BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 10 - Do wygrania poradniki dla rodziców

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #24735 przez sloneczko
;) super konkurs, sama w nim biore udzial i bede liczyc na "lubie to" ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24743 przez Scholastyka21
fajny konkurs, szkoda tylko że apele z prośbą o więcej konkursów na forum nie podziałały :/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24746 przez _aga86_
Ja tez zaluje...

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24748 przez jedynaczka
hehe może musimy jakiś bunt ogłosić ;D
ale konkurs świetny ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24749 przez sylwus136
konkurs swietny ale udziału nie biore...
dla mnie nie fer i to bardzo...znajomych nie mam tam zadnych wiec szanse zerowe.
Zakładanie konta na facebooku to w sumie zmuszenie zeby w jakimkolwiek konkursie wziąć udział...
nie wiem czy to forum ma jakies specjalne udziały czy co ze ciagle są tam konkursy...
ach nie podoba mi sie to i to bardzo...
a i dodawanie zdjec wcale nie jest tam jakies super łatwe.Jest takie same jak tu
(a zreszta widac ze Basik sie meczy)

No to sie wypowiedziałam :D
ale to tylko moje zdanie i wybaczcie jesli kogos uraziłam ale nie podoba mi sie to
a i na pewno nie sprawi to ze nasze forum bedzie bardziej lubiane i odwiedzane.
Moim zdaniem tracimy na tym i to bardzo ale jesli MUSI tak byc to niech bedzie ja dziekuję i rezygnuję...
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24751 przez jedynaczka
Sylwuś obiema rękami podpisuje się pod tym co Ty napisałaś !!
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24756 przez Katarzyna
Każdy konkurs zmaga się z trudnościami. Raz plagiatowane teksty... Dwa kopiowane zdjęcia...

Szkoda, że problem z dodawaniem zdjęć nie wyszedł wcześniej. Dobrze, że Basik_twins poruszyła ten temat.

Mimo wszystko zachęcam. Zmodyfikowaliśmy konkurs na dwu etapowy. W sobotę wieczorem zostaną przejrzane wszystkie zdjęcia. Zdjęcia gdzie będzie komunikat "Lubię to!" będą skomentowane jako te, które nie biorą udziału z powodu złamania regulaminu.

Jeśli mają być prowadzone na forum konkursy, to musi być jury konkursowe, które będzie typować zwycięzców. Żeby było sprawiedliwie.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24767 przez Katarzynka
Ja też jestem za tym żeby konkursy były na forum :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24784 przez Scholastyka21
ja po prostu czuję jak by forum powoli się "wypalało" a władzę przejmował facebook :/
przecież konkursy miały przyciągać na forum, teraz nawet już nie zaglądam tu tak często jak kiedyś bo i wpisów nowych nie za dużo się pojawia :(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24798 przez Mirella
Wpisów mniej bo raz że lato, dwa że już wszystko napisałyśmy, wystarczy znaleść temat i poczytać :D No może nie wszystko, ale wiele tematów już było. Ja myślę że zimą znowu będzie większy ruch.
A jeżeli chodzi o konkursy to już pisałam, jestem za tym żeby były na forum.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24808 przez Katarzyna
Konkurs gdzie by nie był budzi dużo emocji ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24810 przez jedynaczka
jasne że budzą emocje konkursy, ale przydałoby się więcej nowych aktywnych osób na forum, a konkursy nie da się ukryć że poprzyciągały nowe mamusie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24861 przez kasiora
oj tak zle i tak niedobrze :angry:
pamietam wpisy dziewczyn ze " konkursy tylko wprowadzaja zamet, ze jestesmy tu same dla siebie i ze nie potrzebujemy konkursow itp... " , a teraz te same osoby domagaja sie konkursow na forum :angry:
administratorzy chca jak najlepiej dla forumowiczek ale nigdy nie da sie wszystkim dogodzic :silly: niestety :dry:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24864 przez sloneczko
no ! :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24878 przez Mirella
Kasiora, ale to wygląda tak, jakby forumowiczki były zabierane do facebooka ;) Bo w takim razie skoro konkursy są tam to dlaczego są tu reklamowane? To jest trochę przykre, że niby konkursy dla forumowiczek, a tak naprawdę większość jest z góry skazana na przegraną jeśli się nie udziela aktywnie na facebooku. No byłoby miło gdyby konkursy były i tam i tu :) zgadzam się że powinno być jury konkursowe na forum, bo głosowania jakoś się nie sprawdzają ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl