BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465324 przez Olga
Misiowa napisał:

Hej mamusie:) Mi tez wlosy wypadaja makabrycznie a nigdy ich duzo nie mialam i obawiam sie zaraz bede lysa;) Bylam dzis u laryngologa i okazalo sie ze mam refluks po ciazy i musze przejsc na diete...nie jesc surowych owocow i wazyw, slodyczy, nie pic gazowanego, kawy, nie jesc kolacji.Jak tak popatrzalam na ta kartke to wyglada to jak dieta odchudzajaca;)

Mm a czym Twoj maz sie zajmuje ze praca na nocki?

Dziewczyny a w temacie butelek czy ktoras z karmiacych piersia mamus uzywa butelki medeli calma?To butelka specjalna dla kobiet karmiacych piersia ale Hania jej nie akceptuje i nie wiem jak ja przekonac;) Polozne laktacyjne mnie przekonywaly zeby nie kupowac zwyklych butelek bo dzieci potem nie chca piersi ssac ale to chyba jakas bujda...

Chlopek ale biedny Twoj synus:(


A mojemu synusiowi butla nie przeszkadza,ale my mamy z firmy Tommee Tippee dokładnie taką www.mamabebe.pl/product-pol-512-Butelka-...-nature-2x260ml.html Ona też jest na podobieństwo kobiecej piersi.Nie wiem,jak dzialają zwykłe butelki,ale przy tej Ignaś 180ml pije aż od 12-17 min i widzę,że sporo musi się namęczyć,żeby leciło,może dlatego nie rezygnuje z piersi :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465332 przez Olga
chlopek ja to sie dziwię,że Sebcia wczoraj zaszczepili :unsure: Przecież sama myślałaś,że mogą nie zaszczepić,przy chorobie to organizm jest jeszcze więcej osłabiony :(


Moja świetna Olgusia zgubiła kolejne okulary na basenie-dopiero jej moja siostra kupiła ze 2 tyg.temu.Kolejne 70zł.w plecy.My juz nie nadążamy jej ich kupować :angry: będzie chyba pływać bez,to sie nauczy pilnowac swoich rzeczy :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465350 przez martadam23
Jedynym usprawiedliwieniem jest to że mam komp ekran pęknięty i jedynym źródłem gdzie wchodzi na net to mój tele :) i czasem laptop męża ;)
No ale obiecałam sobie że czas naprawić kompa ;)
No cóż. . . U mnie Julian je mm do tego zaczęliśmy dawac kleik uwielbia go ale często nie dostaje poza tym owoce ;) rośnie jak na drożdżach ;) ma jakieś 7,500kg:) i ciuszki nosi na 74 wielki jest do tego zaczynają iść ząbki :) i mega się ślini :/ wszędzie mokro jest od tego ech.://
No i nie wiem co wam jeszcze napisac aczkolwiek OBIECUJE POPRAWĘ :))

Kamyczka - FB jestem bo mam tele ktory ma w sobie i non stop jestem.dostepna bo sie nie wylogowuje podobnie na Talku a cAsem tez i gg...
A czase. Po prostu latwiej mnie zlapac na fb niz na gg ;) hihi...poza ty. Jestem ciagle sama z Julkiem i mam dosc ... chwili spokoju nie mam i juz powiedzialam mezowi ze ma DWIE LEWE RECE I NIC GO NIE INTERESUJE bo tak mnie zdenerwowal... Julek.ciezki chodzi i narzeka a ja go musze dzwigac ciagle ech i nie marudze ale coz... zero przyjemmosci zero czasu na relax i brak chwili dla.siebie widac takie uroki ... mlodych mam...ech

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465355 przez Majowka
czesc dziewczyny!

M-M, my juz od dawna na sztucznym mleku jedziemy. To odnosnie naszej poprzedniej rozmowy o kolkach, jakies 10 stron temu...tyle opuscilam :)
o, super ze kupujecie aparat. Masz smykalke do fotek, sa super te na fejsie, teraz bede jeszcze lepsze, bo obiektyw bardzo duzo daje. Zdecydowaliscie sie juz na jakis?

Lecimy do Polski!!!!!!!!! wlasnie kupilam bilety. 2 loty niestety, bo z wawy do gdanska jeszcze musimy doleciec, ciekawe jak pojdzie...
jestem cala podekscytowana...boje sie tylko troszku (lece sama z Lukim)

a o to Lucasek dzisiaj, zimno u nas w mieszkaniu, wiec sie opatulamy jak sie da :laugh:


Pozwalacie waszym malucom ogladac TV, moj lubi baby first, tzn. 15 min nie usiedzi, ale uznalam, ze ten kana jest spoko, gra kolorow i muzyczka spokojna, nie wiem czy znacie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465364 przez bidol
Ehhh baby litosci nie macie. Tyle naskrobac :)

Kurcze juz nie pamietam co miałak skrobnąć.

Majoweczka - Lucasek boski i super ze do Polski przylatujecie :) a kiedy? No i nie wiem jak sie przystosujecie bo u Nas baaardzo: zimno :(

U Nas strasznie pada :(

Olga - no dupsko chyba bym sprala :silly:

My mamy dziś święto :laugh:

Chłopek - to kiepsko :(

Ania - mam to samo - chciała bym aby Kamilka byla jak najdłuzej taka malutka. Choc moze jeszcze skusimy sie na jednego bejbika :)

My bylismy wczoraj na szczepieniu ale nie zaszczepilismy Kamki bo szczepionki w aptece przy przychodni zbrakło :angry: ale Kamila zdrowa waży 7200 mierzy 64 cm - wiem mało zwłaszcza przy Waszych chłopach :)

Saiko - ale termin - moze Ci szczęście przyniosą te 13- stki :)

M_M - ale to tylko nocki bedzie miał??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465366 przez słoneczko
hejka dziewczyny

umnie nocka taka sama co zawsze maly zasnal po 18 obudzil sie po 4, dostal mleko i spal do rana.

Martadam - umnie tez jest ciezko ja tez jestem calymi dniami sama, moj pracuje nawet po 7 dni w tyg i ma 3 zmiany. czasem tez mam chwile zalamania, jestem wykonczona a plecy i rece mi opadaja. moj maly wazy ponad 8 kg a ja jestem taka kruszynka :( jest ciezki jak cholera :(

m_m moj pracuje na 3 zmiany, teraz wlasnie ma nocki i wlasnie mi dzis mi rano powiedzial ze w sb tez musi isc na nocke :( a mielismy isc na roczek :( za tydz mamy chrzciny a tu nic nieprzygotowane niewiem kiedy to zrobimy. w pn ide z a\malym na usg jamy brzusznej, w czw na szczepienie :( trzymam kciuki aby Twoj maz dostal ta posade :)

mam pytanie czy wiecie jaka jest zalecana dzienna dawka wit d dla niemowlat? bo pamietam ze mi peditra mowila zebym kontrolowala ile daje mleka malemu zebym nieprzekroczyla dawania mu wit d?

Olga - ja mam identyczne butelki a moj maly pije mleko w 5min przy 150ml.


Majówka - jaki on jest przystojny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465367 przez słoneczko
Majówka - jakie mleko dajesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465372 przez daners
jakie ranne ptaszki tu dzis zawitały :)

Kamyczka i ccooooo niejestem dzis pierwsza haha :)

słoneczko moj tez ma trzy zmiany wiec niestety cala opieka spoczywa na nas :)
aa i jeszcze moj wymyslil ze robimy remont sypialni :) wiec teraz to juz wogole jestem sama z Filutem :):)
Moj dzis obudzil sie o 3 i urzadzil sobie godzinna zabawe potem zasnol do 5;30 :)

Bidol
no faktycznie malutka jest ale i za t jaka slodziutka.
w takim raziwe okazji świeta Buziaczki posylamy ;p :) <lol>

Majowka no Lucasek opatulony ze hoho a jak mu fajnie...widac po usmiechu:):)
no i koniecznie spakuj duuuuzo cieplych ubran bo u nas zimnica :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465385 przez anszka
Halo :)
My dziś wstaliśmy o 5, bo mój skowronek chciał się bawić. Mamy już pierwszą drzemkę za sobą (zasnęliśmy zanim tatuś wstał do pracy :laugh: ), szok, poprzestawiało mu się po zmianie czasu :angry:
Misiowa - z tym piciem z butelki i strajkiem przy cycusiu to jednak niestety prawda, znam sporo takich historii, ale zazwyczaj problem pojawiał się, gdy butla szła w ruch codziennie. Smoczek ponoć rozleniwia dzieci, bo mleczko szybciej płynie. My mamy lovi, ale używamy okazjonalnie i zauważyłam, że smoczek się tak dziwnie zasysa, ale bez problemu karmię potem piersią.
Majówka - Wojtek by nie zniósł takiego opatulenia, rączki muszą być na wolności :) od początku tak miał :) fajnie, że przyjeżdżacie, na długo? U nas ziąb :( Lukasek jest obłędnie słodki :kiss:
Chłopek- biedny Sebulek :(
Słoneczko - ja wracam po macierzyńskim i zaległym urlopie, na samą myśl mi niedobrze, choć uwielbiam swoją pracę.
Za dwa tygodnie kończy mi się ten podstawowy macierzyński :cheer:
Bidol - a jaką masz szczepionkę, że jej nie było?
Najlepszego dla Księżniczki :kiss:
Śliczny awatarek :lol:
Daners - nie wiem, jak Ty ogarniasz te nocne igraszki Filusia ;)
Anna - jestem pełna podziwu dla Ciebie, czterech chłopów ogarniasz i jeszcze masz siłę iść poćwiczyć :ohmy:
Saiko - a ten domek to w okolicy czy będziecie dalej migrować?
Martadam - a może by tak fotkę synka zamieścić, bo musimy się upewnić, czy Julek na pewno jest taki duży :)
Olga - może Olga powinna poczekać do Mikołaja na te okularki? Chyba że ma wrażliwe oczy, to może jakieś nadszarpnięcie jej oszczędności by pomogło. Chociaż jak sobie przypomnę historię z rowerem, to stwierdzam, że chyba po prostu taki jej urok :woohoo:
Kamyczka - i co, Dominiś zakończył rehabilitację?
M_M - a Wy kiedy znowu do Polski zawitacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #465403 przez mloda_mamuska
dzien doberek :kiss:

rozpisalam sie i skasowalam niechcacy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

to jeszcze raz ;P

u Nas nocka Oliwier zjadł o 20 i o 3 w :laugh: ale do 22 Go usypialismy.. i dziad nie chcial zasnac .. 2 godziny trzymalam Go u niego w lozeczku i zabawialam i tak sie darl a jak na rekach mi zasypial to probowalam go odkladac do lozeczka i znow ryk ;/ i w koncu po 2 godzinach zrezygnowalam i wzielam Go do nas i u nas to od razu zasnal. :angry: :angry: :angry: ,


bidol
buziaki mokre i wielkie dla Kamilutka - Naszej pieknej ksiezniczki :kiss: :kiss: :kiss:

kurde Twoje dzieci maja/beda mialy z Toba przerabane.Ty to taka twarda babka jestes :lol: :lol: :lol: :kiss:


Majowka
ale super,ze lecicie do Polski :kiss: a na ile ? koniecznie wez Lukaskowi duuzo cieplych ubranekk :) I wcale nie martw sie lotem ;) weź Małego w nosidelko i masz rece wolne ;) Poza tym wszyscy na lotnisku pomagaja mlodym mamom ;) A malutkie dzieci zazwyczaj przesypiaja sobie lot ;) Tylko te troche wieksze moga Cie denerwowac,bo wrzeszcza czesto ;P Ale to to pewnie wiesz,bo juz latalas.a Lukasek taki Kochany ze na pewno przepi i nie wywinie Ci zadneo numeru jak moj ... :blush:

co do aparatu to albo nikon albo canon,ale który to dokladnie nie wiem jeszcze i który konkretnie model ;)

daners
kawusia wypita ?

ja wlasnie sobie robie ;) balam sie,ze przytyje ,bo wczoraj najadlam sie jak glupia slodkiego ale na szczescie nic nie prxybylo. dzisiaj juz oprocz żelek bede starala sie nie jesc nic slodkiego ;)

anszka
mialam w listopadzie,ale chyba maz mnie nie pusci. i dopiero w styczniu .jeszcze zobacze.moze uda mi sie jakis tani lot wyczaic i sama sobie kupie szybko i zrobie Mu niespodzianke,ze odpocznie od nas-haha :lol: :lol: :lol: pewnie sie wkurzy.ale co tam ;))

sloneczko
ale masz super,bo moj oliwier to i pol godziny je czasem.bo on pcha rece,ze sam chce sobie trzymac i wypycha butle a po chwili jak sam chce sobie wcelowac do buzi to trafia w oko zazwyczaj.......i tak w kolko..


dziewczyny uwazajcie na cos takiego ryzowego,bo u nas zatwardzilo Olego .
www.ocado.com/catalog/images-hires/33915...6263757093cc2f312cd3
dałam mu 1/3 sloiczka i pol dnia sie meczyl ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465409 przez Daria23
Hej Laski i ja się przywitam u nas nocka dziś troszke gorsza nie mogłam długo zasnąć potem Tymek jakiś niespokojny ehh chyba ta pogoda nas dobija nie jesteśmy dotlenieni:)

Słoneczko-ja podaje i herbatke i soczek w tym samym dniu a soczki narazie daje jabłkowe marchewkowe i jabłko marchewkA innych nie dawałam narazie...

Misiowa-ja narazie nie planuje wracać do pracy do 3 lat będe raczej na wychowawczym

Majówka-ciesze się że wracasz na ojczystą ziemię:)a Lukas jest śliczny:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465415 przez anszka
Daria - pogoda jest beznadziejna, jak to mówią - byle do wiosny ;)
M_M - myślałam, że może uda Wam się na święta zjechać całą rodzinką.

Dzisiaj zrobię małemu herbatkę, ciekawe, czy mu zasmakuje :)

Dziewczyny karmiące piersią - jak często Wasze maluchy jedzą w dzień i w nocy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465423 przez słoneczko
laseczki ja dalam mojemu soczek gruszkowy wlalam soczku 20ml i dolalam 80 ml wody, masakra jakas tak go przeczyscilo ze myslalam ze biegunki dostal a i brzuszek go bolal po tym. ten soczek byl z gerbera, kupilam mu soczek z bobowita gruszkowy i malemu nic nie bylo po tym soczku.

dziewuszki karmiace mlekiem sztucznym dajecie wit d maluchom???????????

m_m sprobuj Oliwierkowi wlaczyc na noc piosenki dla niemowlat na dobranoc? moze sie uda. moj Pawelek uspokaja sie, slucha i zasypia sam :)

ogółem to ja kapie malego, karmie i klade go spac i on sam zasypia, nie stoje przy nim ani go nie nosze, poprostu klade go i odchodze, a Pawcio patrzy sobie na raczki i oglada pieluszke i za 5 min zasypia.

wlasnie moj Pawelek spi, oczywiscie zasnal sluchajac swoich pioseneczek:0

Bidol buziaczki od ciotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465429 przez mloda_mamuska
sloneczko wlaczalismy i on przekrzykuje wszystko....... on kiedys zasypial pieknie sam w swoim lozeczku ... a teraz mu sie odwidziało ;/


Dziewczyny a po miesie ze sloiczkow moze dzieci zatwardzac.bo ja sie boje o miesko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #465434 przez słoneczko
m_m ja tez tak mialam tez tak krzyczal to wlaczalam glosniej muzyke i sie uspokoil :) powiedz mi w Polsc gdzie mieszkalas? w jakim miescie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl