BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #560554 przez Sander
Oj dziewczyny mam nadzieje że dzieciaczki dały Wam pożyć po tych szczepieniach!!!
My mamy szczepienie na początku marca.

Zuzu będzie dobrze, lepiej żeby teraz to nosił a nie później! Nic nie będzie pamiętał :silly: Popatrz może za używanymi na allegro albo gdzieś?? Bo bez sensu tyle płacić!!

Kaśka czyli test negatywny??? Ja też robiłam miesiąc temu :silly:
A te humorki przez hormony chyba!! Dostałam miesiączkę wczoraj... A jak u Was teraz jest z tym?? Ja teraz mam bolesne i bardziej obfite... Mam nadzieje że to przejdzie :)

Ewelka to ładnie waży Twoja mała, ale na zdjęciach nie widać żeby była jakaś pulchna!! A ile ona przybiera w ciągu miesiąca??? Więcej czy tak od początku co miesiąc tyle samo??

Też mamy morfologie za miesiąc - tak na wszelki wypadek, ale tak sobie myśle może by nie trzeba było??

No i Izka też zjada wszystko!! Najlepsze są ręce, kocyki, flanelki i kołderka :lol:
No z tym ubieraniem to ostatnio gorzej.. jak za długo to trwa to się złości :ohmy: a kiedyś tak ładnie sobie leżała!

Zuzu to nowy obywatel już pewnie jest :) Moja koleżanka też w nocy urodziła!! I wyobraźcie sobie że ona jest z 06,12 mikołajki, jej córa z 08,03 dnia kobiet, no i synek też musiał być na zmówienie 14,02 walentynki!! Dziś w nocy przyszedł na świat :woohoo:

To dziewczyny buziaki na walentynki!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560623 przez ewelka1505
Witam nowe dzieciaczki na swiecie :) niech sie zdrowo chowają :)
Zuzu mozesz sie wlasnie wybrac do innego lekarza sprawdzic czy to samo zaleci.
Sander no ona nie jest jakis sumo hehe ale ma spory brzuszek i takie slodko pafaldowane nóżki :laugh: ale tez nie jest jakas bardzo pulchna wlasnie a tyle wazy :silly:
Przez pierwsze 2-3 tygodnie to bylo ok 0.5 kg nawet na tydzien, potem tak 370g, a teraz jak obliczylam to przez ostatnie 6 tygodni przybierala 260g na tydzien, tak wiec coraz mniej no ale tak powinno byc :) czyli teraz przez 6 tygodni przybrala 1560g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560646 przez Zuzu19
Sander patrzyłam na allegro , na gumtree nie ma w jego rozmiarze :angry: Trudno, trzeba przeboleć, zaoszczędzić można na wszystkim ale nie na zdrowiu :)

Ewelka mój co 6 tyg przybiera 800 gram - szczypiorek :P Ale też są fałdki na udach :silly:

no życzę Wam udanych , byle nie owocnych w stosunkach Walentynek :silly: No chyba,że któraś chce 2 skorpionika :silly: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560805 przez ewelka1505
A jak u waszych dzieciaczkow ze wzrostem? Ja musze sama ją zmierzyc bo na wizytach niestety jej nie mierzą. Pozniej sprobuje w miarę dokładnie ją zmierzyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560952 przez gorla
zuzu drogie te szelki ale co zrobic.. :dry: Ja Olwie musiałam pieluszkować prez 2 miechy, wkładałam jej taka wielka pieluchę,przemęczylismy sie ale potem było dobrze, do tego urodziła sie z zniekształconymi stópkami, tzn. na rentgenie było oki, kości itp ale miała mało miejsca w macicy i tak jakos miała przycisniete, po prostu paluszki dotykały kości piszczelowej, cięzko to wyobrazic sobie, musielismy masowac stópki przy kazdym przewijaniu. Teraz nie ma sladu . Warto sie poradzic jeszcze innego lekarza

ewelka dobry lekarz ze dla spokojności chce sprawdzic morfologie inny by olał i tyle

Majka ma torbielki w mózgu, niby nic takiego i powinny sie wchłonąć, grudniu jeszcze były, teraz idziemy 6 marca do neurologa i potem da skierowanko na kolejne usg mózgowia.

Witamy nowe dieciazki na świecie :laugh: 13. 02 fajna data :) mój maz miał wczoraj urodzinki hehe

Przerabane macie z tymi miesiączkami :blink:

kaska sander testy??? :) :) ja nie mam nawet ochoty na przytulanko, wykręcam sie jak sie da, jeszcze w dzień może moze bym sie dała namówić, ale wtedy maz zajęty, a wieczorem zapomnij!! padam na pyszczek :S

U nas ferie, Oliwia wyzdowiała i szleje!! :angry: zaraz mnie szlak trafii!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560975 przez Sander
Nie mogłam się powstrzymać :lol: :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561110 przez ewelka1505
Haha dobre :silly: juz to gdzies widzialam :blink:
Wedlug moich pomiarow Pola ma 64 cm, jezeli dobrze zmierzylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561113 przez Zuzu19
Ja wiem tylko,że Maciejkowy nosi już ciuszki rozmiaru 68 więc na pewno ma wiecej niz 62 :silly: :silly:

Uwaga, muszę się wyżalić :silly:

Moja bratowa urodziła wczoraj. Pielgrzymki ma całej rodziny! A do mnie jak ja byłam w szpitalu - nikt nie zadzwonił, nikt nie przyszedł. Do domu wracałam taksówką...
Pochodzę z dość religijnej rodziny- mam nieślubne dziecko w dodatku z ojcem dziecka... no wiadomo...
Wiecie co, przykro mi się zrobiło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561162 przez kaska
Zuzu jak to mowia - z rodzina to tylko na zdjeciu... olac ich. Co dziecko jest winne, ze tak sie ulozylo?? pfff mnie tez by wykluczyl bo Kacper nieslubny :) babcia moja jak dowiedziala ze w ciazy jestem to zapytala kiedy slub ... no to sie dowiedziala ze bedzie. Nie ich zycie. Wazne, ze Ty jestes zadowolona. No a musisz byc bo masz Maciejka :
) A bratowa Cie odwiedzila?

Gorla Ty sie z mojego testu nie nabijaj :p zreszta sama sie z tego smieje....
ja tam na przytulanki to mam ochote ale do poludnia... pozniej padam i taki ze mnie pozytek hehe :p A Ty masz dwojke dzieciakow to co sie dziwic :p

Sander hehe dobre
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:lol:

Zuzu no a pieluchowalas go? nam to niby wystarczylo. Moze faktycznie warto isc do innego lekarza :) pisz co i jak

My bylismy dzisiaj na szczepieniu i uwaga uwaga mam dzielnego syna :) nie plakal ! zaskomlal tylko przez sekunde

Duze te wasze dzieci. Moj 5900i nosi 62 :) :silly: Ale ile dokladnie ma to nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561204 przez ewelka1505
Zuzu nie ma co sie przejmowac ich zachowaniem.
Pola też juz dawno nosi rozmiar 68 :)
Kaska dzielny Kacperek, moja to chwilke plakala :silly: a ten tekst z gwaltem mnie rozwalil :silly: ale moze za jakis czas sama poprostu zechcesz miec kolejnego bobasa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561356 przez ewelka1505
Kilkanascie minut temu jakis facet wjechal samochodem w zaspe sniegu na poboczu przed moim domem po drugiej stronie ulicy. Razem z mezem zaciekawieni obserwowalismy jak probuje wyjechac no i cos mu nie szlo. Po chwili wysiada a raczej sie wytoczyl... No ledwo na nogach stal, pare razy prawie sie wypierdzielil. Wiec mąz za telefon i na policje zadzwonil. Skoro go zgarneli to raczej trzezwy nie byl. No jak mozna w takim stanie za kierownice wsiadac :angry: jeszcze nie daj Boze by kogos potracil. Zreszta samochod mial juz jakos poobijany wiec kto wie czy nie zapierdzielil w cos wczesniej. Normalnie tak mnie denerwuja tacy bezmyslni ludzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561606 przez Sander
Isia miała 3 tygodnie temu 62 cm ale wiadomo jak to sie mierzy... :P
Ciuszki nosi różne , bo te rozmiaróki bardzo odbiegają od siebie, szczególnie te angielskie ubrania. Raz nosi 50/56, czasem 68. Wg polskich to jest między 62-68.

Zuzka cóż Ci moge powiedzieć... tacy są ludzie... bardzo mnie boli takie fałszywe zachowanie... do Kościoła biegają a jak trzeba pomóc lub wesprzeć to nie żadnego "dobrego chrześcijanina". Skoro tak się zachowują to chyba nie ma czego żałować! Ale jak mówią co Cię nie zabije to Cię wzmocni!! I pamiętaj Ty sobie dałaś rade, jest silna i bez pomocy najbliższych!!!!!! W ogóle Ty twarda babka jesteś i się nie daj!!!!!!!!!!! Bądź STRONG WOMAN!!! :silly:

Kasiu no prosze twardy chłopak z niego :lol:

Ja sama bym drugie chciała ale to tylko dlatego że Isia jest bardzo grzeczna no i miałam cc i nawet nie wiem co to bóle porodowe...

Ewelka dobrze że go zgarnęli!!!!! Takich to bym pozabijała bo niestety mam to prawie na codzień i nic nie mogę zrobić... dlatego się wyprowadzamy... achh to jest koszmar... ale jeszcze trochę i będę miała normalne życie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561741 przez Zuzu19
Sander no chyba masz rację :blink: Strong woman he he jak to brzmi :silly:

Kaska pieluchowałam Maćka , ćwiczyliśmy, leżeliśmy żabką i teraz z jednego biodra są oba do naprawy :dry: Ale w poniedziałek mamy wizytę. Chciałam iść do Medicover zarzyczyli sobie za usg z konsultacją ortopedyczną 348 zł - chyba ich poje... :woohoo: Znalazłam za 200 też w prywatnym gabinecie za już 200 , ufff :)

Ewelka powiem Ci,że ja jako młody, średnio doświadczony kierowca jeżdzę z obawą,że natrafię na takiego pijaczynę na drodzę... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561770 przez Sander
Zuzu i jak Maciek reaguje na te szelki?? Chyba nie jest tak źle, bo widze uśmiech na zdjęciach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562166 przez Zuzu19
Najgorsze jest zakładanie. Nie lubi tego, na pewno to jest niewygodne ale chyba szybko zapomina ,że je ma na sobie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl