BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 1 miesiąc temu #99284 przez anaconda_she
Czuje sie tak troche srednio.Dobrze ze chodze do pracy to mam jakas motywacje do tego zeby sie ubrac umalowac i ogarnac....ale ogolnie to stracilam troche energii:) Mam nadzieje ze to tylko chwilowe bo zawsze bylam raczej ruchliwa:)Towarzysza mi niestety mdlosci i to nie tylko rano ale jakos probuje z nimi powalczyc.No a termin to chyba mam do wyboru:)... na pierwszej wizycie byl 5.11 a teraz lekarz mowil ze 10.11. Co ciekawe w karcie ciazy mam wpisany 15.11 wiec chyba moge sobie wybrac :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99292 przez Dorciaition
Witaj Anaconda :laugh:
Super, że do nas dołączyłaś. Jest nas coraz więcej. Ja tez mam mdłości. Podobno pomaga szklanka mleka rano, banan i migdały. Aa, i też guma do żucia. Wiec spróbuj, a może będzie troszkę lepiej. :)
Haha, to masz ciekawe terminy porodu :) Pewnie za jakiś czas konkretny Tobie wyznaczą.
To Twoja pierwsza dzidzia?
Załóż suwaczek, to będziemy podglądać jak maleństwo rośnie.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99309 przez Aleksandra
Mi na poranne nudności pomaga mięta z sucharkami. Na szczęście nie są jakoś bardzo uciążliwe, więc funkcjonuję normalnie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99458 przez Dorciaition
Dziewczyny, a nie wiecie czy możemy zajadać taki normalny magnez w tabletkach? Drętwieją mi nogi, mąż mi podrzuca ciągle ten magnez, ale nie jem go, bo nie wiem czy można.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99463 przez paulina2209
ja piłam magnesum czy jakoś tak ale na zalecenie lekarza. spróbuj gorzką czekoladę
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99464 przez marmagma
Hej dziewczyny:)
Dołączam do Was:) Jestem już mamą od 5 lat. Mam synka Filipka, który już nie może doczekać się kruszynki. Sam mnie z resztą namówił , bo tak bardzo chciał mieć rodzeństwo.
5 lat przerwy to trochę długo i trochę obawiam się tego powrotu do pieluch, ale kiedyś trzeba podjąć tę decyzję... Maleństwo zostało poczęte 14 lutego:D trochę więcej wina przy romantycznej kolacji i proszę, taki owoc naszej miłości z mężem:D
Moja kruszynka mierzy 2,2 cm i wszystko było ok, aż do tego wtorku, gdy poszłam do endokrynologa -ginekologa na sprawdzenie wyników tarczycy, gdyż mam podejrzenie o niedoczynność... Zrobiła mi lekarka USG i wyszło,że trofoblast się odkleja, czyli przyszłe łożysko... Dziura jest wielkości dziecka. Muszę leżeć na razie 2 tyg. W środę 13.04. mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego, więc mam nadzieję ,że do tego czasu nastąpi jakaś poprawa. Oprócz tego biorę luteinę... Na wizycie byłam z Filipkiem. Tak bardzo chciał zobaczyć dzidzię w brzuchu,że nie mogłam mu odmówić. Młody się cieszył, jak dzwoneczek i teraz przynosi mi swoje komiksy i kładzie na brzuch,żeby maleństwo mogło sobie pooglądać:D Śmieszne są te sytuacje, ale widzę, że Filip bardzo się cieszy. Mam nadzieję, ze uda mi się donosić tę ciążę, bo nie wiem , jak miałabym wytłumaczyć 5-latkowi,że dzidzi już w brzuszku nie ma...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99470 przez marmagma
Chmmm, ja przy pierwszej ciąży brałam magnez, ale przepisał mi lekarz... Może wyślij męża do apteki , aby zapytał się, czy możesz coś brać może akurat będą mieli. no i koniecznie niech powie,że jesteś w ciąży. A bierzesz już suplementy diety dla kobiet w ciąży? Ja ze względu na delikatną anemię biorę Prenaleten.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99490 przez paulina2209
marmagma witamy cie na forum trzymamy kciuki żeby wszystko bylo dobrze. a synka masz bombowego
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99498 przez Dorciaition
Witaj Marmagma :) Super, że do nas dołączyłaś :)
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Trzeba wierzyć, że tak będzie, a będzie :laugh: Odpoczywaj dużo.
Opowiadaj nam jeszcze jak Twój synek coś wymyśli w związku z dzidzą :lol: Musi być cudny :)
Ja też biorę Luteinę, no a oprócz tego kwas foliowy. Inne witaminki od 12 tyg. po kwasie. A na kiedy masz termin? Pamiętaj o suwaczku :blink:
Z tym magnezem wstrzymam się do poniedziałkowej wizyty. Z gorzką czekoladą może być gorzej, no nie lubię :side:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99502 przez Batmanik
Witaj Marmagma eee to powinnysmy miec podobny termin bo ja zaszalam 13tego dzien przed spodziewana miesiaczka i jak sie okazalo to byl trafny strzal;) ale gorzej z obliczeniem terminu jest- bo ostatnia @ mialam 14 stycznia i z ostatniej @ mam inny termin i z usg niby idzie 9 tydz ale obliczylam ze od 13tego minelo mniej niz 9 tyg????
a na kiedy Tobie wychodzi termin to bede sie trzymala Twojego;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99560 przez Aleksandra
Grono nam się powiększa :) Bardzo się cieszę. Trzymam za Ciebie kciuki Margmama i za Twoje maleństwo. A twój synek jest niesamowity z tymi komiksami :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99571 przez Hania
Hejka listopadowe mamusie:)
Gratuluję!!! :D
pozdrawiam serdecznie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99578 przez Dorciaition
Dziewczynki a smarujecie się czymś już?
Ja mam kilka maści jeszcze z poprzedniej ciąży, ale smaruje się oliwką. Poprzednie też najczęściej się nią smarowałam i rozstępów brak :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99580 przez Dorciaition
Cześć Hania. :)
Powodzenia! Już masz bliżej niż dalej. Nie długo Filipek będzie na świecie :) cudnie.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #99637 przez marmagma
Hej Batmanik:)
Według ostatniego USG u endokrynolog-gin. wyszło ,że jestem w 9 tygodniu ciąży, ale lekarka mi powiedziała,że według ich szkoły to jest początek 10... Miała w swoim gabinecie takie tam kółeczko... Zapytała kiedy była ostatnia miesiączka(28.01), pokręciła nim i powiedziała ,że to tydz.10, więc jej wieżę. Termin mam ponoć na 4 listopada- wg. USG, ale wg. ostatniej miesiączki o 2 tygodnie później,więc sama nie wiem...
Filipowi powiedziałam,żeby przystawił ucho do mojego brzucha i wiecie ,że powiedział,iż słyszy jakby tam ktoś pływał? Nie mogłam uwierzyć, więc poprosiłam Tomka- mojego męża, aby też posłuchał...i rzeczywiście...:) mam małego płetwonurka:P

A z tym suwaczkiem to trochę zielona jestem... macie jakąś instrukcję obsługi??
Sama już nie wiem, , który termin jest właściwy.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl