BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365479 przez vestusia
Mia Ty Łobuziaro :) Fakt ten filmik był niezły, ale jakby Bob wiedział, że Wam go pokazałam, to by mi cyce urwał od razu! He, he, he :D

Co do postów to możesz też się szkolić, bo dobrze Ci idzie z ich długością :) I masz rację - ja zazwyczaj jak mam czas, to tutaj pustki są, albo zaledwie kilka postów. Wczoraj też nie wchodziłam później i co? Tak samo - 4 strony do nadrobienia. No szok.

O, Bob wrócił!

Co do spacerówki, no to sama nie wiem, bo generalnie mam wózek quinny i on też jest na 3 kółkach, taki sam układ i jestem przyzwyczajona do takiego wózka, stąd wolałabym trzykołowy :) No ale musiałabym tę spacerówkę zobaczyć na żywo, zależy mi, aby była lekka, bo jak mam kupować taką, co waży 8-9 kg, to mi się nie opłaca, bo mój wózek waży chyba 11kg (do tego jeszcze Zuzię trzeba doliczyć).

Ja byłam na spacerku i na końcówce to mało nie biegłam, bo mnie do kibla przycisnęło ha, ha, ha :D Oczy miałam wybałuszone. A propos, znacie ten kawał?

- Wilu, a dlaczego masz takie duże oczy? Pyta Czerwony Kapturek
- Nie widzisz, że sram??!! Odpowiada wilk :)

Zuzia jeszcze śpi w wózku a ja mam chwilę na odsapnięcie :)

Malina ja też nie widziałam tego posta a nie mogę się jego doczekać.

Wy chyba też ominęłyście ten mój post, gdzie wkleiłam fotki Zuzi z chłopakami? Bo żadna akurat nie wspomniała o tym i już sama nie wiem - wklejałam na stronie 1275 pod tym moim długaśnym postem he, he :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365480 przez vestusia
Mia fajnie byłoby, gdyby dzieciaczki przechodziły ząbkowanie niemalże bezobjawowo. No ale muszą się czasami nacierpieć.
Oby Kacperkowi szybko przeszło. Może to marudzenie to ot tak, ma taki humor? :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365484 przez mia1082
hahaahahaha Vestusiu nie moge z Ciebie wiem ze to nie smieszne jak Cie tak zlapie ale nie moge sie powstrzymac ze smiegu teraz Ty zawladniesz moimi myslami obok Boba hahahahahaha
Artystko.....dobry kawal!!!! a zdjecia faktycznie mi gdzies umknely ale dobrze ze sie upomnialas bo zaraz sprawdzialam i faktycznie sa :laugh: Zuzanka jaka zaczepna no i widze ze miala dwoch kawalerow do zabawiania ;) cudasna no i bodziak w Zyrafki hehehe

a z wozkami to faktycznie trzeba sprobowac chociaz ja mam graco symbio i kupowalam w ciemno ale jestem bardzo zadowolona wszystko mozna obsluzyc jedna reka i bardzo prosto do auta mi sie miesci no i ma przekladana raczke wiec parasolka jest zbedna. Ja jakos mam uraz do trzykolowcow hehehheheh

a Kacprus to ja nie wiem raczej chyba zabki... juz bidulek 2 razy mi sie przebudzil pomuldal cyca i dalej kima. Tak juz od 14.45 chyba zaraz musze go tak czy tak wybudzic bo na noc nie bedzie chcial spac...

co do tego forum to ja chyba monologi zaczne prowadzic zebyscie tez mialy co nadrabiac jak tu wkoncu zawitacie :P Zwykle weekendy siedze sama bo moj A. w pracy a tu zawsze pustki a w tygodniu to zawsze cos do roboty jak ladna pogoda i tak potem mam conajmniej 100 postow do nadrobienia ehhh co ja sie z Wami mam..... :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365487 przez mia1082
A tu sesja z jablkiem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


lece go obudzic
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365498 przez vestusia
Mia nie śmiej się, to nie było wcale zabawne he, he, he :D

Kacperek cudownie wygląda z tym jabłuszkiem! Widać, że bardzo mu smakuje??? Muszę dać Zuzi spróbować tak jabłko.
Ostatnio jadłam ogórka kiszonego i ona tak na mnie patrzyła. Dałam jej polizać. Chciała jeszcze a myślałam, że będzie się krzywić. Już więcej polizać jej nie dałam he, he, he :D

Ten Graco Symbio wygląda bardzo fajnie. Najważniejsze, że Ci podpasował, bo jak na wózek kupowany w ciemno, to Cię podziwiam. No i cena też jest niezła ;-)

Zuzię dałam bliżej telewizora na kocyku. I luka do góry tak bardzo, że nie uwierzyłybyście. Widać, że nie ma siły, ale wyciąga się do góry. Może znalazłam na nią sposób?

Mia nie martw się o te monologi. Chociaż Cię rozumiem :) Ja w tygodniu też zazwyczaj mam mniej czasu, bo dzień leci szybko, chociaż dziś też mi zleciał samotnie. Jutro nieRdziela, więc raczej mało tu będę zaglądać.
Musisz po prostu częściej zaglądać w tygodniu to będziesz miała mniej nadrabiania :D
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365508 przez mia1082
he he he Vestusiu wiem ze to nie jest smieszne :P
co do wozka to tez prezecik od chrzestnego :lol: :lol: :lol: pisalam ze rodzinka wspomaga Kacprus to pierwszy wnuczek i chrzesniak wiec wszyscy spisuja sie na medal hehehee :lol:

nie moglam grubcia wybudzic 20 min mi to zajelo :( a obudzil sie nietomny az mu glowa leciala przez dobre 5 min :laugh:

dobra jestes z tym ogorkiem :laugh: Kacper zawsze na mnie patrzy jak jem a ja mam zawsze wyrzuty ze mysli sobie co za matka sama je a mi nie da :S

teraz cos Kacpereek Wam napisze:

awzsp3420-piaZ psczhz2uiumuym uhuiqiioooibuiwz

to do wszystkich potencjalnych kandydatek tak od serca :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365553 przez katka
Witajcie
Przeczytałam ale pamietam tylko to co mi Olinka kazała napisac. Kocha Szymka i juz innego nie chce. Przekonało ja zdjecie na spiocha bo mówi ze ona tak nie potrafi.A i przesyła :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i pyta kiedy Szymus do niej przyjedzie.

My dzis cały dzien na podwórku i powiem wam ze ja to ma chyba szok tlenowy bo juz poszła bym spac :silly:

Malina czekam na opowiesc o Tesciowej.

Pa uciekam do wanny na mały relaksik
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365570 przez luska
Sarna domis wymiata hehe , az miała ochote go usciskać :P

Misja tez jak zwykle gwiazga.Mailna to zaraz mała bedzie śmigac na czterech bo z tego co pamietam pierwszy etap to własnie bujanie sie do przodu i do tyłu :laugh:



Vestusia to Zuzia ma dwóch adoratorów , Olo czuje się zazdrosny ;) Świetne dzieciaki hehe i troche jak w żłobku

Hheh mia mnie tym urzekłaś i moja Aurelcie też :P :P :P :P

Olu kochana witaj z powrotem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Hania miała dosyc natury i sobie kimła hehe , słodka jest :lol: :lol: :lol:

Kacperek jak ma niebiskie oczeta o ja cie :kiss: :kiss: ja jabłuszko wcina

Sarenk ja to jestem przerazona rósznica miedzy moim dziecmi to tak jak by anioła z diabełkiem zestawić

Szymcio jak odleciał hehehe :lol:

No i znowu fotki chłopaków heheh

sarna rtyy to naprawde masz co nosić ;)

Docia o ja dlaczego nie wzieli mnie w walizke ;)

Dziewczyni dzieki za 3 manie kciukasów za mamcie
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365616 przez luska
Kochane moje przepraszam , ze tak tylko pobierznie was nadrobiłam ale szalone wy!!!Miałam 10 stron do nadrobienia , a czasu brak!!!

Jutro śmigamy na ta komunie.Dobrze , że chociaz pogoda ma byc ładna.
Ale w piatak wybrałam sie na te zakupy i wydałam wszytko na siebie ( no parwie bo 45 zł wydałam w polo na wedliny :silly: )Ale kipiam dwie kiecki , żakiet i buty.Miałam normalnie wyrzuty sumienia, ze tak samolubnie ;) ;) Ale w tym tygodniu to zaszalałam od poniedziałku do piatku wydałam 800zł nie wiem na co!!!!No i dodac by trzeba było przelewy za samo złooo :silly:

i wypompowane jestem , bo ciągle w biegu jutro nie mam mocnych mój dzien to bedzie opychanie sie i lenstwo.ciekawe jak jeszcze nocka , bo koza poszła spac o 16 jest godzina 21.30 a ona spi!!!!!Zwariowała!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365618 przez Suari
Dziękujemy za życzonka :laugh:

7 miesięcy temu właśnie w tej chwili wyciskałam Igora :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365621 przez luska
boziu boziu ja przeoczyłam

sto lat dla Igorka naszego kochanego
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #365622 przez mia1082
Katka widze ze Olinka stala w uczuciach jest hehehhe :lol: kurcze a myslalam ze na calowanie to wszystkie poleca :lol: :lol: :lol:

Luska no ma niebieskie po rodzicach :silly: czy mam rozumiec ze Aurelcia zglasza swoja kandydature???

Anakol co z fota Natalki bo odkad padla propozycja to Kacperek uparl sie na to foto i nie chce mi zasypiac wieczorem :laugh:

My juz ogarnieci ale byly przeboje z pojsciem spac chyba z godz to zasypial to sie budzil az padl bidulek moj ciekawe jak dzis pospi az sie boje pomyslec :( Wiecie jaka mu lopata wychodzi ta jedynka jest ogromna :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak troszke jeszcze podrosnie to Wam szczele fote same ocenicie ale jest prawie taka jak te dwa malutkie zabki na dole razem wziete. Bedzie komicznie wygladal z jedna taka wielka jedynka hehehehhe.

Dziewczyny chcialam jeszcze zapytac od kiedy bedziecie wprowadzaly jajko i jak to zrobicie. Lada dzien Kacprus skonczy 7 miechow i tak sie zastanawiam czy to juz trzeba wprowadzac czy jeszcze nie?
I drugie pytanko czy Wy chodzicie do pediatry na jakies kontrole z dzieciatkami? My od ostatniego szczepienia nie bylismy. Tylko bioderka mial robione usg i kontrole. Zastanawiam sie czy trzeba chodzic na jakies mierzenie i wazenie???
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365623 przez Suari
.... i teraz właśnie wyskoczył :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365627 przez mia1082
heehehe Suari jak domniemam z obliczeniami i zegary mnie nie myla to 21.30? :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #365629 przez Suari
Dokładnie Mia :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl