BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 6 miesiąc temu #768024 przez hoborr
Heja.
Wpadłąm tylko napisać że dziś były wynmoki badań wujka. I po rezonansie - guza nie ma:) Ale najważniejsze wyniki będa w listoapadzie. Jkaieś pekty - czy jakoś tak. wtedy będzie wuiadomo czy wszystko czyste. Ale na dzień dzisiejszy się cieszę:)

A i idę dziś na imprezę związkową:) na 2 godziny - ale zawwsze coś:)

poptem będę was czytać. ba ada musi zupę teraz jeśc...

papapappap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768294 przez Oposek
Dzień dobry,

Hoborku Chodzi o PET-CT? To bardzo dokładne badanie, warto je zrobić. Super, że teraz wszystko jest w porządku, na pewno Wam ulżyło. Trzymam kciuki, żeby dalej było ok :kiss:

Basba Szacun za nadrobienie zaległości :lol: :blink: Fajne ząbkowe zdjęcia, my pod koniec miesiąca idziemy na przegląd pierwszy raz, ciekawe jak będzie :) Wstawię zdjęcia, ale to jeszcze dłuuuuga droga coś czuję...

Ania to nie złośliwie było z tym zabieraniem dzieci, słowo. Tylko wiesz, tak jakoś łatwiej żartami, bo człowiek by siedział i się dołował ;) Łóżeczko kupiłam białe, najprostsze z szufladą na allegro. Jak znajdę linka to wrzucę. Bo w Ikea jednak drożej było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768469 przez aska27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale jestem głodna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768734 przez olka1730
Witam

Aska :kiss: cieszę się ze dziewczynka, super...to będzie Sara :)

Basbaale ta Twoja dziewczyna odważna :) gratulacje!!!
Fakt przegląd zabków by i Nam sie przydał tzn.Mateuszkowi ale raczej u Nas to dalekie plany, nie otworzy mi buzi:S znam go albo w ogóle nie wejdzie do gabinetu :angry:
szkoda gadać

Życze przyjemnego weekendu :)

Dziewczyny dajecie juz tran maluszkom??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768780 przez Oposek
Witam się sobotnio, bo dzień akurat taki średni, więc nie będzie "dzień dobry" :P :dry:

Ola ja daję Filipowi tran od września do kwietnia. Teraz zaczęłam dawać tran w żelkach, ale widzę, że nie szaleje za nimi, a są sporo droższe, więc wracamy do starego, dobrego Mollersa. Czy to coś daje to nie wiem. Nie opuścił jeszcze żadnego dnia w żłobku, ale i kasłać Mu się zdarzy i katar miewa...
Co do otwierania buzi na fotelu to ja też nie jestem pewna, czy mój otworzy, a już raczej nie będzie siedział spokojnie :blink:

Asia przykro mi, że z Teściami tak ciężko...

Ania widziałam na fb, że jesteś zadowolona z zajęć :):):)- super! U mnie basen raz w tygodniu to maks ostatnio...


Miłego weekendu, Dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768840 przez aska27
Olka dziekuję :blink:

Oposku tez mi przykro, ale no cóz,nic nie zrobię.


Dzisiaj jadę w sprawie mieszkania, trzymajcie proszę kciuki. Moze uda się sprzedac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #769265 przez masuska
Siemanko:)

My już po imprezie. Pitek się wczoraj rozszalał, wygłupiał, aż nie mogłam go opanować, ale to było takie rozkoszne, jak szala po sali i kobiety zaczepiał. Po torcie zawieźliśmy go do babci i tam już został na noc. Teraz mamunia wstała (o 13:) tatuś zrobił śniadanie do łóżka :) No niedziela zaczęła się cudnie. Zaraz jadę pomóc na sali ogarnąć wszystko i podzielić się jedzeniem, a zostało go dużo. Tatuś odbierze Pitka i będą na mnie czekać. Fajna niedziela, fajna:)

Basbo, Raul mi dużo wymiotował i nie wiedziałam dlaczego. Lekarz go znów odrobaczył i dał mu coś na odkłaczenie i jest ok. Nawet wygląda lepiej

Rosa, mam coś dla Ciebie. Dziś oglądałam Bosacką, b.lubię jej programy i nawet nasłuchałam się ciekawych rzeczy. Czy wiesz, że 95% dzieci w wieku 4-5 lat wychodzi z nietolerancji? No to możesz sobie śmiało obejrzeć:)

serialnet.pl/ogladaj/3-2936/wiem-co-jem-sezon-3-odcinek-4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769793 przez hoborr
O FAK!


PIERWSZA!!!! CO WY LASKI ŚPICIE???????



Takie szybkie pytanko: śpią wasze dziceciaczki w dzień???


Wioecie co, chce Robika opd cyca odstawić - bo od kilku nocy budzi się po 15 razy!!!! maskara. Adusia jak miała 8 mieiięcy to sie budziła tylko raz na butlę.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769801 przez natimp1
witam Koleżanki w piękny , słoneczny poniedziałek...

Hobborku, Janko śpi codziennie, teraz mu skróciłam drzemkę do 1,5h bo potrafił 2h spać i potem się czasem budził o 5:45 śpiewając lalala-mami mami choć...Jaśko bez spanie do ujechania, jak nie prześpi swojego to masakra
A Robciowi ząbki nie dokuczają?.. akurat wiem co to jest nadmierne wstawanie w nocy, jednak u nas odstawienie od cyca kompletnie nic nie zmieniło.. kompletnie nic..przy czym wiadomo każde dziecko inne tak więc , trzeba robić po swojemu..:)
A wy co dziewczyny bunt prowadzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #769978 przez aska27
hej

Ja dziś się niezbyt dobrze czuję, brzuszek boli, mdłości wróciły :P
no i ta dieta... ale co tam trzeba dać radę! :blink:

Hoborr Mikołaj śpi w dzien, czasem się buntuje..ale po chwili zasypia łobuz mały.. do wieczora raczej ciezko byłby mu wytrzymac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770311 przez Oposek
Dobry wieczór Paniom szanownym :)

Ania kupiliśmy proste, białe łóżko, ze sztytami na prosto (bez tej fali)
allegro.pl/show_item.php?item=3629767742
Do tego trochę jakiegoś badziewia z samolotami/samochodami, pościel i takie tam drobiazgi. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Asia mam nadzieję, że już czujesz się lepiej!

Hoborku u nas odstawienie od cyca wieeeele zmieniło, tylko Filip dużo starszy był od Robcia, ale przestał się budzić dosłownie z dnia na dzień. Pierwszą całą noc przespał w kwietniu jakoś...
Mój synek śpi jeszcze w dzień, w żlobku. W weekendy już nie. Czasem, z rzadka kimnie w samochodzie...

Nati u kogo poniedziałek był słoneczny, u tego był słoneczny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #770316 przez różyczka
Dzien dobry :)

Masusko ja na gazetke lidla nawet nie zerkam bo sie wnerwiac nie bede-u mnie nigdy nic juz rano nie ma jak wchodzi gazetka :dry: aż żal bo czasem sa takie fajne rzeczy....

U mnie wczoraj była masakryczna burza do południa a potem super słonko :) i 15 stopni...ale troche wiatr juz jednak zimny bywa....

Mam bardzo duzo pracy dlatego mało mnie na forum teraz.A wieczorem padam styrata życiem :blink:

Aska a jak tam ze sprzedażą?-kula sie coś do przodu tej? :blink: na mdłości polecam Mammarin -w aptece dla kobiet w ciązy przeznaczony, duża ulga to była pamietam i dało sie normalnie funkcjonowac dzieki niemu :)

Hoborrku Bianka spi w "kolu", ale i w weekend w domu tez :)

O widze Filip bedzie spał po królewsku :)

Masuska nie mam jak obejrzec teraz tego programu ale wiem,ze wyrastają bo przykładem jest moja O., która tez miala i inne dzieci znajomych wiec poczekamy cierpliwie, zreszta wyjscia innego zbytnio nie ma...
Jak tam Twój małż? :) wstapił juz w szeregi?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770317 przez masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770341 przez natimp1
Hejka
Oposku to u Ciebie dziś pewnie słonecznie będzie bo u mnie mgła i pochmurno./.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl