BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282443 przez [email protected]
no własnie byłabym zapomniała!!!

LENKO WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO!!!!

lusia-Daro to tak powaznie przez tę łysinke wygląda :) ciągle ciemieniucha mu narasta i codziennie ją wyczesuje, niestety razem z własami:/ i niunio na pół głowy ma łysinkę heh
hehe lusia pozwol mezowi czesciej kąpać-u mnie tylko Adam kąpie dzieci-ja mam wolne:P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282448 przez Kredka
No i nadrobiłam Was. Wyszedl poemat. Hehe ale trudno. U nas wczorajsza nocka z przebojami. Wypilam herbatke laktacyjna po tym jak Miki co godzine wisiał na cycuchach wiec sobie mysle ze siegne po wspomagacz i dupa  płakał cały dzien i nie spał do 1ej w nocy. A ja już rak nie czulam. U mojego M na rączkach Miki jeszcze bardziej płacze. Musi być mamusia i koniec. Mamusi cycek. Dzis do południa kwękał i spał jak zając. Co chwila na rączki i buju buju. Za to po 15ej zaliczył 3 godzinny odlot. A ja wziełam się za porządkowanie ubranek. Odłozyłam duza torbe za małych ubranek. Jak szybko maluchy rosna, ja nie wiem. Z reszta mój Miki jest duzym chłopcem. Jak byliśmy u lekarza to dzieciaczki 2-3 miesieczne były mniejsze od mojego szkraba. Taka jestem z niego dumna i szczesliwa  Kocham go nad zycie. Dochodzi pierwsza a ja dopiero Was nadrobilam a siedze od 23 z jedna przerwa na karmienie, tyle naskrobałyście. Tempo expresowe, zostawic Was na jeden dzien graniczy z cudem nadgonienia. Jutro idziemy na usg bioderek  zobaczymy co nam powiedzą. Teraz moi mężczyźni spia sobie smacznie a ja jak zwykle nocny marek. Jutro rano oczywiście oczy na zapałki ale co tam..kiedy mam mieć czas dla siebie i dla Was moje kochane koleżanki. Mikus zakumał ze noc od spania słuzy bo spi od paru dni po 4-5 godzin. Ja się czesciej wybudzam na karmienie :P

Luska, Katka dzieciaczki macie śliczniutkie

Lusia ja nie wiem skad Ty bierzesz na to wszystko siłę?chyba cos dosypuja Ci do zupy, co?? Przyznaj się hehe. A tak powaznie..podziwiam

Anakol u nas taka sama zima jak u Ciebie  może wreszcie zmrozi te zarazki i te dzieciaki nie będą tak chorować.
Co do Emolium do kąpieli to Mikus ma na nia (chyba na nią) uczulenie bo dostał krostek na brzuszku i pleckach. Lecz z kolei kremem Emolium smaruje te krostki i schodzą ładnie, na buzi już nie ma  HURRRAAA!!!!Wiec smaruje nadal kremem Emolium i wracam do płynu do kąpieli Oilatum. Oby Twojej szybciutko zeszły krostki.
Gratuluje wytrwałości w uczeniu usypiania samemu…

Anyanka skoro masz mała brodawkę to polecam nakładki sylikonowe. Podawaj mu lewą piers z nakładką – może wyciagnie.
Wyczytałam łatwy i tani sposób na wyciagniecie brodawki. Strzykawkę 20-stkę obcinasz miejsce na igłę i kawałek po za nią i wkładasz tam sutek i pracujesz strzykawką.
Mój lubi być w rozku owiniety ciasno ale musi mieć obowiązkowo rączki na wierzchu, inaczej tez się wierzga i płacze

Batmanik trudno tak z boku radzic. Musicie jakos dojsc do porozumienia. Macie dzieci a oni potrzebuja obojga rodzicow. Czasem postawienie spr na ostrzu noza pomaga ale trzeba uważać aby nie przegiąć struny… Tylko Ty najlepiej wiesz gdzie stoi ta granica. Ja trzymam kciuki abyście się pogodzili.

Malina kochana Michasia ze dała Wam odespac imprezkę. No z tymi bólami zębów i klatki piersiowej nie zazdroszcze. Oby szybciutko przeszło. Ja to dentysty boje się jak ognia…

Aleksandra z tego co pamiętam to Ty tez paliłas? Ja wytrwałam w postanowieniu a Ty??

Dorcia buziaki dla Lenki z okazji 2 miesiąca. Podziwiam ze masz jeszcze głowe do pisania prac. Ja się łapę żę prostych matematycznych działań nie jestem wstanie się skupic…jakas demencja poci azowa chyba………

Róża jak czytam o tym jak piłas mleko i zajadałas jogurty to jakbym siebie widziała. Ja tez myślałam ze skoro w szpitalu jadłam mleko i nic nie było Mikołajowi to mogę.. no i hulaj dusza piekła nie ma. Piłam ponad 1 litr dziennie az Mikołaja tak zsypało ze miałam takie wyrzuty sumienia – jak Ty. Ostawiłam i smaruje mu kremem buzie i już schodzi. Bardzo uwazam co jem. Obie nie wiedziałyśmy ze nie wolno. Nie miej wyrzutow sumienia bo nie zrobilas tego celowo. Reakcje alergiczne mogą utzymywac się nawet miesiąc (tak mi lekarz powiedział) – tak wiec odstaw mleczko i bądź cierpliwa, obserwuj Szymcia i będzie dobrze.
Co do braku stolca. Kup mu herbatke z Hippa z koprem włoskim. Ja wczoraj wypiłam herbatke na laktacje z koperkiem i niestety maly dał nam do 1ej w nocy koncert. Myslałam ze mi się rece wyciagna jak u goryla. Nos babo prawie 6 kg cały dzien… (5600g + rozek ).
Na kolkę polecam ciepłe okłady – pielucha ogrzana zelaskiem na brzuszku; ciepła kapiel rozluznia, suszarka ciepły strumien na brzuszku (trzeba uważać aby nie za blisko przystawic) no i szum uspokaja.
Rózyczko przemywaj mu naparem z rumianku – dobre na ropiejące oczka maluszka. Rumianek działa przeciw zapalnie.

Iva Ty świrusko taką masz łądną fgurę a Ty jeszcze narzekasz. Zbyt wymagajaca jestes dla siebie.

Emka fajnie tak wyrwac się na imprezke. Już zapomniałam jak to jest. Ja mogę zapomniec bo nie mamy z kim Mikusia zostawic a po drugie to lecimy na cycuchach a do butli nie chce go przyzwyczajac bo znow się obrazi na cyca i będzie dupa.

Chłopek no chyba najwyzsza pora oduczac synka od spania razem. Potem będzie Wam ciezko.. Nie zazdroszcze… już wyobrazam sobie ile trzeba mieć pokładow cierpliwości aby oduczyc dziecka tego co lubi najbardziej..tj spania z rodzicami. 3mam kciuki aby się szybko udało.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i oszczędzaj się!!Wygłaskaj fasolinkę.
Vertusia to mieliscie fajna wyprawe zakupową. Zakupy udane? Zuzia wie co dobre – cycus najlepszy pod słoncem, nie to co jakies sylikonowe butle……..
Odstawienie nabiału da efekty ale na wiecej niż 3 dni. Lekarka mi mówiła ze alergeny w organizmie sa nawet do miesiąca.

Malina niezla akcja z tymi kolednikami. My tak mielismy rok temu, tyle ze bez dziecka..hehe
Malina rozumiem Twój smutek. Mój szuka już jakis czas pracy, na razie jakies dorywcze prace ma. Nie ciekawie się zapowiada. Czekamy na wiesci od znajomego. Ale wiesz koniec czego jest początkiem czegos nowego, kto wie może będzie miał lepsza robotę za lepsza kaskę. Tego Wam zyczę…

Suari mały może miał po prostu gorszy dzien.. my tez mamy czasem zły humor, maluszki tez musza sobie pomarudzic…tak sobie tłumacze jak mój tak szaleje..
6300 to kawał chłopa do dźwigania…

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna „jak nie płacze to się chichra” wesoło masz :P Ty wyrodna matka = helloooł stuku puku zaraz tam walnę Cie to zobaczysz.
SarNA ZATŁUKĘ ja tu gotowana marchewka, mieso gotowane + Żywiec a Ty mi tu o takich smakołykach ehhhhhhhh nie masz litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daromir i Domisław fotki cudne jak zwykle. Grubens śpioszek  Domis jak biedronka. Ty to chudzinka jak nie wiem Sarenko  ale od razu widac ze Domis do Ciebie podobny a Daro do Adama.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleksandra 8-9 godzin spania ciągiem w szoku jestem, ja po 4 godzinach budze się aby dac mu cyca, a jak nie chce się obudzic to dziwne mysli mam, martwie się, chyba jakas przewrazliwiona jestem… Zakupy się udały. Uwielbiam takie szaleństwa po sklepach a już urzadzanie swoich 4 kątów to mega przyjemność.

Anka_k82 ale śliczniutki synus. Hehe na tym zdjęciu podobny do mojego

zmykam wstreciuchy jedne :P jutro prosze mi tyle nie naskrobac bo nie codzien mam sile nadganiac te kilka stronic.Dobranoc buziaki :*

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282453 przez emkapl84
Dzien dobry :)
i znowu od 4 nie spie bo mala zrobila kupke i sie rozbudzila na maksa :dry:
ubralam ja w sliczna sukieneczke z kubusiem puchatkiem...cykne jej chyba zaraz fotke i wam wrzuce na forum :) normalnie mala ksiezniczka :)
sarna fotka w wannie jest mega!!!
Olcia i Malinka podejrzewam, ze ciezko wam teraz ale na pewno macie obrotnych facetow i znajda sobie szybko prace!!!!!trzymamy z natka za was kciuki :kiss: :kiss:
siostra blizniaczka miala mnie odwiedzic za dwa tygodnie....ale zaszla w ciaze i nie chce przyleciec bo sie boi, ze lot samolotem moze przyczynic sie do poronienia itp...troche ja rozumiem ale jest mi przykro...
poza tym wlasnie M mi napisal, ze w marcu jego dwoch przyjaciol przyleci na tydzien!!!!!masakra bo pewnie bedzie picie przez tydzien...tzn nie ja tylko faceci..i jeszcze jakby bylo malo to kupil im bilety!!!!!!no masakra tak jakbysmy teraz jeszcze mieli na to kase!!!!!wkurzylam sie od rana...moze ja zaczne kupowac bilety lotnicze swoim przyjaciolkom....szkoda, ze nikt nigdy nie pomyslal, zeby mi kupic bilet do polski....
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282454 przez emkapl84
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282462 przez Kredka
witam :) Ja już na nogach :) Nocka cudowna. Wyspałam sie choc Mikuś co ok 2.5-3 g sie budzil na karmienie. Ale lepsze to niz bujanie caly wieczor i do 1ej koncert. Dzis idziemy na usg bioderek. 3majcie kciuki aby wszystko było ok.

Emkapl fajowa ta sukieneczka z kubusiem. Co do biletów to wiesz ludzie myslą, że skoro mieszkacie za granicą, to że śpicie na pieniądzach.. rzeczywistosc bywa inna.

Za oknem biało :) Mój małż poszedł do pracy a ja jeszcze ide sie zdrzemnac chwilkę. Milego dzionka. Prosze tu zbyt duzo nie naskrobac bo wieczorem znowu bede musiala miec 3 godzinna lekture B) :lol: buziole :kiss:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282466 przez Suari
Ja też już pospałam :dry:

sarna- super zdjęcie :) a robił je mąż czy szwagier ;)

Emka- śliczna ta twoja córcia, a ta sukieneczka :) ja tam lubię ubranka z kubusiem i pozostałą jego ekipą :)
A z tymi biletami to trochę przegięcie, ja rozumiem kupić bilet mamie, tacie czy siostrze, ale kolegom ? tak jak pisze kredka- ludzie często myślą, że tym za granicą to się powodzi, wiem coś o tym, bo sama jakiś czas mieszkałam poza Polską.

Luska- nie wiem co mojemu małemu jest :dry: niby wczoraj mniejsyz płacz niż w niedziele, ale i tak się darł. Dałam mu wczoraj bobotic i nad ranem też i zobaczymy, nic takiego nie jem co by mu mogło zaszkodzić :dry: może rzeczywiście, tak jak pisze kredka, ma zły dzień.
Chociaż dzisiaj rano też płakał, ale to chyba z powodu kupy, a raczej jej braku :dry: ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282499 przez vestusia
No nie mam jak Was nadrobić. Jesteście okropne.

Ale doczytałam, że Sarna się skarży, że piszę długie posty kilka razy dziennie :( Już nie będę, przepraszam :( :( :( :lol: :lol: :lol:

Ja wstałam i muszę się ogarnąć, bo Zuzia chwilowo siedzi grzecznie. Ale pewnie tylko chwilowo, więc lecę. Wpadnę później :*

Tak tylko napiszę, że wszystkiego dobrego dla Daromira Sarny i Wojtusia Anii_ - gdzie ona się podziewa?? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282501 przez Suari
vestusia- jak przestaniesz pisać to będziemy strajkować :laugh: i kopniemy cię w tyłek, zobaczysz ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282635 przez iva 20
Witam :) widze ze redakcja czynna :lol:

Kredka ja zawsze bylam dla siebie wymagajaca :lol: jak nie osiagne tego to nie spoczne :woohoo: :woohoo:
Malina przykro mi bo macie jeszcze dziecko a pieniadze sa potrzebne do zycia nie ma sie co oszukiwac licze na to ze znajdzie szybko prace i bedzie jeszcze lepsza niz ta trzymam kcikasy :)

Vestusia mozesz byc dumna ze swojej Zolzy :) teraz widzisz jak to jest w wannie dla dziecka to duzy basen hihi :woohoo: :woohoo:

Emka mamcia lada moment i jej nie bedzie :silly: szkoda ze twoja siostra do Ciebie nie przyjedzie no ale trzeba ja zrozumiec ja tez chcialam leciec samolotem jak bylam w ciazy ale zrezygnowalam i ja rozumiem :)

a ja bylam na wizycie i wiecie co to nie mala miala wizyte tylko ja :woohoo: :woohoo: mialam rozmowe czy nie mam depresji i jak sie czulam przez najblizszy tydzien :) fajnie ze sie martwia o mnie :) a 7 lutego mam wizyte ze szczepionka dla malej :lol:

Sarna super te zdjecie nagoooo :woohoo: :woohoo: i Wszystkiego dobrego dla Dara :)


Moja mala spi sobie :) bylysmy tam na tej wizycie i byla matka z 3 tyg dzidziusiem juz zapomnialam jak moja byla taka malutka a roznica jest ogromna hihi
a wczoraj bylam u kolezanki poplakala sie i mowila zebym przyjechala to wiecie co jstem w szoku jej dziecko co ma 13 lat wyprowadzilo sie z domu bo ona zabronila sie spotykac z jego dziewczyna co ja zna 1 miesiac . A ta kolezanka sprawdzila mu komuputer i oni takie rzeczy wypisywali na temat seksu ze wlosy deba stawaja ja jestem w szoku bo przeciez to jest dziecko :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282652 przez Aleksandra
Hej :)

Wczoraj padłam na cyce...

Oj tak - jak już bedzie kuchnia to będziemy sie pomału wprowadzac. Z dziś skończy kominek obudowywac, na dniach może panele w salonie skończy układac i tak drobnymi kroczkami do przodu. Jutro jedziemy rano na szczepienie al później do OBI obejrzec meble do łazienki :)

Emka i Sarna zdjęcie rewelacyjne :)

Sarna ucałowania od cioci Oli i Natalci dla Daro

Iva to straszne co piszesz :ohmy: Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wróci do domu.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282696 przez iva 20
Super Ola ze wszystko idzie do przodu z mieszkaniem :)
pokaze wam moja kluch hihi
tu zaciekawiona swoimi rekami jak by mogla to by je zjadla za jednym raza :laugh:
a tu usmieszki :P
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282790 przez Aleksandra
Już po spacerku :) Pogoda piękna, leży śnieg, świeci słoneczko i jest malusi wietrzyk :) Natalka jeszcze pospała na tarasie 10 min i teraz śpi już u nas na łóżku. Rozpięłam ją tylko i na razie nie rozbieram.

Iva widzę, że nie tylko Natka ma ochotę schrupać swoje piąstki :) I ten uśmieszek :kiss:

Od kiedy ćwiczymy z Natalką sama ładnie już trzyma główkę leżąc na brzuszku i to nie na moich kolanach !! Teraz idziemy w piątek na kontrolę do rehabilitantki a w nast tygodniu do neurologa.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282797 przez katka
Witajcie
Przede wszystkim sto latek dla Dara
My wreszcie po wizycie i z moczem wszystko ok mamy robic kntrolne badanie moczu co jakis czas. normalnie kamien z serca. Na brzuszek przepisała Oli debridat zbaczymy czy pomorze :unsure: No i jak sie wyjaśniło to w pt szczepienia :(
Iva super zdjęcia
Sarna twoje mnie powaliło
ola czemu idziecie do neurologa?
Emka normalnie mała księżniczka i jaka juz duża
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282803 przez Aleksandra
Katka super, że wszystko oki :) Chodzimy do neurologa ze względu na wcześniactwo Natalki. Mamy takie zalecenia, ale to chyba będzie ostatnia wizyta o ile wszystko już będzie oki i neurolog nie zauważy żadnych innych nieprawidłowości. To właśnie neurolog dała nam skierowanie na rehabilitację.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282805 przez katka
Ola na pewno bedzie ostatnia
A o ile wcześniej sie urodziła Natalka. Pytam bo moja Ola też wyszła 3 tyg wcześniej
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl