BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #868619 przez Olka!
My dziś na zakupach byłyśmy ale buuuu nic nie kupiłam jakaś taka zakręcona byłam niby podobało mi się kilka rzeczy ale jakoś się nie mogłam zdecydować na nic!!

Tysiak Alex u nas było kiedyś tak że Weronia zasypiała sama potem zasypiała przy cycuchu a teraz wrr teraz to żeby zasnęła muszę ją czasem nosić !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868622 przez Olga60
A u nas BURZA :cheer: :ohmy: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868626 przez paninka87
U nas dziś 22 stopnie... dzieciaki na krótki rękaw łaziły :ohmy: pogrzmiało też ale przez moment na szczęście :blink:


pokroiłam 3 kuraki i pełen zamrażalnik się zrobił... ale zapas musi być :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868630 przez Olga60
podałam małej przed snem IBUM, bo wczoraj budziła się z płaczem co godzinę.... i coooo :ohmy: znowu to samo :dry: górne ząbki już prawie wylazły, może faktycznie to jakiś SKOK :huh:

demoniqe to prawda!!! U mojego Kacpra zęby wychodziły bezobjawowo :ohmy:

Edit: paninka u nas to jednak NIE BURZA :lol: 4x zagrzmiało i SE poszło dalej :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868658 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868744 przez Azja
Darika Ty chyba jestes mistrzynia tortów :) mozesz mi napisac przepis na ta mase cukrowa, czy jak ona tam sie nazywa ?? i czy te figurki i ozdoby to robisz z głowy czy z jakies stronki ?? Jak to nie tajemnica oczywiście, :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868745 przez Daarikaa
Hej

Dzisiejsza noc byla beznadziejna od 1 Klaudunia non stop sie krecila jeczala ewidentnie cos jej dolegalo od 6 praktycznie juz wogole nie spala:/
Pogoda dzis zapowiada sie nie zaciekawie, zobaczymy co przyniesie dzien

Pauluska kurteczka super

Olga buciki w sam raz na wiosne sliczne ( to burza dlugo Was napastowala hehe ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868746 przez vika
witam :)

ja się chętnie podpiszę pod pytaniem Azji chciała bym sama zrobic torta ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać :ohmy:
a tu odpowiem na pytanie kilku dziewczyn....tak te trampeczki są z pepcko za 19 zł

i polecam rajtuzki chyba 7.99 ale są naprawde fajne ...za ta cene....

a baleriny są po 19 zł i moim zdaniem nie różnią sie od tych w h&m są te czerwone w paski co alex pokazywała....porządne butki kupie jak Tośka zacznie chodzic bo jak na razie ciąga za sobą nogi te miękki trampy już zciorała :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868754 przez Daarikaa
Vika Azja a jaki torcik Was interesuje moze cos podpowiem :) Bo ja będe Klaudii robic mniej wiecej o taki www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2...ge=1&start=0&ndsp=31 co do smaku to jeszcze sie zastanowie ale chyba bedzie o smaku pianki truskawkowej i kremu kokosowego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868761 przez vika
Darika śliczne tylko obawiam się,że ja nie umiała bym zrobić tych wszystkich ozdóbek :ohmy:
mi sie te podobają www.google.pl/search?q=torcik+na+roczek+...a.html%3B1066%3B1600
a smaki to truskawkowo-śmietankowy albo malinowo-śmietankowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868764 przez tysiiiak
Hej :)
Nocka mimo nurofenu taka se wczoraj bez niego była lepsza. Wydaje mi się, że jak czopek przestaje działać to nagle jest bum bólu i dlatego się budzi. W nocy przez pół godziny spał z nami bo inaczej nie chciał. Jak mocno zasnął to go odłożyłam.

Rano przekupiłam go biszkoptem i posiedział 5 minut na nocniczku :) Nic nie zrobił ale to już coś. Mam nadzieję, że się przekona i bez biszkopta będzie chciał siedzieć :)

Darika połaziłam po stronach i popatrzałam na te dekoracje tortu i pomyslałam, że teściowa zrobi sam tort a ja ozdobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868783 przez moniaaak
dzięki Suzi za wyjaśnienie :D. kto pyta nie błądzi ;) ;)

Buciki zamówiłam Kacperkowi z tej strony sklep.befado.pl/index.php?c=produkty&id_pgr=1350 Nie są drogie, a maja atesty. Pewnie jak zacznie chodzić na dobre to pomyślę o jakichś innych, ale na razie te są bardzo ok.

CO do tortu, to ja się nie podejmę. Mam koleżankę, które cuda wyczynia na tortach, to ona mi pewnie zrobi. Zresztą same zobaczcie www.facebook.com/pages/Cukiernia-LAZUR/267320186615305?fref=ts

Dziś jedziemy z Kacperkiem do koleżanki, która ma córkę w podobnym wieku to mam nadzieję, że się trochę pobawią.
Mojemu mężowi się kończy ojcowski, a spędził z nami raptem jeden dzień, chociaż to też za duże słowo, bo miał jakieś zajęcia. Kurczę, czemu nie może być prościej? Ja siedzę w domu sama, szlag mnie trafia i przez to tylko się kłócimy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868795 przez agat
Ja bym się tortu również nie podjęła. Jeszcze pal licho zrobienie samego ciasta, ale te ozdoby... Nie ma moje "zdolności" to :P Już zamówiłam i wiem, ze przynajmniej będzie ładny :P :P Ale dla tych, które zrobią same - wielki szacun! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868796 przez sisina
Witam z ranca

U nas noc bez pobudek w nocy spał dobrze a obudzil sie o 7 :)

My wczoraj byliśmy u sasiadki cały dzien i Fabian sie bawił normalnie byłam w szoku
a jak przyszlismy to padł jak byl tak zmeczony ale wczoraj w dzień wogole nie chciał mi spac piernik jeden :)

Ktoras z Was pytała o zaproszenia ja już zamowiłam takie ze zdjeciem Fabiana :) tylko musze jakies gadzety na roczek zamowic :laugh: bo imprezke mamy w knajpie dobrze ze terminy były wolne :)

Pogoda nie za ciekawa dzis ale musze na zakupy smigac i cos na obiad zrobić jak mi sie nie chce :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868802 przez Daarikaa
Vika sliczne te torciki rowniez, a propo to ja tez nie mam pewnosci ze uda mi sie tak zrobic ale sproboje. na poczatku tez zastanawialam sie czy moze wyszke Minnie zrobic :)

Vika tu masz fajny torcik Mniaaaam :P :P
www.malacukierenka.pl/tort-truskawkowy.html

Moniiak sliczne kolezanka robi torty, to juz fachura :)

Tysiiak witaj w klubie heheh te nasze dzieciaczki zmawiaja sie i razem nie spia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl