BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 1 tydzień temu #875624 przez vika
Forum działa cały czas ...a posty pewnie za jakiś czas znów zje bo nadal wyświetla się u góry ERROR pewnie caly czas trwają prace modernizacyjne :) ciekawe czy uda im się ulepszyć forum ;) czy tylko spsuć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875651 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875663 przez pauluska
Hej :) wrzucę coś wieczorem jak zgram z aparatu bo jestem tak inteligentna że usunęłam wszystkie zdjęcia z tel bo przerzuciłam się na nowy zapomniałam że nie zrzuciłam urodzinowych !

Iga zaczęła chodzić tzn nie sama za obie rączki i mamy problem bo jej się tak spodobało że spacery mają być chodzone, w wózku zaczyna się maruderstwo też macie taki problem ?

Co do prezentów urodzinowych widziałam pisałyście na FB my kupiliśmy książeczki i sorter kształtów jeździka nie kupowałam bo Iga średnio na jakichś pojazdach siedzi hehe chodzenie, chodzenie i jeszcze raz chodzenie :ohmy: jak już sama zacznie chodzić dobrze to jej jakiś wózek fajny chce kupić i będzie sobie woziła misie i lale :) Od rodzinki dostaliśmy trochę nowych "gratów" a ja już stopuje z kupowaniem zabawek bo to zainteresowanie na moment u nas na topie książeczki, klocki szczególnie wrzucanie klocków za meble :)

Pogoda cudna więc całe popołudnia spędzamy na dworze przestawiłyśmy się na jedna drzemkę na której Iga czasami dociąga do 3 godz :D ale zazwyczaj są to dwie w końcu wrócił jakiś harmonogram dnia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875668 przez paninka87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziś na urodzinki... obejdę się smakiem ale trzymam dietę i koniec!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #875670 przez paninka87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #875672 przez Olga60
paninka super!!! pojazd rewelacja, pamiętam jak u ciotki na wsi zjeżdżała się cała rodzinka i dzieciaki woziły się tym na wzajem :lol:

i jeszcze ta syrenka, ale czad!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875675 przez vika
Tosia właśnie zjadła dwie młode marcheweczki kilka różyczek brokuła i pól gotowanego jabłka tylko tym razem dawałam jej w kawałkach na przemian i jadła aż jej się uszy trzęsły :lol:
Pauluska no to czekamy na foty :) a my z Tosią i M lecimy na spacerek zanim nam desz lunie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875677 przez paninka87
Olga ojciec ma 10 takich zabytków jeżdżących :ohmy: i jeszcze kilka do renowacji... ale jako zabytek zarejestrowany tylko 'maluszek'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875687 przez Olga60
Vika uważaj na nowalijki!!! One mogą powodować właśnie alergie, bo rosną w szklarniach, a tam sypią nawozy i inne świństwa żeby urosły :( . Najbezpieczniejsze są mrożonki no i oczywiście warzywa z własnego ogródka ale to nie czas jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875692 przez vika
Olga wiem,wiem...ja mam jeszcze swojską marchewkę zamrożoną ale ona nie nadaje się do tego by tak jeść w kawałkach...jest mało smaczna :ohmy: a nam kupilam kilka marchewek młodziutkich ...nie mogłam się oprzeć :lol: no i zgotowałam dziś Tosi przy okazji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875775 przez Daarikaa
Korzystajac z okazji ze Pyska naskrobie cos na tym wadliwym forum....

Paninka sliczna Blanusia i ma extra bryke :)

Vika moze jednak wybierz sie do lekarza skoro kupka nie opuszcza Toski

Klaudia od wczoraj stoi chwilke bez trzymania i lapie rownowage :D

Demoniqe ale fajowy ten rowerek daj znac jak sie sprawdza w terenie

Dziewczyny jak Wasze dzieci reaguja na kawalki w jedzeniu? Klaudia ostatnio zamiast gryzc to lyka nawet duze kawalki i czesto sie przez to chłysta :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875806 przez munnecabrava
Magda zmierzła spałam moze z 3 h... Dzisiaj wymusza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 6 dni temu #875821 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875826 przez Olga60
Ja jestem po pierwszych zabiegach "odchudzających", maiłam liposukcję kawitacyjną, niestety drenażu limfatycznego nie wytrzymałam :P (głowica zasysa pod ciśnieniem fałd skórny, ból podobny do złapania palcami tegoż fałdu, ściśnięcie i kręcenie nim :P, nie wiem jak kobity to wytrzymują, ja miałam najniższy poziom :laugh: ), więc w sumie mam 6 zabiegów lipo.

Mąż dostał od swojej mamusi na urodziny wypiekacz chleba i wieczorkiem mam zamiar upiec chleb tylko z mąki kukurydzianej :)

Vika oczywista oczywistość ;) Tosiula spryciula, fajowską ma czapkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #875834 przez pauluska
Olga a ja Ci polecam bardzo drenaż limfatyczny jak masz cellulit ! Działa cuda oczywiście jakaś seria nie 1 czy 2 zabiegi. Miałam przed ciążą robione pierwszy raz się popłakałam tak bolało i też miałam najniższy poziom ale przy kolejnych zabiegach było coraz lepiej. Moja znajoma która ma tendencje to cellulitu mimo że szczupła co roku robi sobie przed latem serie i dupka i uda jak marzenie. U mnie jest fajny pakiet zabiegów wyszczuplających widziałam efekty tylko że 1200 zł :lol: i dwa razy w tyg trzeba być na zabiegach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl