BezpiecznaCiaza112023

Konkurs Origosors :-)

12 lata 5 miesiąc temu #237121 przez Marysia27
Ludzie nie przestaną mnie zaskakiwać, szkoda że tak negatywnie :huh: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237143 przez natmur11
swoja droga kazdemu moglo sie to zdarzyc. zamieszczamy tu zdjecia naszych dzieci a kazdy moze sobie zrobic z nich uzytek:/
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237144 przez Monix
Tak jak pisałam już w innym wątku, ja bym tej sprawy nie zostawiła! Masakra do czego potrafią się posunąć ludzie dla wygranej w konkursie. W głowie się nie mieści :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237145 przez Asiersa
Dokładnie! Jak nic, poszłabym na policję :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237147 przez Emme
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237149 przez Asiersa
Masakra! Przecież trzeba być nieźle ograniczonym, żeby zrobić coś takiego :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237150 przez natmur11
Asiersa napisał:

Dokładnie! Jak nic, poszłabym na policję :angry:


z jednej strony tak z drugiej dobrowolnie umieszczasz w internecie zdjecia a kazdy moze pobrac je na kompa i zrobic wlasny uzytek:/ Mysle ze policja tym sie nie zajmie za bardzo:/ poprostu chamstwo ludzi jest dobijajace!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237154 przez fiollla
mariosponge napisał:

albo ktoś wszedł z fiolli profilu i wrzucił zdjęcia jej dziecka, albo fiolla jest trollem :)


Nazywam się Wiola i prowadzę bloga
www.photoblog.pl/fiollla ostatnio zauważyłam,że zdjęcia pomimo tego,że są podpisywane krążą w sieci po konkursach... Ktoś specjalnie zrobił sobie nick podobny do mojego,żeby nie było podejrzeń że to oszustwo gdyż jesteśmy na blogu dość rozpoznawalni.
pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #237507 przez Gosia M
Kochane Dziewczynki :)
Bardzo nie ładnie Fiolla się zachowała ale już tego nie zrobi-została usunięta z serwisu.
Swoją drogą zawsze może podszyć się pod inny nick więc cieszę się,że jesteście czujne i pilnujecie porządku na forum :))

Buziaczki dla Was :*
Gosia M
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238956 przez gosiatko81
to ja troszkę optymizmu przeleję, dziękuję bardzo za klocki, są prześliczne!!! Będą świetnym prezentem na mikołaja :))) wtedy też fotki z zabawy dodam :)))
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239045 przez motylek85
gosiatko81 napisał:

to ja troszkę optymizmu przeleję, dziękuję bardzo za klocki, są prześliczne!!! Będą świetnym prezentem na mikołaja :))) wtedy też fotki z zabawy dodam :)))


Gosiu to super:D i zdjęcia pokaż koniecznie:D jeszcze raz gratuluję:D
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239046 przez bombel779
gosiatko81 napisał:

to ja troszkę optymizmu przeleję, dziękuję bardzo za klocki, są prześliczne!!! Będą świetnym prezentem na mikołaja :))) wtedy też fotki z zabawy dodam :)))

My też mamy takie klocki :) i mój Jasiek NAWET je lubi :silly: szczególnie klocek 2 - gdzie są takie kolorowe kuleczki :P :laugh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239101 przez Manga
I do nas dotarły kluczyki. Również po Mikołaju wrzucę fotki mojej chrześnicy z zabawką :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239105 przez bombel779
Manga napisał:

I do nas dotarły kluczyki. Również po Mikołaju wrzucę fotki mojej chrześnicy z zabawką :)

Hahahah kluczyki też mamy :P
Z nagród nie posiadamy tylko tej niani elektr. :P ;) Ale teraz i tak by się nie przydała :P

Nooo ale czekamy na fotki!!!!! :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239133 przez gosiatko81
my w domu też kluczyki posiadamy mały od chrzestnego dostał i świetnie się sprawdzają, na ogół na części rozkładane służą jako gryzak :) a melodyjki to od samego rana, praktycznie codziennie "starsza siostra" puszcza bratu śpiewając razem z nimi, o 6 rano to ma się ochotę wyciągnąć baterie ;)))))))
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl