BezpiecznaCiaza112023

KONKURS AMY :-))

12 lata 11 miesiąc temu #124590 przez Frascati
Hmmm wybór jest naprawdę trudny ale po naradzie, ja i mój mały synek w brzuszku, wybraliśmy następujące typy:

1. AMY for dla chłopca
2. Kangaroo Exclusive
3. Giraffe Exclusive
4. Kanggaroo Premium

Jak każda zdeterminowana mama czekająca na swoje pierwsze dziecko, zrobiłam niezły wywiad rynkowy o pościeli AMY i to moje 3 argumenty za - zgodnie z regulaminem :) :

1.We wszystkich wypełnionych elementach zdrowej pościeli AMY, czyli kołderkach, poduszkach, becikach, ochraniaczach jest wypełnienie BabySoft, które dzięki dobrej grubości i miękkości daje pewność, że moje dziecko nie przegrzeje się, nie spoci ani nie zmarznie ( dla mnie to jakieś cuda - ale najważniejsze,że działają) .

2.To co jest bardzo ważne dla alergików i przeciwdziałania alergii to, że wypełnienie nie przedostaje się na zewnątrz, nie podrażnia skóry i nie pyli a dodatkową zaletą jest brak związków roślinnych dających pożywkę np. roztoczom.

3.A przede wszystkim pościel AMY produkowana jest w Polsce, dlatego wolna jest od szkodliwych, zbędnych wykończeń i bakteriobójczych "Chińskich" dodatków.

Już lepiej nie potrafimy umotywować, dlaczego naszym zdaniem pościel AMY jest najlepsza na rynku - ale mamy nadzieję, że to wystarczy :)


Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124671 przez Asik
witam serdecznie :)

1. Rodzinka Dinusiów --- Linia GREEN IDYLL

2. Wesoły tygrysek --- Linia BEIGE SMILLING

3. Mały odkrywca


mój mały przystojniak jeszcze w brzuszku sobie siedzi i w całosci zdaje sie na mój wybór :)

aleee ...jak tak patrzę na Rodzinkę dinusiów to czuje,że też mu się spodoba ponieważ kolor cuudny , delikatny , aplikacje takie słodziuchne :) az mnie samej się buzia usmiecha jak sobie wyobrażam mojego Szymka leżącego w takiej pościeli rozkosznie machającego rączkami i nóżkami i z uśmiechnięta zadowoloną minką , a jakże by inaczej miało byc skoro dookoła same milusie dinusie na zielonej łączce hasają :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124691 przez 7ika
Witam,
Trzy kolekcje to:
1.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124706 przez 7ika
Witam,
Trzy kolekcje to:
1. Kangaroo Exclusive
2. Giraffe Exclusive
3. Giraffe Plus
Mnie osobiście najbardziej spodobała się Kangaroo Exclusive Coffee beige. Jest to kolorystyka bardzo ekskluzywna i uniwersalna. Ja osobiście nigdy nie używałam tej pościeli, ale jeśli jest tak dobra jak "F..i" i po kilku latach pościel Amy wyglada nadal jak nowa mimo, że jest w stałym obiegu to jest na pewno barzdo dobra. To jest właśnie obrazek naszej rodzinki mama, biegający synek i malutka córeczka :). Jeszcze brakuje Tatusia :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124716 przez kamila_86
Kolekcje:

1.AmyFor dla chłopca - Odkrywca
2.Kangaroo exclusive - Chocco Beige
3.Giraffe exclusive


Z całej kolekcji najbardziej zachwyciła mnie seria Amy for dla chłopca - Odkrywca. Pościel ta jest śliczna zwłaszcza kolor kremowy. Jestem pewna, że naszemu Mateuszkowi także przypadła by do gustu :) Kolory są stonowane bije z nich taki spokój, harmonia i na pewno maluszek śpiąc w tej pościeli szybciutko odpłynie w sferę pięknych snów :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124729 przez misiak28a
Konkurs AMY dziś ogłasza,
Więc to właśnie szansa nasza!
3 kolekcje wymieniamy,
I nagrodę zagarniamy.
Bo my pościel AMY znamy
I z niej co dzień korzystamy.
Gdy nadchodzi nocy czas,
Główkę tuli każde z nas.
Do podusi gdzie KANGUREK,
Słodkie sny nam namaluje.
A kolory pastelowe,
Dadzą sny nam kolorowe.
Zaś kołderka nas otuli...
Aaaa, ojć idę luli...

...A na koniec powiem szczerze
Żeby poczuć senny bluss
Okryj się KANGARRO PLUS!!!


Pozostałe kolekcje to :
1.KANGAROO EXCLUSIVE , PREMIUM
2.GIRAFFE PLUS, EXCLUSIVE, PREMIUM
3.AMY DLA CHŁOPCA
4.AMY DLA DZIEWCZYNKI
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124739 przez sylwus136
1,Kangaroo Exclusive
2,Giraffe Exclusive
3,Amy for dla chłopca

Obejrzałam dokładnie wszystkie produkty waszej firmy.Najbardziej urzekła mnie i zafascynowała pościel Kangoroo Exclusive - Jumpy Green.Widać iż pościel ta jest wykonana starannie i z myślą o maleńkich istotkach które przychodzą na świat tak delikatne że potrzebują tego co najlepsze i najpiekniejsze.Piękne wzornictwo ( które wygląda jak prawdziwe) ozdobi pokój naszego maleństwa.Uwielbiam kolor zielony dlatego dla mojego synka wybrałabym właśnie ten odcień.Uważam że każdy maluszek chciałby spać w takiej pościeli.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124767 przez MoNiaaa
1. Amyfor dla dziewczynki
2. Kangaroo Exclusive
3. Kangaroo Peremium
4. Kangaroo Plus
5. Giraffe Plus
6. Giraffe Elxclusive



Każda mama chyba się ze mną zgodzi, że spokojny sen maluszka to spokojny sen mamy. Dlatego tak istotne jest pod jaką pościelą śpi nasz Skarb, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia kiedy większość czasu maluszek spędza podczas snu. Firma Amy oferuje pościel dla dzieci wykonaną z wysokiej jakości tkanin bez sztucznych dodatków, które mogłyby być szkodliwe dla wrażliwej i delikatnej skóry naszego maluszka. Produkty te są niezwykle przyjazne dla dzieci i ich mam a do tego zaprojektowane są niezwykle efektowne wzory i kolory. Osobiście najbardziej spodobała mi się kolekcja Kangaroo Premium - Early Spring. Myślę, że kolor zielony jest bardzo uspokajający a zarazem delikatny dla oczu dziecka, a wesołe kangurki na pewno wywołają niejeden uśmiech malucha. Uważam, że ta kolekcja idealnie będzie pasowała zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.

http


]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124768 przez blush
Kolekcje:
1. AMYfor dla chłopca i dla dziewczynki
2. Kangaroo Plus
3. Giraffe Plus
4. Kangaroo Exclusive
5. Giraffe Exclusive

Najbardziej podoba mi się kolekcja AMYfor dla dziewczynki, ma ona śliczny motyw "stadko" :), dodatkowo ma elementy groszków, które uwielbiam. Bardzo podoba mi się z tej kolekcji przybornik, który widać, że zarówno jest praktyczny, jak i dobrze wykonany, kolekcja ta szczególnie podoba mi się w kolorze kremowym.Osobiściejestdla mnie ważne, że produkty te ą przetestowane i można ich bezpiecznie używać, bez obawy o alergie.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124778 przez łakomczuch
- Amy For dla chłopca
- Kangaroo Plus
- Giraffe Exclusive
:lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124782 przez Pesia93
Witam :)

1. AmyFor dla chłopca
2. Kangaroo Plus
3. Kangaroo Premium

Najbardziej podoba mi się kolekcja Kangaroo Premium. Razem z narzeczonym oczekujemy przyjścia na świat naszego maleństwa. Jestem pewna że tak piękna pościel na pewno ucieszyła by naszego maluszka :) Piękny wzór, kolory. Kolekcja Kangaroo Premium Soft Moonlight jest wprost przeznaczona dla dzieci. Kangurki na pościeli pobudzają wyobraźnię i sen na pewno jest przyjemniejszy :) :) Przy takich kolorach każdy dzidziuś czuł by się najlepiej :)
Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124800 przez Cloudy
Jeśli chodzi o kolekcje, to są np.:
AmyFor dla chłopca
AmyFor dla dziewczynki
Kangaroo Exclusive
Kangaroo Premium

Dla mojej córeczki wybrałabym kolekcję Kangaroo Premium, Flying Bubble. Mała już tak mocno kopie, że nazywam ją często małym kangurkiem :), więc ta linia jest stworzona dla niej:) Dodatkowo delikatne, różowe akcenty i jakość wykonania sprawiają, że pościel ta jest śliczna i wyjątkowa, a takimi właśnie produktami chcę otaczać swojego Bąbelka ;) Kangaroo Premium stwarza wrażenie przytulności, aż chce się w niej spać i mieć zwariowane kangurkowe sny ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #124804 przez piekarka
Kolekcje
Giraffe Exclusive
AmyFor dla chłopca
Kangaroo Exclusive

Najbardziej podoba mi się kolekcja AmyFor dla chłopca, która ma przyjemne spokojne i pastelowe. Uważam, że delikatne kolory pomogą mojemu maleństwu spokojnie przespać całą noc, a w ciągu dnia nie będzie wywoływała niepokoju. Cała kolekcja pościeli jest bardzo przyjemna dla oka i zachęca do głębszego zapoznania się z ofertą sklepu.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124907 przez mynia_pynia
Jako przyszłej mamie najbardziej do gustu przypadła mi pościel z kolekcji Kangaro Exclusive szczególnie w kolorach coffee beige oraz spring green.
Kangurki są takie wesołe i przyjemnie kojarzą się z bajką z mojego dzieciństwa, a kolory subtelne i stonowane,
idealnie trafiają w mój gust. Zdrowa Pościel dla Dzieci AMY jest cudowna, delikatna dla skóry dziecka, wygodna
i najważniejsze - nieuczulająca.
Rodzice mogą zaszaleć i spełnić swoje zachcianki pościelowe i wybrać spośród kolekcji:
AmyFor dla chłopca i dla dziewczynki
Kangaro Plus i Premium
Giraffe Plus i Exclusive
nie zapominajmy o nowej kolekcji Rodzinka Dinusiów

Ale i nie tylko, bo przecież w AMY mogę wybierać spośród wielu akcesoriów niezbędnych do bezpiecznego snu
i wypoczynku dziecka, co przekłada się na poczucie zadowolenia u mamy i taty, które dodatkowo potęguje zaufanie wypracowane przez 18 lat istnienia firmy oraz najwyższa jakości oferowanych produktów. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125004 przez nikola87
1 AmyFor dla chlopca i dziewczynki
2 spokojne sny plus
3 kangaro plus
4 giraffe plus
:lol:


Podoba mi sie kolekcja dla chlopca i dziewczynki amyfor;podroznik,marynarz,odkrywca,dziobek,wrozka,stadko. :woohoo:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl