Kuba też ma taka wysypke ale na brzuszku i niewiem od czego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl