BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571485 przez mama89muminka
No mamuski, jestem. Wykonczona, nie nadazam za wami, tyle piszecie.
Z telefonu juz raczej nigdy nie skorzystam z forum, zabralo mi ponad 3zl z logowaniem i czytaniem was itd. Chyba ze teraz sobie wykupie jakis pakiet czy cus.
Miro spi, a raczej spal bo sie wybudza. To z wami popisalam... :dry: Odezwe sie pozniej. pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571503 przez Kamykowa84
Olga to Ignaś to prawdziwy mężczyzna w takim razie :)
Ja kupowałam coś z bobovity,ale teraz gerbera kupuję,fajne mają jabłuszka z kaszką manną i biszkoptem oraz zupkę z królika :blink:
Maksiu o matko to masz naprawdę sporo kłopotów w rodzinie,współczuję i podziwiam za siłę!
Mama89Muminka witamy w Polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571562 przez chłopek
Hej nie wchodzę na forum bo z tel to tylko się wkurzalam szwagier pożyczył mi kompa częściej będę. Mój mąż przyjechał na dzień i jutro jedzie wznowu. Anna gratulacje maksiu mi pisała o niespodziance twojego męża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571565 przez chłopek
Pisze na dwa posty bo jak jest jeden długi to mi się kasuje, chłopcy zdrowi jutro sebka wózek będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571583 przez Olga
kamyczka ja się zalogowałam na stronie bobo vity i mi przychodzą sloiczki i kaszki od nich,lepsze to,niż te próbki mleka,bo nie ma co z nimi robić ;)

chlopek super,że chłopcy już zdrowi :)

maksiu to aż tyle biedna w szpitalu leżała :(

m89m odpoczywaj w Polsce ile się da ;)


Oglądacie Przepis na życie :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571589 przez chłopek
Nadrobiłam was:-D
Daria ja miałam super komplet z avonu i fajnie się z suknia ślubna prezentował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571596 przez kejtin
Hejjjka :)

No ja po zjezdzie w szkole, ostatnia prosta.. i sie okazalo ze czeka mnie tylko jeden egzamin na koniec, reszta to same prace.. uff :)

Mała oswoiła się z dziadkami i bardzo jej tam pasuje:) ma wiele atrakcji, wiec jakby po tym pierwszym tygodniu latwiej mi jezdzic do pracy, choc i tak z dnia na dzien zaluje ze nie ma mnie przy niej... Mała pieknie smiga po dywanie chociaz najlepiej jej sie raczkuje po panelach podlogowych :-)

Dziewczyny, czy wasze dzieci gaworza sobie? jakos tak wyraznie? gugu, baba itd.. ? bo sie zaczynam martwic ze moje malenstwo wcale sie do tego nie pali... wciaz cwiczy wstawanie - juz sie sama podciaga i trzeba pilnowac... a nic gaworzyc nie chce ;-\, i sie zastanawiam czy powinnam sie zaczac naprawde martwic czy jeszcze z tym poczekac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571603 przez Olga
kejtin Ignaś też nie gada,tylko piszczy całymi dniami strasznie glośno :) ale pewnie przyjdzie to w swoim czasie :)
rozłożyliśmy małemu na podłodze tyle koców,mysleliśmy,że trochę pobryka,że może zacznie coś kombinować,ale nie ma mowy ;) Obrócił się o 360 stopni i znudziło mu się,nerwy zaraz miał i tyle :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571623 przez bidol
Witam :)

Ania - śliczne zdjecie :) sliczna kobietka z Ciebie no i Matuś słodziutki :)

Majoweczka - no bo Lucasik jest słodziutki - wiec komplementow sie spodziewaj :)

Daria - ale fajowe zdjecie Tymcia :) extra :)

Dżasta - widze Cie. Odezwij sie :)

Chlopek - to super ze chlopaki zdrowi :)

Maksiu - :kiss: :kiss:

Olga - przyjdzie i jego czas. No i śliczny chlopak z Ignasia :)


M89M - witaj. I jak Ci sie podoba w Polsce?? A jama reakcja rodzinki na Miro??

Kejtin - Kamce sie buzia nie zamyka. Non stop gada. Guga baba mama dzidzia dzie dzie ide - wiem ze to dla niej znaczenia nie ma ale tak sobie plecie - pluje bruma piszczy krzyczy kłóci się. Jest super. Ale ja gdzies czytalam ze jak dziecko rozwija sie umyslowo to rozwój fizyczny stopuje i na odwrot. Takie skoki sa. A przeciez Julcia teraz doskonali sie fizycznie :)

M_M - no gdzie sie podziewasz???

Anszka,Daners, BasiaOlek, Saiko, Misoiwa, AF, KM, o Neciku i Dzascie i Agnesssie to juz nie wspomne B)

Dzis Moj Sebus konczy 5 lat. Wlasnie 5 lat temu o 22.35 urodzilam mojego skarba :)
Impreza udana. Jutro wstawie zdjecie :)
Padam na (.)(.) :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571633 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571634 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571651 przez Majowka
Bidolku, wszystkiego naj naj z okazji urodzinek Seby!!! czekamy na fotki!

Kejtin, u nas cos tam gaworzy, ale maklutko. Ba-ba juz mowi jak chce mleczka :laugh:

a u nas dosc imprezowy weekend, bo w sobote robilam urodzinowy obiad, a dzis impreza urodzinowa, roczek, malucha znajomych i powiem Wam, ze jakos zmartwilam sie postawa Lucaska na tych imprezach, bo przerazony dosc, wyraznie bylo widac jak bardzo mu sie nie podobalo, natlok, chalas, mnostwo ludzi. Caly czas marudzil, i tak dolna warge wysuwal robiac smutna minke, taki niepocieszony sytuacja...nie wiem, pewnie to taki etap, bo w domku z nami to smieje sie i podskakuje z radosci. Zauwazylyscie cos takiego u swoich maluchow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571691 przez bidol
Doberek. Przywitam sie tylko i lece robic sniadanko. Seba wybrany do przedszkola pojachal. Kamcia lezy i gada sobie no i zaraz Jedrula sie pojawi bo odwiozl mlodego tylko i wraca do domu. Och jak ja nie lubie jak on jest w domu. Week to juz dla mnie katorga. Musze tylko latac co 3 godz z jedzeniem.
Kamcia dzisiaj slicznie spala. Jedno budzenie tylko na herbatke.

Majoweczko - To Lucasek przeciwienstwo Kamki. Ona imprezy to uwielbia i zawsze wszyscy mowia ze dziecko aniol. Wczoraj prawie cala impreze przesiadziala w swoim kaciku na dywanie bawiac sie zabawkami. A ostatnio u tesciow 2 godzi bawila sie zupelnie sama :) gorzej jak jestesmy same w domu. Mamusia musi byc w zasiegu wzroku.


ME - ojjj tez bym zamarla. Wiem o czym mowisz bo ja mam podobnie. A co do raczkowania to moze akurat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571704 przez Daria23
Hej Kochane witam się z ranka i po weekendzie;)Wczoraj wyprawialiśmy imieniny teścia więc goście się zjechali...Tymi dzis nie dał pospać obudził się o 2 w nocy i do 3;30 sobie gadał,śpiewał bawił się misiem ja uwielbiam jak jest taki radosny ale dlaczego akurat w nocy?:)

Anna-kurcze ale ty laska jesteś naprawde teraz wiem po kim Mati ma taką urode:)pięknie razem wyglądacie:)
Majówka-u nas różnie z imprezami zależy od samopoczucia Tymka ale przeważnie lubi być w centrum uwagi:)

Chłopek-fajnie że jesteś i że maluchy zdrowe:)ja chyba będe miała tylko kolczyki bez łańcuszka aale jeszcze 2 miesiące wiec wszystko może się zmienić:P

Bidol-Pięć ogromnych buziaków dla Sebka:)ale już duży chłopak:)i co Bidol przeleciały szybko te lata?

Wczoraj rozdaliśmy pierwsze zaproszenia ehh a jeszcze tyle trzeba porozwozić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571707 przez Anna77
Dzień Dobry, u nas dzisiaj baaardzo wczesna pobudka. Po nocce podczas której standardowo pobudki były o północy, o 2 i o 4, 5 minut po 5 nastąpił płacz, a momentami wręcz wrzask. Nie było mowy o spaniu, choć oczka prawie zamknięte, jeść też nie bardzo. Próbowałam jeszcze go przytulać, lulać, ale nic. Dopiero jak normalnym głosem powiedziałam : "No dobra, to siadamy" i.... dziecko zaczęło się uśmiechać, gaworzyć całe z siebie zadowolone. A jak już znalazł smoczka i mógł się nim bawić wkładając i wyjmując z buzi, to już była euforia maksymalna. No i jak miałam się wściekać za tak wczesną pobudką, widząc takie radosne dziecko. B wstał z nim w końcu po 6 i mogłam się jeszcze chwilkę zdrzemnąć.

Dziękuję Wam za miłe słowa :kiss: :kiss: :kiss:

Bidol Buziaki i uściski dla wczorajszego urodzinowego chłopaka :kiss: :kiss: :kiss:

ME czyli nie ma to jak wzajemne wychowywanie się dzieci. A Przepis na życie obejrzałam już w ciągu tygodnia, o czym wspominałam. Nie mamy telewizora, więc wszystko oglądam w necie. Już nie mogłam się doczekać troszkę.

Majówka Lucaskowi pewnie przejdzie. Dla takiego Maluszka, tłok, hałas to chyba nic przyjemnego. Mati z reguły na początku jest nieufny, czasem nawet zapłacze, ale bardzo szybko się "oswaja".

Daria :kiss:

A u nas odwilż trwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl