BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 2 miesiąc temu #573982 przez Majowka
no mowie AiF, to dlatego ze Lucasek ma wstret do jakiegokolwiek lezenia (brzuch czy plecki) pomijajac spanie :)) ale to musi byc smok w buzi, wtedy dopiero wie, ze to o spanie chodzi i sie nie buntuje :))) inaczej by sie rozwijal w zupelnie inny sposob.

On bardzo szybko usiadl i siedzi pieknie, wyprostowany z glowa do gory i wyciagnietymi w gore raczkami bawi sie zawieszonymi zabawkami, ale jak tylko cos mu za daleko spadnie i chce siegnac przez przypadek spadajac na brzuch, robi sie czerwony i krzyczy zrozpaczony, zeby go posadzic. Nie potrafi sobie poradzic w tej pozycji...
czesto sie frustruje biedak, czasami widac jak bardzo by chcial sie poprzemieszczac... :( :( :(

rozmawialyscie o bioderkach, my ani razu nie bylismy sprawdzic, tutaj ogolny pediatra sprawdza czy wszstko dobrze, nie daje od tak skierowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573992 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574067 przez Anna77
Dzień Doberek. Kurcze myślałam, że więcej popiszę, a słyszę że Mateusz już się obudził. Ledwo śniadanie zdążyłam zjeść. Wpadnę na jego drugim spaniu.

Maksiu wow, Błażej wydaje się być zafascynowany nowym wózkiem. Super :)

Chłopek fajny ten wózek wybrałaś. No i podoba mi się czerwony kolor.

ME fajnie Emilka sobie gada. Muszę też nagrać filmik.

AiF ale piękny chłopak z tego Twojego Filipka. No i te oczy :S Śliczny

Majówka nie tylko lipcowego. Mateusz jest przecież z końca czerwca. My chyba wszystko po kolei będziemy zaliczać i to w dodatku ze sporym spokojem, he he. Mati jest raczej z tych, którym się nie spieszy, ale pracuję nad tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574071 przez mama89muminka
Hej mamuski.

U nas nocka tak sobie, Miro nie spal od 3 rano. Moja mama padnieta, ale na wlasne zyczenie chciala sie nim zajac to nie bede jej zatrzymywac. A tlumaczenie, ze do pracy musi rano isc zeby sie wyspala juz nie dziala. W pracy ma jeszcze blizniakow do opieki :P

Wczoraj bylismy u ksiedza zapytac o ten chrzest, zaplacilam 200zl i juz w ta niedziele bedziemy chrzcic. Jeszcze tylko ok.50zl za obywatelstwo dla mlodego i koniec z papierkami.

Dziewczyny, czy trzeba jeszcze cos poza biala szata i swieca do chrztu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574099 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574102 przez chłopek
AIF sebek maLUTKI jest dalej 68 nosi czasaem 74
mm kozystamy z taamtego bliźniaka ale na wiosne chyba sprzedamy, zobacze czy ksawcio bedzie chciał w nim jezdzic,
ja w tamtym starym wózku tez mam duza gondolke sebek spokojnie do niej wchodzi,
a ten co kupiłam to jest 2w 1 gondolka i spacerówka w jednym:)
Anna ja tez lubie czerwone wózki :)
majówka ja z ksawciem tez nie bylam na bioderkach pediatra badała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574111 przez maksiu
hejka:)
na wstepie to co mialam kazdej odp
AIF towj babel jest boski bedzie mial powodzenie ahh te jego oczy mozna sie zakochac :kiss: :kiss: :kiss:
mm kochana tak jak chlopek ja kupilam 2 w 1 ten wozek kobietka go tak sprzedawala:)myslalam ze w gondoli sie nie zmiesci bo w nasza jak go wloze to ledwo ledwo a tu niespodzianka
ania kochana Blazej w w ozku siedzi:)\
chlopek seba super na fb w czapce widzialam zdjecie super wyglada i mowisz ze on taki maly, jej my juz dawno na 80 a czasem juz nawet na 86 wlozy body czy bluzke bo spodnie to nie

No a teraz co u nas oki nocka w miare, dzis mam troche zabiegany dzien bo moj maz ma urodzinki i musze mu jakis dobry obiadek zrobic i ciasto szykuje czekam az sie galaretka przestygnie i zaraz bede nastepno robic
jej juz mu 30 stuknela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574112 przez Daria23
Hej Kochane i ja się przywitam na chwilkę dzisiaj pobudka o 6:(jestem nie żywa wręcz jeszcze Tymek taki marudny strasznie dziś głowa pęka mi ufff zapowiada się chyba cięzki dzień:(

Majówka-o kurcze normalnie szok:)Brawo dla Lukasa my dopiero obracanie opanowaliśmy:)
Maksiu-fajniutki wózek a jego zawartość prześliczna:)
Chłopek-o i jest Sebek:)ale on się duży wydaje strasznie w tym wózku:)
AiF-ale twój synek jest piękny jeny co za uroda skoro mówisz ze urode ma po tacie to już widze jakich przystojniaków masz w domu:)
M_M-gratuluje kolejnego ząbka my wciąż szczerbaci:P:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574115 przez chłopek
Daria a moze tylko ja mam takie wrazenie ze on mały :)
ja tez od 6 nie spie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574131 przez Daria23
Chłopek-może tylko w tej spacerówce się taki wydaje duży:)My na dniach też chcemy zamiast gondoli spacerówke włożyć.A jak tam Sebuś i jego rozwój-co już potrafi i ile macie ząbków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574142 przez km
hej dziewczyny, u nas pobudka o 7 dzisiaj, sniadanko zjedzone, wiec maly juz od godziny na podlodze bryka.

majowka brawa dla Lucaska. Moj to chyba przeciwienstwo, nie lubi siedziec, caly czas na brzuchu by lezal tzn, czolgal sie, maly wiercipieta. Nawet pieluchy nie mozna mu zmienic bo sekundy nie wylezy na plecacj :lol: :lol: . Pozniej wstawie filmik jak sie czolga po calym mieszkaniu. Dlatego moja mama mowi ze on to chyba nigdy nie przytyje bo on co je to zaraz wytrzepie.

AniaiFilipprzystojniaczek z Filipka i super zyrafka my mamy podobna przy macie.

Maksiurzeczywiscie ta gondola to sie wydaje olbrzymia, chyba udany zakup :lol: Ja juz nie pamietam jak nasza gondola wyglada, ostatnio ja widzialam 4 miesiace temu :silly:

mm4 zabki super, to teraz Oli moze juz gryzc :silly:

Nia dam rady wiecej napisac bo Kacper opanowal do perfekcji czolganie sie i ciagle za nim biegam bo cos chce wyciagnac z szuflady, albo chce wejsc do kuchni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574173 przez maksiu
Naprawde jestem zadowowlona malego wczoraj po domu troszke wozilam lekko sie prowadzi nawet jak malo powietrza w kolach, maz musi mi napompowac i napewno sie sprawdzi sama kobietka mowila ze nawet po lesie sie prowadzi super wiec zobaczymy jak nam droga obeschnie to jedziemy w niedziele nowym wozkiem do kosciola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574189 przez Anna77
Maksiu no pewnie że Błażejek :laugh: Tak myślałam o Tobie, że wpisałam dwa razy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574199 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574204 przez bidol
doberek


tak dziewczyny - tort dinozaur - Seba ma bzika na ich punkcie :)
był pyszny - truskawkowy - ulubiony owoc Sebka :)

Majóweczka - :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: już - o kurcze Lucasek chłopie - widzę że nieuchronnie dążysz do samodzielności :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: łał :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Maksiu - wózek super - no i Błażejek szczęśliwy - :lol:

Chłopek - i jak wózeczek się sprawuje- ale Sebuś cwaniacko wygląda :lol: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no Kamka wczoraj kopytka jadła :lol:

ME - ale słodka Emilka- ojjjj - zakochałam się - słodkie tata - :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: trzymam kciuki za mało bolesne szczepienie :kiss:

AF - ohhhhhhhhhhhhhh - ale śliczny Filipek - mama mija - no taki jakiego sobie wymarzyłam - idealny w każdym calu :ohmy: JEST PRZEPIĘKNY :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

KM - Kacperek się już czołga?? - kurcze - ale super :lol:

M89M - tak trzeba nadal - szatka i świeca :lol:


a u Nas dziś wiosna :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl