BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 miesiąc temu #873048 przez paninka87
Moja wszystko pochłania oprócz mm i teraz nie wiem czy to nie najlepsza okazja na pożegnanie cyca.. zwłaszcza że w nocy mamy 1 pobudkę i tak wszytko ładnie się składa i nie musiałabym wstawać i szykować w nocy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873049 przez Alex_87
Paninka ja na Twoim miejscu bym odstawiła w takim wypadku. Najważniejsze to utrafić w dobry moment, u nas też tak było, że praktycznie sama się odstawiła.

A Zuzkę to zęby męczą, no już prawie prawie wyszła ta jedynka. Miałam kupić nurofen w syropie, bo nurofen to też chyba przeciwzapalny, może by pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873056 przez Kiniaczek
Paninka pewnie że dobry moment...powodzenia :lol:

Obżarłam się pierogami z truskawkami... ten kto uznał obżarstwo za grzech dobrze wiedział co robi... :blush: :dry: :huh:

Alex u nas nurofen praktycznie co noc... inaczej to w ogole bysmy nie spali :huh: :ohmy: :unsure: ... gora cała napuchnięta...prawie sina...mam wrazenie że idą wszystkie naraz... :unsure: :unsure: :ohmy: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873134 przez vika
Oj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj to dziś dziewczynki nieżle świętują :) awanse,egzaminy i rozpoczynający się weekend :blink: a ja ??? chba wrócę do karmi :lol:
i pod tego schaboszczaka co sobie smażę :lol:
ja to w ogóle się wyrolowałam.....wczoraj obrażona na M NIE SPRZĄTALAM NIC...NIE ZMYWAŁAM...NIE PODNIOSLAM NIC Z PODLOGI ...SYF JAK CHOLERA mąż pracowal na popołudnie...mówię sobie rano wstanie to niech sprząta a ja się ubioę i idę gdzieś na kawę....no i??? rano 7 a ten rower pod nogi i dawaj...ja do niego z gębą przez sms...a on piszę,że do roboty ma na rano :ohmy: :ohmy: :ohmy: leże i myślę...trudno jeszcze dzisiejszy dzień...będzie miał więcej do sprzątania po czym telefon...siostrzenice dzwonią,ze wpadają do Tosi w odwiedziny po 10...no myślałam,ze ducha wyzionę :ohmy: a tak się wyrobilam,że jeszcze napieklam im naleśników z jabłkiem bo młodsza uwielbai :) no ale mąż mial nauczkę...przyszedł po pracy a tu wychuchane ...wydmuchane ...jedynie pranie powiesił :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873151 przez pauluska
O jakim wielorybie mówicie ? Też chcę :D:D:D

My byłyśmy na odwiedzinach u miesięcznej Ady jeju nie pamiętam Iguni takiej małej :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873155 przez joasia10015
Hej dziewczynki :) Wracam do żywych ;) Wczoraj mamę odesłałam do domu i musiałam sie zabrać sama za chłopaków :) Jest ciężko ale całkiem inaczej jak nie boli mnie każdy milimetr ciała :dry:

Kurde ja też ostatnio mam nerwa na męża -wiem że to błahostka w porównaniu z tym co niektóre z was piszą ale kiedy siedzi sie w domu ,z dwójką dzieci,nie masz sie do kogo odezwać ,nie masz sie do kogo przytulić (wiadomo że kocham sie do dzieci przytulać -ale mąż to mąż)dzieci chorują,samemu sie choruje to nerwy puszczają jak mąż ci odpowie na pytanie ,,Nawet żonce kwiatków na urodziny nie przysłałeś,,???-a on -,,NA WALENTYNKI PRZECIEŻ DOSTAŁAŚ,,.......................no to sorry ale ręce mi opadły :angry: B) NIe wiem czy z niego taki pustak nagle czy o co mu kaman....Achhh szkoda słów-nie chce mi sie z nim gadać . No to wymyśliłam że jak wróci i będzie sie chciał ,,poprzytulać,,to mu powiem ,,Przecież w Walentynki sie bzykaliśmy ,, :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: OKO ZA OKO ..... ;) Achhh dobra bo pewnie uznacie że robie z igły widły ;)

O nauczycielach sie nie wypowiadam bo nie wszystko doczytałam :huh:

Kiniaczek hihi piłam ostatnio podobną kawkę ale z Baileys-em ...ale nie będe ściamniać że z braku mleka ,po prostu taka wkładka na rozgrzewką -ale w umie jak do kubka z kawą wlałam jakieś pół kieliszeczka to smaku nie czułam prawie wcale ...ale troszkę rozgrzało :blink: Więcej nie mogłam bo byłam godzinkę przed karmieniem :side:

Kurde coś jeszcze miałam napisać ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873161 przez joasia10015
Achhh demonique podaj receptę na takie piękne ,szcześliwe życie :laugh: Dziecko idealne,mąż idealny,ty piękna -spełniona pod każdym względem,chyba nie pamiętam żebyś na coś narzekała :) Podziwiam :)

Sewi kurde ciężka sprawa z tą pożyczką...tyle kasy a gościu sie ot tak wycofał...chyba bym zabiła :angry: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873191 przez paninka87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873194 przez pauluska
O fajny zamówię bo u nas spłukiwanie głowy to wyczyn :D

Właśnie się dowiedziałam od męża że minionej nocy Iga u nas w łóżku 1,5 godz się walała a ja spałam jak zabita B) :cheer: nic a nic jej nie słyszałam haha ja to mam sen :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873197 przez Daarikaa
Paninka fajny te wieloryb :lol:

Paulska no to faktycznie masz twardy sen, albo udajesz zeby mąż się Igą zajął ;) hehe Ja to slysze nawet jak smoka wypluwa :D

Joasia dobrze ze Tobie powoli odpuscila choroba, a tekst męża hmmm zareagowalabym podobnie do Ciebie albo rzucilabym slluchawka :D:D

Klaudia padla przy butli, mam nadzieje ze to juz na noc, bo ona potrafi przespac sie 10 min i heja harce do 22 :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873201 przez Alex_87
No właśnie o to samo miałam pytać Demonique ;) albo Demonique po prostu nie lubi narzekać i woli dostrzegać te lepsze strony ;)


Oo fajny ten wieloryb, może też zamówię, bo teraz jak kąpiemy małą w brodziku to ciężko umyć głowę :dry:

Oj ja nad ranem też nie słyszałam jak mąż wychodził do pracy o 5, ale o 3 siedziałam przy łóżeczku małej, później usnąć nie mogłam, więc pewnie dlatego tak mocno spałam.

Joasia też byłoby mi przykro, a może on szykuje coś jak wróci :lol: a to była tylko taka ściema hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873208 przez paninka87
A ja zamówiłam u męża nowy portfel i dostałam... dzisiaj :P wcześniej bukiet :side:


A tu Wiosenka moja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873216 przez munnecabrava
Ehh te chłopy ....

Mnie dzisiaj ewakuowali budynek gdzie pracuję a że miałam iść na 12 to więc poszłam tylko na 18 na bankiet dostałam kwiatki i do domu. A do południa zakupy i nawet spodnie sobie kupiłam uwaga gdzie w pepco:P byłam po lampki do wina i szklanki do whisky i tak mi si spodobały. Ale nie wróżę im dalekie przyszłości pewnie coś będzie z n nimi nie halo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873239 przez Daarikaa
Paninka Blanka słitaśna:) jak jej sie podoba na rowerze? Nie wiem czy Klaudia usiedzialaby tak :D To mąż odrobil zadanie domowe ;)

Jednak Pysia juz sie nie budzila ufff aj juz wykapana lece zaraz do wyrka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873252 przez paninka87
Siedziała ładnie... ale ciagle zrzucala buty... zrobilismy 2 rundki 10 minutowe i to na tyle na razie.

Też idę spać..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl