BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 7 miesiąc temu #196538 przez Karola1990
fajnie że udało się wam w tak ważnej chwili :)
mi wychodzi z obliczeń że zaszłam w ciąze w swoje urodziny :)
więc mój ukochany postarał się o prawdziwy prezent :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #197481 przez nelka
ilona jak tam? mam nadzieję, że wszystko ok, trzymałam kciuki :lol:

wkącu wrócił mi apety!!! wogóle chyba rzeczywiście koniec pierwszego trymestru jest tuż tu bo coraz lepiej się czuję :) nawet zapachy aż tak mocno mnie już nie draźnią....

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #197506 przez Karola1990
nelka to super :)zobaczysz teraz bedzie tylko lepiej. choć pewnie nie wszystkie dolegliwości przeszły to i tak można odczuć różnicę

ja zdecydowanie stwierdzam że 2 trymestr jest świetny. dziś miałam tyle siły na sprzątanie że głowa mała. jakbym w ciazy wcale nie była :P

stresuję się przed badaniami. zastało do nich 8 dni. mam nadzieje że z naszą kruszynką wszystko ok i jest zdrowiutka jak rybka.

chciałabym już wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198202 przez Moniq
ilona? co u Ciebie?
dziewczyny jak się czujecie?
ja mam powoli problem z ubraniami, tylko dwie pary spodni mnie nie cisną. jestem w szoku, że mój brzuszek już tak urósł a to dopiero 12 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198365 przez Karola1990
moniq ... spokojnie ja tez mam taki problem ;)
z tym że ja zostałam z leginsami jedynie. :/

teraz podobno bedzie powiększał się co raz szybciej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198414 przez ilona_2037
Witam Was dziewczyny, jestem juz po wszystkim :( , wróciłam dzisiaj ze szpitala, wczoraj miałam zabieg :( nie będe o tym opowiadać bo nie chce was dołować nikomu tego nie życze. Lekarz powiedział mi tylko że nie było żadnych szans.


Trzymam za Was kciuki, dbajcie o siebie i o Wasze maleństwa i niczego nie lekceważcie.

Ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198424 przez Karola1990
ilona.... bidulko :( strasznie Wam współczuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #198560 przez iwcia
Ilona :( szkoda no ale co zrobić... trzymaj się ciepło

Dziewczyny ja po skończeniu I trymestru też czuję się dużo lepiej, przeszła mi ciągła senność, i jakoś ogólnie mam lepsze samopoczucie. Co do spodni to u mnie jak na razie wszystkie dobre :P coś tam ciaśniej jest ale wielkiej różnicy nie ma. W sumie to nic po mnie nie widać, nikt się nie domyśla w pracy, bo jeszcze nie poinformowałam dyrektora ;)

Ostatnio złapał mnie silny kaszel i ból gardła, ale póki co przechodzi, pije gorące mleko z miodem i jest już lepiej. Leków żadnych nie brałam. Pozdrawiam :)

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199277 przez nelka
oj ilona trzymaj się ciepło i nie poddawaj się! następnym razem wszytko będzie dobrze:)

mój brzuszek powoli też się zaokrągla, niektóre spodnie mimo, że hermetycznie ale jeszcze się w nie wciskam to nie mogę nosić bo jest mi w nich za ciasno :pinch: za to biust tak mi się powiększył, że mój mąż oszalał na jego punkcie :blink: to okurat jest fantastyczne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199305 przez Paletka
Gratulacje Kwietniówki!!





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199312 przez zora85
Cześć. Wczoraj przymierzałam wszystkie swoje spodnie i też mi się już przytyło. Mam takie fajne, modne jeansy ale nie ma szans by je dopiąć :silly:

ilona, pamiętaj że po poronieniu szybciej zachodzi się w kolejną ciąże. Zrób usg niedługo i jak bedzie ok to możesz się starać od razu. Ja po poronieniu miałam przerwę jeden cykl bo zalegał mi płyn w macicy ale zaraz w następnym działaliśmy. Jeden cykl nieudany a w kolejnym zaszkoczyłam :)

iwcia, mnie za to męczą zatoki. Wygrzewaj się i wracaj do zdrówka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199314 przez zora85
nelka, a ja jem, jem i jem. Najbardziej bierze mnie na owoce i ewentualnie słone potrawy. Od mięsa czasami mnie odrzuca ale nie są to mdłości tylko jakbym się nim już dawno przejadła. Od czasu do czasu wsunę po dwie kostki czekolady ale ogólnie to mnie wstrząsa na samą myśl o słodyczach. I na okragło chce mi się pić! Miałam badania krwi ( w tym glukozy) więc to widocznie kolejny z uroków ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #199716 przez Moniq
ja mam tak że bym coś zjadła ale nie mam pojęcia co. ostatnio jadłam ogórki kiszone ale przejadły mi się, teraz smakują mi pomarańcze i kanapki z serem żółtym. gorsze jest to że w październiku moja siostra bierze ślub a ja nie mam co na siebie włożyć :O a do tego nie bardzo mam kasę żeby sobie coś kupić a w moich sukienkach wyglądam hmmm grubawo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200053 przez zora85
Moniq, mnie tez ser ostatnio bardzo smakuje. W ogóle mam apetyt i mąż się śmieję że jem jakbym to robiła pierwszy raz. Chodzi o to że smak mi się wyostrzył i wszystko smakuje mi o niebo lepiej niż przed ciążą. Nie pisz mi proszę o kiszonych bo gdy ktoś o nich wspomina to mi slinka leci a jestem taka gapa że zawsze zapomnę ich kupić a potem zła na siebie jestem :P

Pisałam wam o endokrynologu? Bo nie pamiętam :lol: W każdym razie mnie olał i nie chciał przyjąć więc dziś poszłam do lekarza ogólnego po skierowanie do innego lekarza endo. I przy okazji na badanie tsh :) Ale same pomyślcie co za podły człowiek; ja mam chora tarczycę, zaburzenia hormonalne, jestem po poronieniu no i teraz w ciąży - to wszystko jak najbardziej kwalifikuje mnie do przyjęcia w gabinecie!! A on że nie widzxi potrzeby skoro nic się nie dzieje :angry: Aż się nóż w kieszeni otwiera, wrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200151 przez nelka
zora zapraszam na ogórki:) ostatnio dostałam od mamy baniak 5litrowy (taki po wodzie) z ogórkami kiszonymi, u mnie nadmiernego zapotrzebowania nie ma więc mogę się podzielić :lol:

mi za to smakują rzeczy których normalnie nie jadam np. ser, jem, jem i jak się przejem znowu go nie lubię :silly:

to jednak prawda, że powiększa się brzuszek a zanikają komórki mózgowe :dry: aż strach pomyśleć co ze mną będzie w 9miesiącu! ostatnio pojechałam zatankować auto i zapomniałam pinu do karty! normalnie nic nie zapisuję bo wszystkie cyferki pesel, nip, pin do karty swojej i męża przede wszystkim pamiętam :silly: a tu pełny bak, zero gotówki w portfelu i dziura w pamięci :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl