BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 5 miesiąc temu #40058 przez Xela
u mnie jest taki przeźroczysty.... zapach ma normalny ale mnie odrzuca i zalewa falą mdłości....

co do mdłości to nic mi nie pomaga.....ani cytryna, ani częste małe posiłki, ani nic....
najgorzej jest chyba przy myciu zębów..... tak to jeszcze nie miałam...
Wizytę mam dopiero 8.12 ale z chęcią poszłabym na zwolnienie do 8.12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40087 przez MagdaM
Xela oj uwierz mi, ze nie. Ja mam zwolnienie juz jakies 3 tygodnie po tym jak dostalam w brzuch od ucznia i nie jest to nic fajnego...
Ja mam wlasnie zoltawy i nie wiem czy to od infekcji czy co... I wogole to mnie kolezanka nastraszyla i teraz sie zastanawiam czy ja mam nadal objawy ciazowe czy moze juz nie :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40097 przez Xela
Jesteś nauczycielką? Ale to było niechcący? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40102 przez sylka
MagdaM nie przejmuj się jeśli nawet ginekolog powie że to infekcja, ponieważ one w ciąży b. często się zdarzają. Spowodowane to jest wyższym stężeniem hormonów. Na kontroli wspomnij że to cięniepokoi i twój lekarz napewno cię zbada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40120 przez MagdaM
Xela pedagogiem, ale dostalam staz jako nauczyciel wspomagajacy. Sama nie wiem czy specjalnie czy nie, pewnie tak po polowie...
Sylka zapytam napewno, tylko, ze wizyta dopiero 10 grudnia z USG genetycznym...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40214 przez Xela
USG genetyczne? co to takiego? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40218 przez MagdaM
Xela USG na ktorym bada sie przeziernosc karkowa (o ile nie pomylilam) czyli czy nie ma zespolu Downa, problemow z serduszkiem itp. Jest miedzy 11 a 14 tygodniem wykonywane ponoc.

Czesc
Ja mam dosc... Zawalilam zjazd na uczelnie i 3 egzaminy. Ale to malo wazne. Mam problem z jelitami, nie wiem grypa zoladkowa czy co, wczoraj prawie zeszlam, maz pojechal po leki, a ja mam przykazanie lezenia :( :( Czasem lekko pobolewa mnie podbrzusze, a bardziej ciagnie jakos w dol. Bardzo sie boje :sad: A tu jeszcze mi sie snilo, ze serduszko przestalo bic :( ;(
Musze sie ogarnac, ale prosze Was o kciuki...
Ide lezec

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40219 przez sylka
Chodzi o USG na którym lekarz mierzy przyzierność karkową by wykluczyć m.in. zespół Downa, sprawdza przegrodę nosową, ogląda jak rozwija się mózg, mierzy malca itp. To standardowe USG tlko dokładniejsze bo i maluch już trochę większy i więcej widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40229 przez Xela
Aaaa, to wiem, tylko nazwa mnie zmyliła ;) pierwszy raz się z taką spotykam :)
MagdaM- a widział Cię lekarz? 3mam za ciebie mocno kciuki!!! Zobaczysz, wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40233 przez basba
MagdaM trzymaj się... wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40264 przez bombel779
Magda może dopadła Cię jakaś przejściowa grypa.... ja jakiś miesiąc temu też najadłam się trochę strachu bo przez bodajże tydzień byłam strasznie słaba,na nogach nie umiałam wystać,towarzyszyły mi straszne skoki temp.,naprzemiennie wymioty i biegunki,pojawiło się również krwawienie,bolał mnie brzuch,....i jednego dnia,nagle ot tak sobie przeszło wszystko. Mój gin mówił,że może to była właśnie jakaś grypa żołądkowo jelitowa.

Trzymam kciuki,żebyś szybko wróciła do zdrowia!

A co do śluzu,to ja w I trymestrze (jeśli dobrze pamiętam) prawie wcale go nie miałam :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40597 przez behind
Cześc! :)
Jestem tu nowa.
we wtorek dowiedziałam się, że jestem w ciąży (po 8 miesiacach starań), wychodzi prawie 6-ty tydzień od początku ostatniego okresu, czyli termin prawdopodobnie na połowę lipca :)

Strasznie się cieszę (choć nie do końca to jeszcze do mnie dociera :) ), ale jednoczesnie stresuje sie, ze coś będzie nie tak... :(

W sumie od trzech tygodni, czyli mniej wiecej od poczęcia miewam takie jakby lekkie skurcze/ucisk w dole brzucha i nie wiem czy to dobrze czy źle.. A ginekologa z wrażenia zapomniałam zapytać :| (poleciałam oczywiście tego samego dnia, w którym zrobiłam test)
Mdłości na szczescie nie mam, ale za to już od 2 tygodni bolą mnie piersi.

Co do śluzu to mam przejrzysto/białawy.


MagdaM - na pewno wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40602 przez MagdaM
Dziekuje dziewczyny!!
Juz jest lepiej, aczkolwiek chwile temu bolalo i ciagnelo mnie mocno podbrzusze - tlumacze, ze to moze rozciaganie macicy...
Behind gratulacje!! I oczywiscie witamy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40603 przez behind
Magda -> własnie też tak mam co jakiś czas- taki jakby krótki ból/ucisk, nie wiem jak to określic..

I dziękuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40606 przez MagdaM
Behind z tego co wiem to normalne :)

Hmm ja nie wiem jak dzialaja te suwaczki z Naszego forum, ale wskazuja mi one 8 tydzien, czyli leca 2 dni do przodu od calej reszty :laugh: :laugh:

A pozatym cos Wam powiem... Moze to dziwne, ale tak sie obserwuje i biust mi nie urosl, brzuch chyba tez, natomiast jak siedze to nie moge zlaczyc kolan tylko musze siedziec w rozkroku bo inaczej mi sie brzuch gniecie :blush: cisnie mnie w uda... nie wiem czy mnie rozumiecie... ale dziwne uczucie :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl