BezpiecznaCiaza112023

Fajna stronka

14 lata 1 miesiąc temu #8162 przez iwonan12
Dziewczyny znam fajną stronkę gdzie cały czas trwają konkursy.wklejacie zdjęcie w daną kategoriie zbieracie punkty za głosowanie na innych i same oddajecie głosy na własne zdjęcie
Każdy konkurs składa się z 3 etapów,do wygrania może nie są duże nagrody bo kalendarze płyty ale warto ja już sporo wygrałam na tej stronce więc jeśli chcecie piszcie adresy to wyślę zaproszenia.



[url=http://w
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #8166 przez Moniq
ja poproszę :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #8256 przez Agnieszka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #8312 przez czarna28
poprosze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #8322 przez kasiora
iwonan12 napisał:

Dziewczyny znam fajną stronkę gdzie cały czas trwają konkursy.wklejacie zdjęcie w daną kategoriie zbieracie punkty za głosowanie na innych i same oddajecie głosy na własne zdjęcie
Każdy konkurs składa się z 3 etapów,do wygrania może nie są duże nagrody bo kalendarze płyty ale warto ja już sporo wygrałam na tej stronce więc jeśli chcecie piszcie adresy to wyślę zaproszenia.


czy mozesz podac link do tej stronki? bez brania adresow?

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #8333 przez Moniq
ale ja mogę podać adres tej stronki:) wiadomo że za każdą zaproszoną osobę dostajesz punkty :laugh: ale czego się nie robi dla Was dziewczyny :lol: :lol: i tak się rozpędziłam że nie podałam :lol: i muszę robić edycję :) www.frejm.pl
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #8334 przez kasiora
o to mi chodzilo :) dziekuje bardzo :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9974 przez andziaa35
mam pytanko kto jest zalogowany na tej stronie? bo jak narazie znalazlam tylko Iwonan i Moniq :) Jak chcecie miec mnie w swoich znajomych to dajcie znac ;)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl