BezpiecznaCiaza112023

Konkurs Origosors :-)

12 lata 6 miesiąc temu #224651 przez agnes23k
MAJA I JEJ ULUBIONE KACZUSZKI ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #224652 przez agnes23k
MAJA I JEJ ULUBIONE KACZUSZKI :-)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #224679 przez radosna
Karolcia i jesienny spacerek

https://lh3.googleusercontent.com/-H8CiqoIEwCU/Tqj2ncj5_eI/AAAAAAAAFMo/HQCihIZzv2I/s800/170%2

Dzieci to moje największe szczęście :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #224748 przez Gosia M
Kochane Mamy,
W regulaminie zawarty jest punkt taki,że mama aby mogła wziąć udział w konkursie musi mieć minimum 10 postów na forum.Mam ogromną prośbę o wyraźne zapoznanie się z regulaminem:-)
i bardzo proszę o nienabijanie"pustych"postów,gdyż takie użytkowniczki będą zdyskwalifikowane...

Pozdrawiam,
Gosia M
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224754 przez mysia-sia
Lecą liście z drzew, a Kuba nic sobie z tego nie robi tylko mknie na kolejną zabawkę na placu zabaw:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #224966 przez kotek23
Moja 16 miesięczna córka Klara bardzo lubi karmić kurki w jesienne dni, a najbardziej zbierać jajeczka :) :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224972 przez sylwcia
migotka82 napisał:

szkoda jeszcze jeden postmi brakuje, a pokazałabym wam mojego bobasa :)










migotka82

ładuj zdjęcie a nie rozczulaj się nad postami przecież masz już 10 ;)



a co do regulaminu to troche to jest niejasne bo te 10 postów ma być w chwili wziecia udziału w konkursie czy można je nabijać po wzięciu udziału a zdjecie można dodać jako pierwszy post?
ponieważ niektóre ładują zdjęcie majac zaledwie jeden post później zostają upomniane przez inne forumowiczki i się reflektują nabijając posty aby ich zdjęcie nie było zdyskwalifikowane
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #224979 przez iwkaa
widze po postach ze wiekszosc mam ma zaledwie kilka ponad 10 postow to forum nie jest tylko po to zzeby uczesniczyc w konkursach pozniej pewnie was tu znowu nie bedzie chyba to troche nie w porządku...(no ale to moje zadnie)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225005 przez Emme
osobiście uważam, że w chwili wzięcia udziału powinno mieć się min 10 postów ponieważ w regulaminie jest napisane, że jest to konkurs dla os mających właśnie tyle postów, a w chwili gdy ktoś dodał zdjęcie mając mniej niż 10 (np 1) to nie dostosował się do regulaminu i jest równoznaczne z dyskwalifikacją, ponieważ dodając zdjęcie już bierze udział w konkursie, więc wszystkie jego warunki powinny być spełnione. to wszystko można zweryfikować, ale będzie kosztowało nieco pracy. następnym razem powinno się dopisywać wraz ze zdjęciem ilość obecnych postów (w chwili dodawania) - ja to tak rozumiem.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #225056 przez iwkaa
moim zdaniem 10 postow to zdecydowanie za malo mozna je w minute napisac no ale to tylko moje zdanie:)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #225065 przez mendieta
Szkoda,że nie mogą brać udziału mamy z marną liczbą postów... :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #225075 przez Asiersa
Siedzi sobie w wózku Tomuś z liściem na głowie :)
O liściu na swej głowie pewnie nie prędko się dowie :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #225089 przez Gosia M
Kochane,
Jest dokładnie tak jak napisała Emme:-)
Czyli mama może brać udział,która w momencie dodawania zdjęcia ma już minimum 10 postów.

Pozdrawiam,
Gosia M
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #225122 przez bombel779
Doprawdy ŻENUJĄCE jest to jak zachowują się niektóre mamy - nowicjuszki :ohmy: :dry:
Nie dość że nie potrafią się zdyscyplinować i ustosunkować do panujących tutaj zasad to jeszcze rzucają fochem na lewo i prawo :ohmy: :dry: :S
Iiiii nabijają bezsensownie swoje posty w każdym pierwszym lepszym wątku.... :dry:

Zrobił się w tym temacie taki bałagan,że aż się człowiekowi odechciewa brać udziału w konkursie :huh:

Ja bym zrobiła tutaj porządek i wywaliła wszystkie "zbędne" posty (włącznie z moim oczywiście :P ) !!


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #225169 przez Asiersa
bombel779 napisał:

Ja bym zrobiła tutaj porządek i wywaliła wszystkie "zbędne" posty


Lubię to :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl