BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688836 przez olka1730
Witam i biegusiem składam życzenia dla Dominika i Oli słodkich uśmieszków,wspaniałych prezentów i duuuuzo zdrówka dla Naszych juz 2 letnich pociech,niech Nam zdrowo rosną :)



Oposek domek rewelacja kupuj-polecam,co prawda moj syn wchodzi,wychodzi,okiennice w ciagłym ruchu :laugh:tak samo jak i drzwiczki :lol: z domku zrobił garaz dla swojego trzykolowego rowerku :blink: ale i tak zabawa dla niego suuper,domek raczej jednoosobowy,taki kupiłam:

www.smoby.com/pl/outdoor/domki/domki/liste/domek-natur

Masuska zdrówka zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688903 przez aska27
Olka śliczny domek! Też się zastanawiałam nad kupnem, moze w lipcu. Bardzo fajny.

Masuska Zdrowia!
Co do autka, to przyznam z ręką na sercu,ze średnio mi się prezent podobał, ale Mikołaj i inne dzieci bardzo zadowolone.
Autkiem mozna sterować samemu lub przełączyć,zeby dziecko samo kierowało. Mikołaj potrafi nacisnąć pedał i jedzie w tył lub do przodu, z kierowaniem gorzej.
Żeby w ogóle działało trzeba naładować akumulatorek /ok 10h/.
Dla dziecka fajna zabawka, nawet jak nie jest podładowany, to Mikołaj lubi sobie w nim posiedzieć :silly:

Basba Widziałam prezenty, super! Naprawdę masz zdolne dzieci :) Tatuś musiał być zadowolony z takich arcydzieł małych :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688946 przez aniaw
Dzień dobry :lol:

Boszzzz kto wymyślił poniedziałek :S

Dzięęęęęęęęęęęęki dziewczyny za życzenia dla Dominisia, wszystkie buziaczki przekażę :kiss:

Rika buziaczki dla Oli i dla Zuzi oczywiście też żeby nie było :kiss: :kiss: :kiss:

Ja jestem taka weekendowa jeszcze, że szok :S
Wybawiliśmy się na weselichu za wsze czasy :lol: Dzieciaki były nieznośne, więc przed północą się ich pozbyliśmy :P Babcia okazała się niezbędna :)
Wszyscy byli zachwyceni maluchami i nawet potańczyliśmy z nimi, ale później zaczął się ich etap demolki i świrowania, więc dla nich wieczór się skończył :P Ale uważam, że i tak długo wytrzymali :laugh:
Szaleliśmy do białego rana :lol: Po 4tej dopiero się zaczęliśmy zbierać do wyjścia :laugh:
Nawet mieliśmy oficjanie życzenia rocznicowe składane z kwiatami i tak dalej :side:
Wczoraj poprawiny i ledwo dycham :cheer:
Tomi dostał na dzień taty koszulkę ze zdjęciem dzieciaków - własnoręcznie robiona :laugh:
Na imprezie z okazji dnia dziecka były takie stoiska, że można było zrobić sobie fotki a oni drukowali to od razu na specjalnym papierze prasowance na koszulkę :laugh: Fajna sprawa - dokupiłam tylko t-shirt i wsio :) Trochę za ciemny kupiłam bo fotka trochę mało się odcina ale nie jest źle :blink:
A dziś Dominiczek świętuje :lol: Już dostał kasiorkę wczoraj i prezent od chrzestnej i jeszcze myśłimy co dalej :) Jakoś niestety bez szału bo całe oszczędności poszły znów w auto :(

Basba super malarzy masz :lol: dzięki za rocznicowe życzonka i dla Dominisia :kiss:
A jak tam zdrówko dzieciaków?
U moich jeszcze smarki zostały :)

Oposek no to ja teraz czytam po kolei te ksiązki Chmielewskiej bo okazało się, że szefowa ma cały ich zbiór :) Już ta pod rząd :laugh: Teraz "Ostatnie zdanie nieboszczyka" na tapecie :) Wszycsy jesteśmy podejrzani u niej nie widziałam, ale może wreszcie biblioteke odwiedzę jak mi się szefowej zbiory wyczerpia :lol:
Co do pogody to u nas lało tylko raniuchno wczoraj a póxniej skwar na nowo :angry:

Rika tort arbuzowy fajna sprawa, może dziś tylko cos takiego zaserwuje małemu :lol:
Wiesz mój Szymi też czeka do ostatniej chwili zsiusianiem czy kupka :blink: Ale świetnie sobie radzi, sam idzie na kibelek a na zewnątrz szuka sobie odpowiednie krzaczka do podlania :) Próbuje sobie sam pupę wycierać :laugh: Śmieszny jest :laugh: super, że udała się imprezka :) Ważne, że dziewczynki zadowolone :) Ech zawsze znajdzie się ktoś kto chce popsuć zabawę ;)

Nati muszę jakoś zabrać sie dop zgrania fotek to a i się pochwalę nawet a co moimi chłopakami :lol:

Rose ale pracuś z Cibie :) A co bianula robi z muchami? Ugania się za nimi? :) A zmiany w mieszkanku to fajna rzecz :laugh:

Asiu ale zabawne dyskusje z Tobą Mikołajek prowadzi :lol: Imie wybrane więc nie ma bata i musi być dziewczynka :laugh:

Masuska zdrówka :kiss: Dobrze, że przypomniałaś o autku, musze wyciagnąc chłopakom quada i naładować akumulator :)

Olka no to teraz wypas dla Matiego ze zjeżdżalnia i domkiem :lol: A p[ranie wózka extra :lol: :lol:

Wiecie zastanawiam się nad przygarnięciem kociaka coraz poważniej :) Dzieciaki u babci wymęczyli tamtejszego futrzaka a ten cierpliwie poddawał się ich pieszczotom :lol: Radości było przy co nie miara :lol: Dopiero jak zmuszali go siłą do jedzenia musiałam interweniować ;) Kicior jak zobaczył otwarte okno to zwiał w mgnieniu oka gorzej, że dzieciaki zaraz oknem chcieli skakać za nim :S
Poza tym dbali żeby piesek miał zawsze świeża wodę - czytaj wymieniali mu ja co 5 min oblewając się nawzajem :lol: Chcieli wchodzić za nim do budy i z entuzjazmem biegli do każdego psa nawet takiego zawzięcie szczekającego za czyimś ogrodzeniem :ohmy:

Wszystkiego naj z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA PRZYTULANIA :kiss:
Ps Szymi jest mistrzem w tych przytulasów :) ma taki patent, że jak się ktoś na niego wkurzy na maxa to on podchodzi do tej osoby - tak jak wczoraj do mnie i przytula mnie i mówi luuuubię mamę :S I no jak to się wkurzać na niego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688982 przez Oposek
Oleńko, Dominisiu

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Rośnijcie zdrowo i beztrosko, miejcie ciągle nowe, świetne pomysły na zabawy z rodzeństwem i duuuużo wyrozumiałości dla Rodziców ;)
Mamy nadzieję, że w Wasz dzień spotka Was mnóstwo miłych niespodzienek!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689013 przez Oposek
Dzień dobry:)
U nas wczoraj wypad się udał, trochę inaczej niż zakładaliśmy,bo dzień ojca, ale wyjście we dwoje jeszcze nadrobimy. Młody się wyszalał za to i zrobił mamie niespdziankę, bo spał dziś do 9:12. Szał normalnie!


Rika no wyszło piękne słoneczko wczoraj, na szczęście :lol:
Ślicznie Ola mówi :) A jak dziś nasza Jubilatka się miewa?

Asia poszukiwania leżą i kwiczą, że tak powiem... Przynajmniej pracy w zawodzie na umowę o pracę...
Moja szwagierka ma na imię Sara, 6 lat skończyła :) Dobrze mi się to imię kojarzy przez to :)

Basba prezenty i pomysł super :) Świetnie wyszło i Tata na pewno zadowolony! :) Filip też będzie raczej z tych później siusiających, tak myślę...

Nati nie, co Ty- każdy jest fajniejszy od ciągle dostępnej matki ;) Zresztą ja podobno marudna jestem, więc sama rozumiesz- nie ma chłopak w życiu lekko :blink:

Masuska zdrówka Kochana :kiss: Chorowanie w lato jest do bani :angry: Fajnie, że się udało zaplanować wypad nad morze, a gdzie się wybieracie poza wizytą u Rose?

Różyczka jak się sprawuje nowa kanapa? :) Super, że takie fajniutkie łóżeczko udało się kupić dla Bianeczki w okazyjnej cenie! Dobrze się bawiliście na "dzieciowej" imprezie/festynie?

Olka super domek! :) I świetny miał Twój Synek pomysł z garażem na rowerek :D

Ania czeeeeeść :) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Kochana, niech Wam się zawsze układa wszystko po Waszej myśli :kiss: Super ma pomysł Szymonek na złoszczenie się- popieram całym sercem :)
Przytulanie dobre na wszystko i ludzie, którzy się często przytulają rzadziej się złoszczą! :P :blink: A pamiętasz tego słodkiego psa w Gdańsku, którego nasze dzieciaki molestowały i karmiły kamieniami? :)

Hop hop, Hoborku, co u Was? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689042 przez Oposek
Dla tych, co tak jak ja- narzekają na ciśnienie :blink:

i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/7...ginal.png?1372006099

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689129 przez Rika
Dziękujemy za życzonka :)

Aniaw i Dominiczkowi też wszystkiego dobrego, dużo słoneczka i uśmiechu na buzi :)

Oposek Ola wyszalała się w błocie i teraz śpi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689176 przez masuska
i ja dziękuję za życzenia zdrowia, przyda się.

Asiu, mnie też ten wozik raczej wielkiej radości nie sprawia, jestem wręcz na nie. Mąż za to się napalił bardzo, a że z placem zabaw się nie wyrobimy, więc szukamy innego rozwiązania. Myślę zatem że Piotrowi się autko spodoba, ja mu jeszcze dokupię jakiś zestaw wyciskarek i innych do ciastoliny, no i fotelik rowerowy. I też Cię zapytam: jaki macie? Na allegro tak tandetnie wyglądają, a HAMAX jest drogi.

Aniu to ładnie się pobawiliście. W ramach życzeń rocznicowych rzecz jasna dla WAS buziaki :*
Pitucha ma teraz też taki okres jak Szymi, ciągle przytula, ciągle "Kocham" no i buziaki, a te to wszędzie, ostatnio mnie całuje w ramie:), albo udo:)

Elu, myślę nad powtórką z zeszłego roku, albo pobyt gdzieś nad samym morzem, bez atrakcji, tylko plaża i my:) Może Łeba? Ustka? Stegna? Ale Ikeę to mus odwiedzić:)

A z tym cisnieniem to :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689191 przez Oposek
Masuska w Ustce Ci mogę polecić pensjonat Perła, byliśmy kiedyś na rocznicę. W Łebie byli teraz znajomi, w miejscu tylko dzieciakami- z basenem, animacjami, salami zabaw itd, ale cena trochę dobija.
Fajnie nad morzem, ja tam zawsze się upieram, co roku, że nad morze jedziemy ;)

Rika zazdroszczę Oli, też bym pospała :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689248 przez masuska
Ela, a w zeszłym roku byliście na półwyspie helskim, co nie? a masz jakiś namiar na nocleg tam? Małżon zadecydował jednak okolice Gdańska. Sponsor niech myśli że decyduje:)

A w tym roku gdzie jedziecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689387 przez Oposek
Masuska my jeździmy albo w okolice Słupska, bo tam jedna z moich Przyjaciółek mieszka i zawsze potem zostajemy u Nich trochę albo na półwysep, bo tam dobre warunki na deskę i kitea. Rok temu byliśmy w Jastarni, to ok 100 km od Gdańska i w tym roku jedziemy w dokładnie to samo miejsce. Pokoje Kacper to się nazywa, byliśmy BARDZO zadowoleni. Z tym że my szukaliśmy bez jedzenia, a blisko zatoki właśnie.

A w jakim terminie jedziecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689461 przez masuska
No Jastarnia to już daleko, ale zobaczymy. Termin to koniec lipca, początek sierpnia, jeszcze nie wiem kiedy druga połowa dostanie urlop, a ja mogę po manewrować.

Ja to znalazłam taką kwaterę, no i troszkę odległość nie pasuje ale w sumie to po środku na Hel i trójmiasto.
www.justyna.letnik.pl/


*edit sprawdziłam na mapie i Jastania też wchodzi w grę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689475 przez basba
No więc nic powaznego na szczęscie i moich łobuzów Antka póki co zatrzymuje do jutra w domu a Wiki ogólnie podziebiona Tradycyjnie syropy przepisał (które juz dawałam) wiec ciągniemy leczenie i tyle.

Asiu no nieźle na to wychodzi że Mikołaj samych łobuzów zna ;) A Sara bardzo mi się podoba :)

Nati łącze naprawione???

Masusko no widzisz skleroza nie boli..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Taras ma 6 lat ponad i nic z nim nie robiliśmy (tzn nie olejowaliśmy ani nie bejcowalismy- nie jest to też egotyk :) Ale zadowoleni jesteśmy baaaardzo. Nigdy przenigdy płytki nie wchodzą w grę . Pomysl dla tatusia też fajny :) Zawsze mówie ze liczy sie pamieć ;) Zdrówka kochana.

Olka domek fajny. My tez mamy swoją bazę ;)

Oposku super ze wyjscie udane. Rozumiem ze w trójkę szaleliście ;)

Ania super że imprezka weselna sie udała no i dzieci troszkę porządziły :)

Rose, Hoborrku co u was??/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689613 przez hoborr
Dzień dobry!

KOPĘ LAT!!


W niedzielę urodziny Adusi! Proszę doradźcie jakąś przystawkę którą zrobię w sobotę... Jajka faszerowane już mam w myślach. Ale chcioałąbym cos nowego, pysznego:)


NI eczytam bo nie mam czasejku ! SORY!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689712 przez natimp1
Hobborku ja zrobiłam Mamie na niedzielna impreze , makaron muszla nadziewany sałatką.. proste , szybkie wszyscy sie zajadali..a sałatka mega prosta 2 jajk, pora kukurydza i czerwoa papryka

a teraz doczytuję ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl