BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318680 przez Oposek
A żeby nie było, że moj synek taki dziudziuś to jeszcze fotka kawalera z wczorajszych urodzin Prababci:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318690 przez kaska191919
hej
Masuskadobrze , że chcociaż już wiedza co małemu dolega. Życzę zdrówka dla Pitka!!
Pierniczykbiedny Nikoś, my też przechodzilismy przez zapalenie oskrzeli nie dawno, ale my zastrzyki mieliśmy. Oby biedulek się nie męczył długo!!
Różyczkoja podawałam ten euphorbium właśnie jak zapalenie mała miała to był katar i miałam dawać 4 razy na dzień po kropli do każdej dziórki, i dla nas pomagało, katar zaraz się rozrzedzał i spływał szyko, ja na kompie coś robię, mała na podłodze się bawi ja lukam na nia a ta cała w glutach aż w buzi nawet tak leciało :P lekarz mówił ze można stosowac inne leki też były jakoś od 2 lat ale mniejsze dawki wiadomo.
Opasek
Filipek pewnei wystrojony na urodziny Baby :)
Rózyczkofajnie że koleżanka odsprzedaął ubranka dla Bianki i zahandlowała waszymi , dwie stówy to też kasa :blink:
Basbajak tam Wiki?
AniaW, Rikanajserdeczniejsze życzenia dla Waszych pociech!!!
Kamilkafajnie że pleśniawki już zażegnane, mojej koleżanki szwagierka własnie z nimi walczy, zniknęły ale znowu się pojawiły :angry:
My wczoraj byliśmy u znajmoych już siedza czekają na rozpoczęcie akcji :P wszystko gotowe tylko dzidzi wypatrywać.
U mnie Zuzia teraz tak duzo je, dziś 3 butelki kaszki po 100ml, dwa obiadki, chrupki , cyc w dzień z 5 razy, a wnocy ostantnio budzi się po 6 razy, masakra, trochę ją brałam do siebie do łózka i chyba za mną teskni i teraz tak wstaje, ale już muszę sie wystrzegać tego bo zaraz się przyzwyczai i zacznie się koszmar znowu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318696 przez Lucy
Hej dziewczyny!

Wpadłam na chwilkę a tutaj Mój Filip taki elegancki :lol:
Oposku powiedz mu że Olka dzisiaj branie miała,jakiś koleś z wózka zerkał na nią :ohmy: :laugh:

Asia pisała mi że chyba już tutaj nie zawita,bo ponoć jakiś wirus panuje na forum i jej komp siada :huh: mój niestety też zaczął tak mulić że nie idzie nic zrobić :angry:

Nie wiem może by się przenieść?
Choć już raz rzuciłam taką propozycję i nic z tego nie wynikło niestety ;)

Nawet Was nie czytałam :dry:

Olce pomalutku plamki znikają,jutro podam jej gluten,następnie może rybę...a wiecie może w jakim odstępie wprowadzać? Kilka dni tydz?

Pozdrawiam i Całuję :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318719 przez takajedna
No wlasnie co tak cicho? :ohmy:

Lucy w sumie to nie wiem w jakim odstepie... Ja raczej nie robie odstepow, tyle ze Bartka nic nie uczula poki co, ja bym chyba poczekala na Twoim miejscu az te plamki calkiem zejda i odczekala te 2-3 dni na pewno po kazdej nowosci

Kasia 6 razy w nocy? To sie bidulko nie wyspisz wcale

Oposku ale eleganckiego masz syna :laugh: odstrojony jak nie wiem
Kombinezon jeszcze nie przyszedl :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318721 przez takajedna
Co do ewentualnej zmiany forum to ja tam jestem jak najbardziej za, jeszcze na jakies prywatne to w ogole, tutaj co troche problemy z wejsciem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318762 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia łączę się z Tobą w bólu w kwestii wstawania w nocy... Mój też ostatnio co chwilę je w nocy;)

Lucy ale z Ciebie Teściowa! Zamiast bronić interesów przyszłego zięcia to Ty się jeszcze cieszysz? ja chyba się tam do Was wybiorę i powyrzucam niektórym Wiatrakom te dzieci z wózków, a co! Będę z uporem pozbywała się konkurencji :P

TakaJedna a no, jak nie przyszedł to w porządku :laugh: Ale jak przyjdzie to się pochwal;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318766 przez ewitkun
www.fora.pl można założyć za darmo forum, zero kosztów, już kiedyś podawałam ten link

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318768 przez Oposek
Ewitkun a jest tam opcja na forum prywatne? Tzn jak dla mnie może być najzwyklejsze, zostanę mistrzem słowa i mogę się przenosić gdzie tam chcecie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318769 przez ufolka
hejka :)
różyczko ja sama zakraplałam to euphorbium, bo miałam bo kiedyś sobie kupiłam jak w ciąży byłam, a ja pryskałam tak ostrożnie, nie wiem jak to opisać, bo mi powiedzieli że dla niemowlaków to nie można tym pryskać tylko pędzlować, ale ja psikałam pod nosek na wacik no i mniej więcej tak wychodziło jak Kasia pisała
Oposku a Filip jaki ekegancik ;d a co on ma za śliw pod okiem? :angry: :laugh:
kasia no to nieźle Ci daje popalić
lucy i mój komp zaczął zamulać,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318774 przez Oposek
No to przenieśy się na ogólne, może to co Ewa podała...
Tylko nie będzie nam czasem trochę żal? :blush:

Ufolko On ma uczulenie pod tym oczkiem i na drugim policzku, akurat ładnie na tym zdjęciu widać :dry: Mnie komp też zamula...

Różyczko tak w ogóle to zdrówka dla Bianulki:* (ale mam refleks, wiem- to wszystko przez ten parszywy znak zodiaku :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318777 przez ufolka
oposku ale czego żal, ja tu jestem nie dla forum tylko dla was, bo forum i tak nigdy poczytać nie można..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318782 przez Oposek
Ufolka no może i prawda:) ale tak mi się ostatnio przypominają wszystkie te chwile- dwie krechy na teście, wielki brzuch, poród, pierwszy uśmiech... Chyba się starzeję;)


Dziewczyny macie wszystkie serdeczne pozdrowienia od Hoborka naszego kochanego, który nie może dostać się na forum :(


Mam 1000 postów, czas umierać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318789 przez Oposek
NASZE NOWE FORUM, ZAŁOŻONE PRZEZ UFOLKĘ:
www.lipcowedzieciaczki.fora.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318819 przez ewitkun
a moze ktoś wysłać hasło do nowego konta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318823 przez różyczka
ewitkun napisał:

a moze ktoś wysłać hasło do nowego konta?


ewi ja tam weszłam bez żadnego hasła :dry:
zarejestrowałam sie i zalogowałam i to wszystko
ale nie bardzo mi sie to wszystko podoba :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl