BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 1 miesiąc temu #847949 przez różyczka
Dzien dobry :)
to i ja coś podrzucę ze szpinakiem : www.kwestiasmaku.com/pasta/makarony_ze_s...jajkiem/przepis.html
Bianka odpukać oprócz alergii nie choruje, ale za to gada jak nakręcona, buzia jej się zamyka tylko w nocy jak śpi, Olif mi sie troche rozlozyła ostatnio ale dochodzi juz do siebie, w pracy mam zajob bo wszyscy chorzy na l4 a poza tym u nas nic ciekawego :)

pozdrówka :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848393 przez hoborr
Kurcze napszę coś boforum na prawdę pandnie!!!!


Młody mnie wykańcza! CIąglke na mnie wisi!!! Nie wiem czy go zęby bolą - ale ja chce godzinę dla sioebie! Bez dzieci! BEz teściów. Godzina na bezludnej wyspie!!!


ojojo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848776 przez natimp1
Hejka hejka.....
Hobborku... rozumiem Cię, ja też chce na bezludną....

U nas weekend pełen wrażeń, otwarcie sezonu grillowego... kolejne drzwi otwarte i większe dylematy co do szkoły.... a tu trzeba sie decydować
Jaśko pokasłuje, ale to tak charakterystyczne dla jego wychodzących zębów, że kupie syrop i tyle...

Chłopaki przechodzą samych siebie, generalnie chyba ta szkoła z soboty odpadnie bo narobili takiej trzody ze koniec świata :) Jachu i w świetlicy i na sali gimnastycznej jak opętany , i chyba jednak nie będzie z niego taki ciamajdus jak się zapowiadał...w hokeja super grał i to z 6 latkami, nie mógł nadążyć ale jak już dorwał "krążek" to super ....
cały czas go nakręcam na przedszkole , a On twardo nie :) tak wiec w tej kwestii stoimy w miejscu :)

ja w środę mam wyniki rezonansu z miny kolesia spodziewam się wszystkiego no ale zobaczymy .. jak co przepiję cała kasę na podróze i atrakcje z dziećmi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #850842 przez basba
Dzień dobry!

Natimp najlepsze dla Maksiorka!

Witam się z resztą Pań :) Widzę ze coś kiepsko wam idzie z pisaniem :P No nic. Obiecuje poprawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #851394 przez aniaw
Siemka :laugh:

O Basbaaaaaaa żyjesz :lol: :kiss:
Co tam u Ciebie???????

Nati jak tam wyniki?????
Maksi 6lat :ohmy: Buziaki dla niego :kiss:
A jaki spryciarz z Jacha :) Dominis to raczej nieśmiałek :S

Hoborku godzina na bezludnej wyspie to byłoby cos :laugh:

Rose trzym się i buziaki dla Bianki :kiss:

Oposek gratuluję super pracy :)
My poważnie myślimy o tym przedszkolu dla Dominisia ale on taki mamisynek i stroni od dzieci więc jakby Szymi poszedł on by trochę odżył sam w domku :lol: Jeszcze do przedszkola zdąży :S Może spróbujemy złozyć papiery i jednemu i drugiemu - u nas od 17stego marca rekrutacja - ale i tak nie licze na cud, że do publicznego się dostaną ;)
Chciałabym żeby przynajmniej Szymi się dostał a Dominik jeszcze ma czas :blink:

Przyszła_mama
fajnie, że jesteś :kiss: Oj z tymi facetami to tak już jest. Ja tu na dietce, unikam słodyczy a mój małż co chwilę jakąś czekoladę przynosi :P A ja jak nie widze i nie kupuje sobie to nie jem a jak widze to przecież łasuch ze mnie ogromniasty :cheer: :lol:
Dinozaury już troche mniej na topie - teraz bardziej autka, straż pożarna, pingwiny z madagaskaru i już nawet pociag Tomek z nimi przegrywa :P

Dzięki dziołchy za przesisy szpinakowe :laugh:

A we wt mój pierworodny 4lata skończył :ohmy: Ale szok :S
W sob imprezka :)
Już akcesoria dekoracyjne z zygzakiem pokupowane :S Pomysły mamy :S Tatulek bedzie kucharzem, więc się nie wtrącam :lol: Ew sałatkę i jakieś ciacho i deser owocowy zrobie a reszta niech Tomi się produkuje :lol:
Oczywiście nie wiem kiedy chate ogarnę i kto pomoże mi balony pompować i łańcuchy z kolorowego papieru robić, ale damy radę :lol: Zawsze są jeszcze 2 noce :lol:
Tort zamówiony u znajomych znajomej więc zobaczymy :laugh: Może nastepnym razem sama się pokuszę o robociznę ale teraz nie dałabym rady ;)
Babeczka w domu robi z naturalnych składników i podobno pyszniaste :) U nas najważniejsze żeby był bezalkoholowy a motyw straż pożarna :laugh: W sob 30ste urodziny obchodzi też brat Tomka a chrzestny Szymonka więc to bedzie taka impreza i dla niego troszkę :lol:
Ech nie moge się juz doczekać :laugh:

Uciekam a Wy PISAĆ PISAĆ :P :P :P :P :P :lol:
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #852434 przez masuska
Witam się i ja w niedzielę.

Z nowości to od poniedziałku szykujemy spanie dla Piotra, nowe, dorosłe łóżko, z barierką. Zobaczymy jak to będzie.

Mąż też ostatnio kupił rowerek biegowy i powiem szczerze że fajną ma Pituszka zabawę:) Ach i w końcu nauczyłam go kolorować. Z pracami manualnymi jesteśmy w tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #852442 przez masuska
No ładnie pytacie mnie o różne rzeczy a ja nie zaglądam ostatnio wcale.

Aniu ze szpinakiem to co najlepsze:

Ciasto francuskie, szpinak + łosoś
Makaron, szpinak + różne sery (niebieski lazur mi pasuje)
Pieczony camembert + szpinak i bazylia
Pesto, ale to też do makaronu.

Sałatki ze świeżego szpinaku. Sam szpinak jak dla mnie najlepiej pasuje ze śmietaną, serem i czosnkiem, a dodatki jakie kto lubi:)

Na tłusty czwartek robiłam donuty, churros i dietetyczne trufle.

Przyszła_mamo jak ja jestem na diecie to mój mąż nadrabia jedząc przy mnie takie "pskudztwa" jak czekoladę, chipsy, wymyśla wyjścia na pizzę, albo robi ją w domu, a ja bidulka z językiem do pasa, patrzę na to wszystko:( O tak mi pomaga:)

Oposku ja w zeszłym roku robiłam pączki z ziemniakami i powiem że są przepyszne, wilgotne i długo są świeże.


Witaj Różyczko ;) Już wszyscy zdrowi? A co tam Bianka opowiada?

Hoborrku, łączę się z Tobą. Może by nam się przydał wypad do SPA? Marzy mi się tak kilka dni bez reszty rodziny.

Nati i jak wyniki??? Pietrucha mi tez rogi pokazuje.

Cześć Basbo:)

Aniu jak tam urodzinki się udały, pokaż solenizanta i tort chcę też obejrzeć:) Wszystkiego co najlepsze dla Szymiego :*




A my już przedszkole mamy wybrane, papiery złożone, mam nadzieję że nas wezmą, bo tylko do jednego składaliśmy. Piotrek za to chętnie chodzi do klubiku w bibliotece. Dodaję co i rusz zdjęcia na fb:) Buziaczki.


A jakby któraś chciała się pokusić na chleb domowej roboty to przepyszny jest na opakowaniu przyprawy Kamis do chleba włoskiego - ciabata. www.kamis.pl/Produkty/Mieszanki-przypraw...kiego-w-torebce.aspx

Przepis video
www.kamis.pl/Szko%C5%82a-gotowania/Videos/Chleb-wloski.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #853732 przez masuska
Uuuu jakie pustki.


Napiszę zatem tylko że w końcu Pitucha dorobił się własnego łóżka. Od 20tej smacznie w nim śpi, zobaczymy jak minie ta noc.


Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854171 przez aniaw
Siemka :laugh:

Uff udało mi się nadrobić :P :lol:

Masuska poka poka dorosłe łoże Piterka :)
Dzięki za przepisy, jeszcze nie zdązyłam nic spróbowac pichcić ze szpinakiem bo ciągale czasu brak.
Ale mam już spis pomysłó więc jak już zaczne to będę rodzine samym szpinakiem raczyć :lol:

U nas urodzinki mega udane :) Torcik wóz strażacki mega pyszniutki :laugh: Chrzestny Szymonka strazak był mile zaskoczony a Szymi miał też nieziemską frajdę :lol:
Chociaż w sobotę rano mieliśmy zagwozdke bo Szymi zaczął marudzić, że on woli tort z Pingwinami z Madagaskaru :S Niezłe były poszukiwania figurek z czekolady z tego filmu ale w końcu upolowane zostały w biedrze koszulki z nadrukiem tych pingwinów :cheer: :) To co, że rozmiarowo była na niego 3razy za duża, bo do kolan prawie sięgała a rękawy 3 razy zawiniete ale i tak chodził w niej szczęśliwy nieziemsko :lol:
Jak uda mi się ogarnąć fotki to zapodam :)
Poza tym w radio wygrałam bilety do teatru i byłam w nd z małżem i było superowo :laugh:
W ogóle weekend milusko nam minął i aż szkoda, że kolejny tydzień dopiero w połowie ;)

Teraz taka superaśna pogoda, że nawet do pracy chodzić się nie chce :lol:

Babeczki a Wy nie rozłazic się po kątach tylko pisać pisać :P

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854234 przez masuska
AniuW a zdjęcia? JA chcę zdjęcia.Super że impreza się udała. Pietruszka miał na 2gie urodziny tort w kształcie wozu strażackiego. Nie wiem jaki ma być na 3cie:(


Jak znajdę telefon to zdjęcie wstawię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854236 przez masuska
O proszę


Łóżko o wymiarach 100x200, bez barierek ochronnych jak widać. Pościel 160x200, szkoda że nie auta, bo z tego byłaby większa radocha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854573 przez basba
hoborrku widze cie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854587 przez basba
Dzień dobry...

Masusko oooo pościel w samoloty! Super! Choć u nas nadal rządzi zygzak mquin czy jak to tam się pisze!
Wiki za to ma fioła na punkcie Dośki z Kliniki dla pluszaków. Lalke Dosię i owieczke Besie dostala na gwiazdkę. Kupiłam jej na imieniny i zająca (część dam jej jedno a reszte na drugie żeby nie zwariowała ze szczęścia) plecaczek, worek gimnastyczny, piórniczek, śniadaniówkę i bidon w postacie z bajki. Papcie też wyczaiła ostatnio w Smyku - bagatela 35 zł! Matko ona pusci mnie z torbami ;)
Jak pisałam na FB złożyliśmy wniosek o przyjecie do przedszkola... tak wiec zyje teraz w stresie czy się dostanie. Grupa Antka była ostatnią grupą trzyletnią- potem dwa lata z rzędu było tyle chętnych dzieci starszych ze dla trzylatków nie było miejsca.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

W razie czego już zapowiedziałam cioci że "zaklepuje" sobie ją jeszcze na rok hahaha :)- nie wiem tylko jak Wiki wytłumacze że jeszcze rok bedzie w domu... Ehhh... no nic nie ma co za dużo myśleć i zakładać z góry ze się nie dostnie- dyrektorka powiedziała ze mam być dobrej myśli :)

Po za tym u nas po staremu.

Przyszła_mamo czekam na wieści czy listonosz dotarł! Jeszcze raz baaaaaardzo dziekuje.

Anula! tez się ciesze ze cie widze. Jak widze tempa nie zwalniasz wiec u ciebie nic nowego :silly: Sto lat dla Jubilata! Spóźnione ale szczere całusy od ciotki!!!
Pingwiny sa the best!!! :woohoo:

Buziaki wysyłam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854859 przez masuska
Siemka Basbo.

Piotrek to raczej woli Auta, ale od ciotki dostał samoloty, no i tak zostało. W sumie od tej pościeli zaczęła się przeprowadzka Pita do swojego dużego łoża:) Pierwszą noc przespał połowę u siebie, resztę z nami, a już drugą całą spał u siebie. Pewnie za jakieś 2 tygodnie będzie kryzys, ale damy radę.

A jeszcze Pitucha uwielbia Pepę, kupiłam mu zatem maskotkę Pepy, ale szału nie zrobiła. Traktory, koparki, ciężarówy, betoniarki itp. królują.

O!!! Wymyśliłam tort na 3cie urodziny:) Hi hi:)

Basbo ja też czekam niecierpliwie na wyniki rekrutacji do przedszkola
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tą bajkę "Klinikę..." to ja nie znam (:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855575 przez przyszla_mama
Hej Kochane :kiss: :kiss: :kiss:

Nadrabiam i pisze co u nas

a wiec maz przez ostatnie tygodnie ciagle byl za granica, taka dumna jestem z niego, bo dla nas to szok, nigdy go nie wysylali i w ogole nie przyszła nam taka opcja do głowy, a pojechal, poradzil sobie, pozwiedzal troche Niemiec, Słowacji, Dani, ciesze sie bo widze ze taki podbudowany, a nie za bardzo zanim mnie poznal mial szanse gdzies wyjezdzac, takze ciesze sie :)

no i dostalam cudne garni do gotowania dietetycznego! :) między innymi:

onlineshop.real.de/Pfanne-Valencia-28cm/0848702001001

teraz to mam powera zeby dalej chudnac :)

aleeee pomimo wszystko, nie chcialabym zeby ciagle tak wyjezdzal. Dziewczynyyy jakis dzien swistaka przechodzilam :) wyjezdzal na tydzien, wracal na jedna noc albo dwie, zakupy, pranie, nakarmic trzeba bylo meza i dalej jechal, Mija tydzien wracal i znowu to samo, juz po raz ktorys latwiej bylo ogarnac wszystko, ale ogolnie masakra takie zycie.

z calego serca wspolczuje zonom mezow, ktorzy jezdza na tirach...

No i mlody tesknil, wczoraj to myslalam ze wyjdzie z siebie i stanie obok jak zobaczyl M. :) :) szalal i tak biegal, mówi: Tato, jak ja Ci dziękuje ze wróciles!! :) :) nic takiego mu nie podsuwalam, tak sam z siebie sie cieszyl :) pozniej M pojechal jakies sprawy podokanczac formalne, ja mowie Arek, dawaj bierzemy rzeczy taty, rozpakujemy, wsadzimy torby do szafy to nigdzie nie wyjedzie! jaaaak on sie zanosil smiechem, jak rece zacieral :laugh: :laugh: jak motorek biegal od lazienki do kuchni do pokoju, i roznosil jedzenie kosmetyki itp itd. Wrócil M. Arek mowi: psikusa zrobilismy, nigdzie nie wyjedziesz!! a do kolegi M: nie oddamy Taty :) :) :) :)

co jeszcze to duzo ucze, duzo godzin mam i na liczniku wagowym 7 kg dokladnie mniej :) :) to juz jest konkret :) :) a jem sporo i smacznie :) mam nadzieje ze teraz na wiosne jeszcze lepiej bedzie szlo :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oposku, ale fajnie!!!! czyli wszystko czego ci zyczylam (zarobki, spelnienie, docenienie) ma szanse jak najwieksza sie spelnic :) :) i jak fajnie ze Filipek jeszcze bedzie mial duzo mamy dla siebie :) :)


Różyczko – napisz jeszcze co tam u Was

Hoborrku – jak Twoje maluszki? i co u Ciebie?

Nati zazdroszcze otwarcia sezonu grillowego!!! Ciekawe kiedy my się zbierzemy :)
Jak Jaśko się czuje? I jak wyniki rezonansu?

Aniu – wow 4 latka!!! Dopiero po dzieciakach widzi się jak czas cenny i jak upływa. Pokaz koniecznie tort! I ZDJECIA Z IMprezki :) Zainspirujesz mnie może już na 3 urodziny Arkowe :)

Masusa – super łózeczko ma Piotruś i jakie dorosłe! :) na długo mu starczy :) przepisami oczywiście jak z rekawa sypiesz. Trzymam kciuki za przedszkole,a co do tych zajec w bibliotece to u nas tez taki klubik jest, i chce tam zaczac chodzic. Moglabys popisac co tam porabiacie, co wymyślają Panie? mysle ze pewnie do podobnie wyglada, a wiem ze te Panie sie staraja, jak mi napiszesz bede miala wyobrazenie :) Klinikie musicie z Piotrusiem obejrzec, Arek to juz slownictwa medycznego nabył, Lekarz sie smial :)

i codziennie cos nowego wymysla, a to przybiega ze kotu bije wolniej serduszko, a to jeszcze co innego :)


Aniu – listonosz nie dotarł, pewnie w poniedziałek od razu po weekendzie dotrze, od razu dam znac


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


przemiłego weekendu dziewczyny, ja dzisiaj pracuje tylko 90 min i wolne! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl