BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 11 miesiąc temu #660972 przez Gochens
Ikuniu nie z Bosacka... nie znam kobiety ale w dziale mama i dziecko jest seria Mamo To Ja ;)
A paragony mam chyba jeszcze wiec ogarne temat i moge ci wyslac ale pod warunkiem ze obejrzysz ten program haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661007 przez Ikunia1910
haha Gochens to chyba nie mam wyboru:) przydało by się tylko jeszcze jakies karmi do tego :P

Haniu mało tego ze on sie nie dołozy to on mi w listopadzie powiedział ze to nie jest jego dziecko, wiec oprócz alimentowania sie bede musiała udowodnic mu ojcostwo. Chociaż nie wiem czego on sie spodziewa, ja tam wiem z kim spałam.
A co do zapomogi z państwa to niestety ale Polska pod tym względem jest anty.
Generalnie jeśli przyznaja mi alimenty to nie należy mi się zupełnie nic. Oprócz 1000zł becikowego z UM i jeśli się postaram to może dostane tez drugie becikowe z MOPSu ale to nawet nie wiem jakiej wysokości to jest, no i mogę dopiero cokolwiek sie starac jak juz Zoska sie urodzi. Musze się zarejestrowac jako bezrobotna zeby miec chociaz ubezpieczenie, ale i tak zasiłku bezrobotnych nie dostane bo nie mam przepracowanych 365 dni ciągiem.

Jezu przeczytałam to wszystko i wiecie co, śmiac mi się chce. To jest jakiś obłęd :cheer:




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661011 przez violcia00
Gochens napisał:

Dziewczyny zobaczcie sobie ten program Mamo To Ja :) ja już się wyciągnęłam i oglądam odcinek za odcinkiem !


mozesz napisac na jakim programie i o jakiej godzinie,chyba ze Ty to na necie ogladasz?? :unsure: W kazdym badz razie prosze o jakies info :silly:

Aleksia mam wrazenie ze Ty jednak chcesz miec ta cesarke ;) :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661013 przez natali
Ikunia gdzies powinnam miec fakturke z zakupow na allegro na jakies 100 zl jak jej nie wyrzucilam, poszukam i dam ci znac.
I teraz w ten weekend odbiore paczke z karuzelka za prawie 200 zl tam tez powinna byc fakturka lub paragon jesli cie interesuje to sluze pomoca, wiekszosc rzeczy kupilam tu w hiszpani ale paragonow nie zbieralam ale raczej w euro by cie nie interesowaly chyba. Mam tez paragon za stanik do karmienia na 69 zl ale tobie chyba chodzi o bardziej podstawowe rzeczy. Daj znac czy cie takie interesuja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661031 przez Hania84
Ikunia przed sprawą o alimenty zgłoś się do UP i zarejestruj jako bezrobotna to wtedy nie płacisz za sprawę...mało tego nie będziesz płacić też za testy DNA. Jeśli testy pokażą że on jest ojcem to on za to zapłaci.
A co do opieki społecznej to mojej kumpeli kumpela ma dwójkę dzieci, dostaje alimenty i dostaje mimo tego zapomogę z opieki i chyba jeszcze tonę węgla do tego. Więc może przejdź się popytaj.
Ale fajnie...dziewczyny pomagają :) To mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661034 przez violcia00
Tez powinnam miec jakies paragony jesli ich nie wyrzuciłam,ale nie obiecuje ze je znajde,w kazdym badz razie sie postaram :blush:

Ja juz po kąpieli,wypachniona i gotowa do jutrzejszej wizyty u doktorka,teraz jeszcze kolacyjka i jakis seansik filmowy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661044 przez natali
Ikunia do tej fakturki za 100 nie jest dolaczony paragon a jest ona wystawiona na nazwisko znajomego ktory mi to zamawial wiec ta raczej moze ci sie nie przydac , ale moze ta za karuzelke przyjdzie z paragonem bo za stanik mam paragon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661054 przez Agusia83
Niedawno wrocilismy...jeszcze wykapalam Emi i musialam wyjsc, by za mna nie plakala...mama pisala, ze juz ladnie nyna:)

Bylam w lidlu i kupilam lody, ktore polecalyscie, faktycznie pycha...od razu zjedlismy po 2 :laugh: do tego kupilam, ciasteczka owsiane z czekolada, chipsy, miski zelki :silly:

Aleksia, niby przejmujesz sie ulozeniem maluszka, ale chyba jest Ci na reke cc....zreszta bedzie co ma byc...czasem maluszki przekrecaja sie w ostatnim dniu...

Ikunia, postaram sie cos poszukac...ale ja chyba nic nie mam..bo z allegro wyrzucialam, a tak to wsio mam po EMi..ale jesli cos sie znajdzie dam CI znac i najwyzej wysle.

Zapomoge jakas na pewno dostaniesz...wiadomo groszowe sprawy, ale dostaniesz...jako samotna mama, do tego rodzinne...jesli bedziesz pisala pismo do sadu o alimenty...moge Ci pomoc...sama pisalam sobie(moj ojciec kiedys placil na mnie)jak w pismie zaznaczysz, ze nie stac Cie na oplaty sadowe, od razu zostanie przedstawiony rachunek tacie Zosi...a za ojcostwo tez nie bedziesz placic, nie martw sie...

mamo to ja, to jest taki magazyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661055 przez Gochens
Violcia ja ten program ogladam na tvn player w necie. Musialabys wpisac w wyszukiwarkę nazwę to moze wyskoczy o ktorej jest na bank na tvn style leciał a 3 serie sa w neciku ;)
Ikunia piwo w dlon i seans z Mamo To Ja. Jutro bede w robocie to zaskanuje paragony daj na priv swojego maila...udupimy sukinkota!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661057 przez Beciara
Ikunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Boli mnie dzis cale krocze. Oby to nie byl zly znak. Moze za duzo dzis chodzilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661065 przez malutkamilka
Ikunia kurcze gdybys wczoraj napisala to nawet bym ci poczta przeslala, ale wczoraj rozkladalam w kartonach bo powoli sie pakuje na przeprowadzke i kartony po tych rzeczach dla dzidzi wykorzystywalam i powyrzucalam wszystkie...
a co do mopsu to powinnas dostac bo twoje dochody nie przekroczyly jakk to weszlo teraz od 2013 roku 1922 zł netto na osobę.

"Od 1 stycznia 2013 r. prawo do jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka przysługuje matce lub ojcu dziecka, opiekunowi prawnemu albo faktycznemu dziecka, jeżeli dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie przekroczy kwoty 1922,00 zl. Dochód ten jest ustalany zgodnie z ustawą o świadczeniach rodzinnych i z § 2 ust. 2 pkt. 5 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 3 stycznia 2013 r. w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczenia rodzinne (Dz. U z dnia 3 stycznia 2013 r. Poz. 3)."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661070 przez Hania84
Agusia...Emi będzie miała u Twojej mamy jak u Pana Boga za piecem...więc teraz odpoczywaj ile wlezie :) i nic się nie martw :kiss:
Ale wyżerkę sobie kupiłaś mmmm :silly: podziel się trochę , nie bądź taka :silly: :lol:

Ikunia...Agusia dobrze gada :blink:

Też mi się wydaję że aleksiaa chce cesarki...ale nie mój cyrk i nie moje małpy jak to się mówi :silly: :lol: każdy niech robi jak chce B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661074 przez Marta1985
Cały dzień na budowie :) ale relaks był :)powoli kończą ....

a teraz idę się kapac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661079 przez KasiaS
Hej mamusie :)

Staram się nadrobić czytanie Was w tym czasie jak mnie nie było, ale nie daje rady.

Co do skurczy to ja nic nie czuję. Mam tylko takie dziwne uczucie zastania w kroku, tak jakbym sie nie ruszała 3 miesiące i musze teraz krok pachwiny itp rozruszać. Ciężko mi sie przez to zwlec z fotela czy łóżka. Czasem mam też taki e uczucie jak ide że mi tam wszystko naciska na krok i iść nie mogę.

W poniedziałek mam wizyte u ginki i wiecie co ciekawa jestem co ten mój zakręcony synuś w tym brzuchu moim wyczynia. Bo juz przed 30 tyg ułożył się główka w dół i gotowy był do startu... a ja spokojna, że jest już ułożony jak ma być. A tu w szpitalu mi robią usg a on znów główka u góry B) trochę się przeraziłam. No ale jak wychodziłam to leżał znów w poprzek. No ja nie wiem co on wyczynia :ohmy: straszy mamę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661084 przez Beciara
Co to jest mamo to ja? Program jakis ktory mozna zobaczyc w sieci? Tutaj akurat leci program o narodzinach dzieci. Pokazuja porody, koncowki ciazy, poczatki z dziecmi w domu... Fajne to, ale w zeszlym tygodniu byly kawalki gorsze niz horror. Plakalam jeszcze z godzine po programie.

Ikunia


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl