BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #484029 przez chłopek
mm ja dzisiaj miala tylko testy, i właśnie oblalam, juz sie umówiłam na egzamin od razu testy i jazda jutro wstawie buty bo na allegro nie moge znalezc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484085 przez kejtin
anszka - tak, odciagam swoje i karmie butelką:) czasami uzupelniam modyfikowanym, bo juz tyle nie produkuje co kiedys...

saiko czemu przestrzegala przed kaszkami mlecznymi?

Ja sie nie moge doczekac swiat gdy mała zobaczy kolorowe duze bombki i choinki i migajace swiatelka:)))))))))))))))))))) a jak bedzie padal snieg to juz w ogole super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484212 przez saiko
chlopek - no szkoda, a kiedy masz znów?

kejtlin - bo podejrzewa alergie na biało u małego bo po zwykłym bebilonie mały miał całą główke i szyje w krostkach

bidol - co u Ciebie kochana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484237 przez martadam23
umieram... moje gardło ... mam juz dość jak dziecko normalnie ....
zero głosu jakieś dzikie dzwięki !! i ten ból.. koszmar...
tylko śpię jem i znowu śpię... a w piatek mamy szczepienie ciekawe jak dam rade .. ech ...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484254 przez Olga
chlopek szkoda,ale następnym razem się uda ;) a wózek nie przyszedł,odwlekam to zgłoszenie na policji,a Marika mnie wyzywa,żebym poszła,bo tak nie może być.Ja jestem świadoma,ze już po kasie,ale zgłosić sie to powinno :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484259 przez mloda_mamuska
Olga no tomusisz isc jednak na policje :( Szkoda.Mam nadzieje,ze uda Ci się odzyskac pieniadze i kupic Ignasiowi tą spacerówkę. :kiss: kto jest chore...żeby tak dziecko oszukać... Maly dostal od babci na wozek a tak ludzie postepują...... sumienia nie mają....

Moi juz spia a ja ostatnio spac nie mogę ;P i siedze i w sumie nic w tv nie ma . wszyscy poszli spac a ja sama ;PPP niby ziewam ale zasnać nie mogę:( męczące to.
Jeszcze ciagle mi sie przypomina historia i Mojego Roberta i chłopka! o tym,ze komus szczęka wypadła i za kazdym razem0a robie to co kilka minut..jak ziewam i jestem w polowie to przypominaja mi sie te historie i na sile zmuszam sie,zeby nei ziewac,bo boje sie że i mi wypadnie ta szczęka ;PPPPPPPPP fobie mam jakas przez Was.hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484303 przez Kamyczka
Witajcie mamusie :blink:
U nas pogoda nie rozpieszcza znów....
MM strasznie z tą szczęką,serio może wypaść?????? :ohmy:
Olga-biedulinko chyba czas juz to zglosić.... :(
Chłopek zdasz następnym razem,głowa do góry,teraz każdy to przerabia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484313 przez Misiowa
Witam z rana:)Hania dzis juz nie dala pospac;)
U nas tez pogoda do bani i tak pada ze jestesmy uziemione a w lodowce pustki;)

Dziewczyny czy ktoras z was byla u dermatologa dzieciecego? Czy potrzebne jest skierowanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484317 przez Anna77
Hej Kobitki, u nas dzisiaj po prostu pada deszcz. Wczoraj tylko mżyło i jakoś dało się wyjść na spacer. Dzisiaj to już na bank po Kubę pojadę samochodem, bo zapowiada się jakby miało padać do końca świata :angry:

Nocka spokojna. Mateusz ostatnio dużo i długo je w nocy, tak mi się wydaje.

Martadam no to życzę zdrówka i oby szybko minęło :kiss:

Spadam zrobić sobie śniadanko. Miłego dzionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484325 przez mloda_mamuska
hej mamusie.


a u nas dzisiaj w miare ladna pogoda;)

Misiowa ja bylam u dermatologa ,ale prywatnie . baba wstretna o wszystko sie czepiala mnie i klocilam sie z nia troche... dlugo by opowiadac....ale w sumie to rozpoznala tradzik u malego i przepisala jakas masc ,ktora troche pomogla.ale nie calkiem. za 5 minut wizyty 150zl..... i mowie taka niemila.no ale przetrwalam;)


Anna u Was w zimie chociaz snieg bedzie ;PP tak przyjemnie bedzie sie spacerowalo..a u nas do wiosny tak szaro,buro,ciemno i do d.. pocieeszam sie,ze w styczniu lece do polski na 2 miesiace to moze trafie na snieg;)))


Moj jeszcze spi.rano zaspana bylam ,chcialam na spiocha dac mu mleko i na szczescie zawsze probuje .i za cieple zrobilam ;/ i wylalam ..musialam nowe zrobic.ale ze mnie dupa ;P......


ja dzisiaj znow chyba tortellini zrobie na obiad. ;) bo pomyslu nie mam w ogole na nic innego. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484331 przez Anna77
MM na dwa miesiące... To niezłe wakacje w sumie Ci się szykują :) Zawsze jak myślę o GB, to dochodzę do wniosku, że to chyba klimat nie dla mnie. Nie lubię upałów co prawda, ale uwielbiam słońce i taką wiosenną pogodę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484335 przez Kamyczka
Misiowa napisał:

Witam z rana:)Hania dzis juz nie dala pospac;)
U nas tez pogoda do bani i tak pada ze jestesmy uziemione a w lodowce pustki;)

Dziewczyny czy ktoras z was byla u dermatologa dzieciecego? Czy potrzebne jest skierowanie?

Ja chodzę z młodym,ale prywatnie,a co się stało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #484336 przez bidol
Daria - suknie boooska- prześliczna :laugh:

Anszka - boziu - ale Wojtuś śliczny :cheer: :cheer: :cheer: a jakie pucki ma :lol: zmienił się bardzo od ostatniego zdjęcia :lol: a jakie piękne włoski ma :lol: ślicznotek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ania, Anszka-
ale Wam dobrze- możecie się spotkać :cheer:

Ania-
jestem już :kiss: przepraszam ;) :cheer: :kiss: - masz piękny avatarek :lol:
naprawde u Was taka kiepska pogoda?? u Nas jest super tylko pochmurno, ale ciepło :laugh:

Saiko - suknia śliczna i fryzurka boooska :cheer: nad nami też wisi pielucha ;) ale mam nadzieję że się obędzie :) Seba do 7 miesiąca nosił :(
A to Pepti masz na receptę :unsure:

Misiowa- ale Hanusia Ci ładnie śpi :cheer:

Martadam
- mnie też gardło boli strasznie :dry:

M_M
- ja miałam zruszoną mocno szczękę - tak mi babka w liceum zęba wyrywała :angry: i do dziś mi tak troszkę chrupie w niej :angry: jak starej babce :lol: :lol: nosiłam już takie specjalne odlewy zakóładane na noc- ale nic nie pomogło :(


Chłopek - głowa do góry - będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

kamyczka- jak Dominiś :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484342 przez chłopek
hej
u nas paskudnie wieje wiatr :(

przechodzimy juz całkiem na butle bo sebek nawet w nocy nie chche jesc cyca, zje troche a za chwilę sie wkurza,wczoraj cały dzien nie karmiłam cycem dopiero o 19 i lało sie z cyca ale on pociągnąl kilka razy i sie wkurzał sciagłam i zjadł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484354 przez Daria23
hej kochane u nas tak jak u Anny pogoda paskudna leje się z tego nieba i leje:(:(

Chłopek-przykro mi z powodu testów ale grunt to nie poddawać się:)a co do cyca to może i lepiej jak Sebek ma się złościć i denerwować

Mardadam-zdróka życze

Bidol-sukienka ładna ale musze poprzymierzać podobne i zobaczymy..a jak tam nasza Księżniczka sie miewa i jak twoja nóżka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl