BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 miesiąc temu #863516 przez Kiniaczek
My właśnie wrociliśmy z Biedronki Stonki :) Mały śpiewał i krzyczał na cały sklep :lol: :lol: :lol: B) B) B) Blaneczka słodka- ps u nas miałabyć Blanka ale w 5 miesiącu urósł jej siusiak i została Hugonkiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863519 przez Kiniaczek
Jenyyyy wy tak serio o tych pierwszych urodzinach piszecie a ja to nawet jeszcze nie nie pomyślałam... :unsure: :ohmy: :huh: Wyrodna matka jak nic!!! :cheer: :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863523 przez joasia10015
sisina mój MIłosz (jużo tym pisałam) też nie raczkował i jest świetnym ,zwinnym,wesołym chłopcem :) Wogóle sie nie przejmuj,a może wręcz ciesz sie,bo te nasze pełzające dzieci to WSZEDZIE wlezą :angry:

Achhhh ale dałyście świetne kiecki - w sensie linki do kiecek -ta z kołnierzykiem CUDNAAAAAA :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :blush: Może bym se kupnęła :silly: Ale po co jak jej pewnie nie ubiorę ;)

Alex zrobisz urodzinki w moje imieniny -od zawsze pamiętam że 24 maja są imieniny Joanny,Zuzanny ,Mileny :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863525 przez monia89
joasia10015 napisał:


Haha zabawne z tymi autami bo właśnie szukamy z M.auta-tzn.prawie sie zdecydowaliśmy ale kurde to nie ta półka co wy podajecie :ohmy: Auta zajebiste ale pewnie ceny zabijają :ohmy: My myślimy o VW Touranie -może któraś ma i coś moze pow.na jego temat?
Japończyka mamy teraz i tak jak mówią auta na prawde nie do zdarcia :blink: (taaa pewnie mi jutro padnie :blink: )
A wczoraj w SUPERWIZJERZE był temat odnośnie aut-używanych ,sprowadzanych -jakie ,,wałki,,robią


Mój tata ma i jest mega zadowolony :)
Aktualnie chce sprzedać ten co ma i zamienić na nowszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863538 przez Sevilla
Anek no to witaj w klubie, i Olga jak nie zrozumiałam źle również :)

U mnie już przed ciążą cytologia wróciła nawet do normy, bo miałam chyba II. Podobnie, jak u Ciebie lekarz powiedział, że organizm sam zwalczył wirusa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863540 przez monia89
evela gadżety urodzinkowe przez internet zaraz dam link allegro.pl/baner-urodzinowy-sto-lat-z-to...zny-i4038116792.html allegro.pl/serwetki-cars-2-auta-20szt-i4074220804.html allegro.pl/misiowe-swiderki-roczek-rozow...-cm-i4049930785.html itp itd
reszte na mieście
Suzi:
zupa meksykańska i pieczywo czosnkowe
ciasto francuskie ze szpinakiem fetą i łososiem / pieczarkami szynką i żółtym serem
szaszłyki z piersią boczkiem i warzywkami
żeberka z tych worków
pałki
sałatka z pierożków tortellini
jarzynowa
sałatka cezara
śledziki
wędlinka kupna i pieczona
koreczki
sernik na skróty ze śmietany :P
i ciasto z orzechami
torcik
coś dla maluchów

i może bigos

mam nadzieję że starczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863551 przez sisina
Fajne te gadzeciki
Olga kiecki zaje...
po prostu cud malina
na jakas sie skusze napewno
na roczek Fabisia jak znalazl
Moj juz zasna aż dziwne
ze tak szybko teraz
prysznica strzelę i do wyrka
Wogole to musze jakieś
fajne ubranko poszukac
dla Fabcia na roczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #863562 przez Daarikaa
Moniiaaa to jak dobre wesele hehe :D az slinka pociekla :P :P Daj przepis na te saletke z tortellini :blush: :woohoo:

Klaudia padla przy butli

Tez juz musze pomyslec o roczku, nie amm nawet pomyslu na prezent Co Wy zamierzacie kupic? moze cos podpatrze :)

Oooooo Blanka jaka słiiiittttt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863568 przez Anabelle
Dopóki się dziecka nie posadzi przodem to nie protestuje :-)
W besafe siedzi wysoko więc widzi co jest za oknami i z tyłu za autem. To czy dziecko będzie jeździło tyłem zależy od nastawienia rodzica. Jeśli rodzic nie lubi jeździć tyłem i czuję do tego niechęć to przenosi nastawienie na dziecko. Facet od fotelików też mówił że to ile dziecko pojezdzi tyłem to zależy od rodzica a jak bezpieczniej to wiadomo.
Już sam fakt jak świetnie się mocuje foteliki montowane tyłem tj pasem, dokrecajac w fotel, stabilizujac noga do podłoża i mocujac do przedniego fotela pokazuje jaki to pancerny wynalazek. A moi rodzice mieli kilka kolizji, Ja również. O kolizje nie trudno.

Olga siedzę u lekarza w kolejce ale przede mną 3 osoby :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863571 przez Anabelle
Ja z organizacją roczku w lesie ale będzie skromnie w ogrodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #863579 przez Olga60
wróciłam z aqua, brzuch daje znać, że nadchodzi @ :P

Sevilla tak, niestety :P

Anabelle ojej, najgorsze to siedzenie już przy gabinecie i wyczekiwanie :dry: tuli tuli

Edit: moniiaaa ileeee jedzenia :ohmy:

Ja mam w planie zrobić urodziny ogrodowe, czyli grill itp., to tak na przywitanie miesiąca, a na koniec KOMUNIA Kacperka, w między czasie urodziny męża i mojego chrześniaka :cheer: :cheer: :cheer: miesiąc MAJ na "bogato" :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863591 przez KarinaM
Ja byłam z Igorem na lekcji pływania a mąż wykąpał i uśpił Irinę. Ale zanim wyjechalam poscielilam łóżko nasze i Igora więc miał mniej do zrobienia. Przyjechałam to zrobiłam kolację Igorowi i uszykowalam siebie do spania a teraz czekam na serial "Na dobre i na złe". A później spać bo jutro do pracy i trzeba wstać o 5:00.
Jako że nadzieja umiera ostatnia to mam wielką nadzieję że noc będzie spokojna.
Życzę tego samego Wam wszystkim.

Paninka Blanka do schrupania.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863627 przez KarinaM
Anabelle daj znać co powiedział lekarz.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863632 przez joasia10015
monia89 dziękuje za odpowiedz :kiss: W sumie też słyszałam same dobre opinie o Turanie ale im więcej opinii tym lepiej :) Chyba sie zdecydujemy :)

Urodzinki u nas daleeeeko w lesie -w końcu Miki jutro kończy dopiero 10msc. :) Ale ogólnie myślę o grillu na podwórku,tort,słodkie i już ;)
Kurczę ostatnio sie lania odezwała i co?? Juz sie nie odezwała ,czy coś mnie ominęło?
Szkoda że przestała sie odzywać Gabi,Domiś...m-brava pisze coraz mniej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #863644 przez monia89
My robimy imprezke na 30 0sób sami swoi. Sobota % to i jedzonko musi być. Przepis opak tortelini ja kupuje biedronkowskie puszka pomidorów suszonych cebula czerwona małybrokuł ogórek świeży migdały brokuł tortelini gotujemy pozostsłe skł kroimy mieszamy i najlepiej odstawić ją na godz. Mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl