BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 18 - wygraj e-kartę ciąży

11 lata 10 miesiąc temu #382310 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:

Jakie wspomnie z okresu ciąży najbardziej chciałabyś zachować
od zapomnienia?

Napisz tekst maksymalnie na 120 słów. (Dodatkowo użytkownik
może zamieścić zdjęcie, ale musi posiadać do niego prawa
autorskie.)

Nagroda:

2 kody promocyjne do e-karty ciąży na Promama.pl

Regulamin Konkursu:

1) Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik) i tylko raz w
danym konkursie.

2) Użytkownik powinien zamieścić tekst w 1 poście.

2) Udział w konkursie biorą teksty zamieszczone od 18.06 do
24.06.2012 roku

3) Redakcja wybiera i ogłasza dwóch zwycięzców dnia 27.06.2012.

4) Prawa autorskie do z tekstu musi posiadać osoba, która je
publikuje.

5) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą
brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

Życzymy udanej zabawy! :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #382847 przez asdfgm
Zdecydowanie i najbardziej nie chciałabym zapomnieć ruchów maluszka w brzuszku:D Może nie tych z końca ciąży, bo kojarzę je ze zgagą, ale w drugim trymestrze to chyba najcudowniejsze i najbardziej wyczekane chwile, niestety również bardzo ulotne. Po porodzie jeszcze jakiś czas się je pamięta, ale powoli uciekają z pamięci. Teraz znowu czekam żeby przypomnieć sobie jak to jest, już niedługo...:D
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385479 przez e_barti
Z okresu ciąży chciałabym zapamiętać przede wszystkim tą szczególną więź, jaka rozpoczęła się między mną i mężem a naszym Maleństwem:) Będąc młodymi rodzicami po raz pierwszy, dzień po dniu uczyliśmy się naszego Dziecka. Wiadomość o tym, że jestem w ciąży była dla nas najwspanialsza na świecie. Potem pierwsze USG i widok Maleństwa i świadomość, że ta mała Istotka rośnie we mnie i niedługo będziemy mogli wziąć ją w ramiona. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy też na pierwsze ruchy. Gdy się pojawiły nie posiadaliśmy się ze szczęścia i rozmawialiśmy z Maleństwem:) Wspaniałe uczucie mówić do Dziecka i czuć Jego ruchy, jakby nam odpowiadało:) Niezastąpione:)Mam nadzieję, że ta więź będzie się pogłębiać:)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #385493 przez oli-bella
A ja mam do opowiedzenia troszkę zabawną historię z okresu ciąży, w której zresztą nadal jestem ale już niedługo bo w przyszłym miesiącu rodzę:)

W maju a dokładnie 17 dnia tego miesiąca miałam obronę pracy licencjackiej.. Wiadomo, choćbym chciała i się starała, nie potrafiłam okiełznać swoich emocji, bardzo się denerwowałam tym bardziej, że wiedziałam jak negatywne emocje wpływają na maluszka..
Wstałam rano, ogarnęłam się, ostatni raz przypomniałam sobie swoją,, przemowę" i wyszłam z domu. W autobusie synek oczywiście wesoło podskakiwać i dawał raz po raz wesołe kopniczki, które rzecz jasna nie bolały:P Przyszłam pod salę gdzie miała odbywać się obrona, było tam już kilka osób, wszyscy się denerwowali... No i niestety ja również..
Kiedy przyszła moja kolej obrony, pogłaskałam się delikatnie po brzuchu i weszłam do sali gdzie czekało na mnie jury składające się z 5 facetów (studiowałam na uczelni wojskowej w Gdyni). Przedstawiłam się, powiedziałam swoją przemowę i odpowiadałam na pytania. Ni z tego ni z owego trafiło mi się dosyć trudne pytanie i nagle poczułam tego małego motylka- odpowiedziałam pierwsze co mi przyszło do głowy- reakcja jury to uśmiech, stwierdzili że bardzo ciekawa teza i że się ze mną zgadzają:) Podziękowałam i wyszłam z sali:)
Oczywiście się obroniłam! Na 4,5:P Jestem wdzięczna swojemu synkowi za tą jedną reakcję ,dzięki której się tak dobrze wybroniłam:) Przez całą obronę był spokojny, po całym dniu zjadłam pyszny obiadek, jemu chyba też smakowało bo raz po raz podskakiwał:) Moje Małe Szczęście<3
Temat został zablokowany.
11 lata 9 miesiąc temu #387295 przez Katarzyna
Witam,

W konkursie 18 wygrali:
e_barti i oli-bella :-)

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na zdanie relacji jak podoba się Wam e-karta.

Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
11 lata 9 miesiąc temu #387385 przez asdfgm
Gratuluje i życzę bezproblemowego rozwiązania:) U mnie dopiero w grudniu;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl