BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 5 miesiąc temu #42822 przez MagdaM
3 miesiace miala. Wzielismy ja jak miala 5 tygodni chyba i przez ten czas u nas z ludzmi byla coraz gorsza :( WOle psy naprawde!! od zawsze psia mama i juz zostane im wierna :)

Bedzie dobrze zobaczysz :) My idziemy za 9 dni :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42826 przez natimp1
hej dziewczyny


xela, napisz koniecznie po usg , co tam ciekaweg.
Ja ogólnie za kotami nie przepadam, nie ze nie cierpie czy coś, ale nie wzbudzaja mojego zaufania jakos.
Dziewczyny zauwazyłam, ze brzuch zaczął mi się zmieniać, nie jest większy tylko kształt nabiera inny, za to cycuszki- cudne jak to mąz powiedział,. Zawsze miałam mały biust a teraz sie taki cudny pełny zrobił, hahaah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42831 przez natimp1
Dziewczyny jescze jedna kwestia bo juz zgłupiałam, jak to jest ,przy niektórych kalkulatorach wychodzi mi ze mam termin na 6/07 przy niektórych na 13. Juz nie kumam . @ miałam 2/10 wiec jakos chyba kole tego 6 wychodzi co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42843 przez Xela
odejmij od 1 dnia ostatniej @ 3 miesiące i dodaj siedem dni.... :)
Zobacz mamy ten sam wiek ciąży a ja @ miałam 30.09 - czyli 2 dni przed Tobą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42848 przez luz_de_luna
Dziewczyny, z jakich stron korzystacie zamawiając ciuszki dla malucha? Skąd wiecie jaki rozmiar? Skąd wiecie co potrzeba? W jakich ilościach - bo przecież to maleństwo szybko rośnie, więc trzeba być przygotowanym na kilka rozmiarów na przyszłość...?
Przepraszam za durnawe pytania, ale to moja pierwsza ciąża i wokół mało "ciężarówek", od któych mogę się dowiedzieć takich rzeczy ... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42880 przez natimp1
kochana zadne pytania nie są głupie. Rozmiar noworodków to najcżęściej 56 lub 0-3 mce, . na nasz okres najlepiej body z krótkim rekawkiem i w arzie czego kaftaniki, wz długim, wogóle kaftaniki to fajna rzecz.
z Tych pierwszych rzeczy nie ma co przesadzac bo faktycznie szybko dzicie wyrasta, nie wiadomo zreszta czy dzidzia duza czy mała sie urodzi. Mój maks miał 4100 jak sie urodził wiec te ubranka 03 mce były mu w sumie na ok 1,5 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42882 przez bombel779
de luna ja np. dużo buszuję na allegro :P Jest tam bardzo duży wybór ślicznych,dobrych gatunkowo i stosunkowo tanich rzeczy ;) Począwszy od ciuszków,przez kosmetyki,wózki,mebelki,zabawki,....itp. itd. ;)
Jeśli chodzi o rozmiar to ja zaczynam od 62 nie wiem jak duży urodzi się mój skarbek,ale uważam że nie ma sensu kupować mniejszych ciuszków,bo po 1sze dzidzia b.szybko z nich wyrośnie,a po drugie jak będą kapeczkę za duże to nic się przecież nie stanie,rękawki czy nogawki zawsze można podwinąć ;) i takie ciuszki wtedy starczą na dłużej ;) ale to tylko moje zdanie ;)
Co do ilości to zamierzam kupić tak +/- po 6sztuk wszystkiego,tj.:body z krótkim i długim rękawkiem,kaftaniki,śpioszki,półśpioszki,pajacyki,...etc. :) chcę też od razu kupić ze 2 sweterki,jakiś dresik...ale to już raczej w rozmiarze 68 :)

Mam nadzieję,że chociaż mniej więcej rozjaśniłam Ci temat ? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42891 przez MagdaM
natimp zazdroszcze cycuszkow - u mnie zero :(

Co do ciuszkow, zamawiam na allegro. Rozmiar 62 bo wole takie niz za male. Dzieci szybko rosna a doczytalam, ze lepiej wieksze niz ciasne. No i wszystko wiem, z ksiazek ktore sobie kupilam i czytam, polecam :) Zwlaszcza, ze to tez moja 1 ciaza.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42892 przez luz_de_luna
no ja też zakupiłam mądre książki, ale narazie czytam o ciąży. Boję się trochę przejść dalej zwłaszcza przed pierwszym USG. Może to przesądy, ale tak żeby nie zapeszać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42893 przez Xela
:laugh: :laugh: przy pierwszej ciąży też się naczytałam,że z tych 56 to się szybko wyrasta i do szpitala wzięłam 1 kpl. 56 i 2 kpl. na 62... Kubuś urodził się taki malutki (49cm) że te 56 były mu za duże a 62 to mógłby się nimi 2 razy zawinąć i pielęgniarka po kąpieli ubierała go w szpitalne ubrania 56..... także nigdy nic nie wiadomo... jakby co to później przecież można sprzedać na allegro :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42898 przez Xela
senność... ogarnia mnie mega senność..... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42925 przez asia26
dziewczyny kupcie sobie wiecej sztuk niz po 6 tych ubranek bo dzieci tu uleja tu przesiusiaja i bedziecie wkolko prali i prasowaly znam to z doswiadczenia:) rozmiar raczej na 62 bo faktycznie lepiej wieksze ale z tym 68 sie nie spiescie bo na poczatku niemowlak ma specyficzna budowe i nie za szybko zaczniecie z nich korzystac wiec moze sobie tych na 62 na poczatek lepiej troszku wiecej kupic :) nie wiem nie chce sie wymadrzac ale pomoc bo cos zaczynam juz miec pojecia na ten temat :) trzymajcie sie dzielnie w te zimowe dni i duzo wypoczywajcie to jest teraz Wasz czas !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42926 przez MagdaM
Asiu pomoc mile widziana!! Tzn ile czego mowisz zeby kupic?? Bo nam wychodzi ok 7 bodziakow 62 za malo??

Ehhhh ze stresu mnie brzusio boli :( Obym tylko malenstwu nie zaszkodzila...
Ale za to fryzjer zaliczony :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42930 przez bombel779
Ale ja napisałam po 6sztuk wszystkiego z każdego rodzaju :) tj. 6x body z krótkim rękawem,6x body z długim rękawem,6x kaftaniki,6x śpioszki,6x półśpioszki,6x pajacyki....i tak dalej :) więc myślę że nie będzie tego mało :) ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42943 przez sylka
U mnie także pżeważają ubranka w rozm. 62 choć mam trochę i 56. Napewno mam więcej niż 6 szt. wszystkiego (body kr. rękaw, body dł. rękaw, śpioszki, kaftaniki, półśpiochy, pajacyki) myślę że więcej się przyda bo zawsze może maluch ulać, albo przesikać i wtedy przy większej ilości nie trzeba codziennie nastawiać prania i zastanawiać się czy wyschnie. Mam też dresy, bluzy, sweterki, kurtki, spodnie jeansy, ogrodniczki od roz. 62

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl