BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 tygodni temu #636767 przez Zuzu19
Kacper ma już takie ciemne brwi a Maciek dalej jak jajko :D dobrze,że chociaż ma rzęsy już ciemniejsze :) U niego dopiero są próby jedzenia nogi, jeszcze mu brakuje trochę ,żeby obślinić :woohoo:

Yummy Mummy ja daję kaszkę manną z Nestle. Dziś dam jabłuszka z kaszką manną, znalazłam gerberowski taki deserek , zobaczymy :) Kiedy twoja Zuzka bd miała imieniny? 24 maja może ?? Jak ja?? :silly:

Zamówiłam dla Maćka basenik jako prezent na pół roczku :woohoo: Maj ma być gorący więc bd jak znalazł, szczególnie,że jest z daszkiem więc słońce nie bd dla nas takie straszne :) :) :) Ogólnie imieniny Macieja wypadają 14 maja, i on 15 maja kończy pół roczku. Ale ten czas zleciał!!!!!!!!!!!!!!! No i planuję zrobić mini przyjęcie.. Jakiś grill, mały torcik... Ciekawe tylko czy mi się uda to zrobić bo maj bd dla mnie wyjątkowo ciężki :silly: :blush:


Ewelka ja też planuję kupić lżejszą spacerówkę jak ta wyda mi się zbyt ciężka. I myślę o Maclaren Techno albo Quinny Yezz :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #636955 przez Baasiuniaa
Zuzu- od razu mówie NIE na te wózki dla naszych maluszków:)) one sa owszem wypasy maclarenki i ten zapp i yezz ale to dla dzieciaków starszych..serio... bo dla naszych pingli małych to kręgosłupki ucierpią wiesz..lepiej poszukaj czegoś wygodniejszego ..
a propos wózkow to mi kuzwa opona strzeliła w quinnym tym co od siostry mam teraz godnole i dupaaa wsadziłam wprawzdie malutka w spacerówe kapiego espiro, ale nieeee za mała jeszce niewygodnie, owszem kimneła no ale ona wszedzie śpi :)

ale zamówilam nowy wózek LONEX JULIA BARONESSA polska firma bo ten quinny musze siorce i tak za 1,5 mc oddac dla jej dzidziulka a Klarson sie już prawie nie miesci i wiecie ze w tej gonoli lonex jest 20 cm szerzej!!! i 15 cm dluzsza wiec mysle ze bomba i mozna gondole podniesc ciut no a w opcji spacverowej polozyc na maxa.. i wozek w super cenie na allegro kupilam nówke za 899 zl wiec mysle ze super, oby tez taki fajny byl.. mam nadzieje ze na jutro wysla:)

Kapi przedszkolak sratatata:))))

u nas pogoda boskaa dzisiaj malutką mam teraz w bujaczku na ogrodzie zeby sie dotleniała wieć sie praży w kapeluszu słonecznym hihi a wieczorem planujemy grilka, kuzynka ma nowego faceta wiec musimy go obczaić hehe:)))

Miłego weekendu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637196 przez Zuzu19
Basia ale ja o tych wozkach mysle na przyszlą wiosne, na razie mam "stary" wozek bo kupowalam 2w1 :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637452 przez ewelka1505
A jak tam Zuzu Maciek juz przewraca sie na brzuszek? Moja ciagle nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637464 przez kaska
Ewelka ja ma kolezanke,ktorej corka ma 7miesiecy,twardo siedzi a na brzuch sie nie przekreca...

Zuzu Ty juz o przyszlym roku myslisz? myslalam ze mowisz o tym ;)

Basia jak gril.sie udal?
no i Kacper do przedszkola nonono powazna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637681 przez Zuzu19
Ewelka Maciek się już 3 razy przekręcil z brzucha na plecy ale to bylo bardziej tak,że go glowa przeważyla na bok a dalej już jakoś poszło.... Więc można powiedziec,że dalej nic.....

Kaska ja wczoraj zamontowalam tą spacerowke co byla w zestawie i jestem z niej mega zadowolona bo ma dlugą budę bo mogę nią Macka calego zakryc, aż po stopyi. A owszem mysle już o takim innym wózku bo no jak on bd ciezki i wozek ten tez piorkiem nie jest to nie zamierzam sie meczyc :) po za tym ja z wyprzedzeniem lubie na cos odkladacc i wpisac do budzetu :)

No a ja ten piekny ,cieply weekend spedzam w szkole....

Wiecie,ze w Mothercare rusza wielka wyprzedaz??? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637780 przez ewelka1505
No to mnie pocieszylyscie bo juz myslalam ze moze cos jest nie tak. Ona leniwa jest jezeli chodzi o to przewracanie :silly:

My dzisiaj grilujemy :)
Milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637834 przez kaska
Zuzu u mnie w miescie nie na tego sklepu :(
A z tym planowanie to masz racje. Tez tak lubie no tylko,ze u mnie zawsze znajdzie sie jakis inny wazniejszy wydatek i tyle z planowania. Dlatego wole poodkladac i jak cos potrzeba to jest na ten cel. Zawsze cos sie znajdzie.

U nas pochmurno :( wiez z dzialki nici i jade do rodzicow

Ewelka ja to z jestem z tych panikujacych mamusiek hehe no ale przeciez kazde dziecko inaczej sie rozwija. Kacper najpierw zaczal pelzac a dopiero teraz laskawie chce siedziec, a przeciesz Wasze dzieciaczki juz dawno sie do tego rwaly ... Zapytaj sie pediatry bo w maju pewnie na szczepienie. przynajmniej my idziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #638131 przez gorla
kaska ja tez z tych panikujących ;) moja strasza Olwiia juz siedziała a nie przekręcała sie na brzuch , dopiero jak miała 6,5 mieiąca to jej sie udało. Za to Maja miała 3,5 miecha i juz sie jej udało :) Oliwia miała 5 ,5 mie. i 2 ząbki a Majce jezcze daleko do zabków. Każde maleństwo ma swój czas. Moja szwaierka studiowała i mieszkała w Olsztynie :)
a ta spacerówka
allegro.pl/wozki-quatro-lili-parasolka-f...era-i3202634743.html

basia gratki dla Kapiego za przedszkole :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U nas tez pogoda do dooopyy!!!!!! a takie plany miałam.. grill, w ogródku posiać.. noo nic. Rano byliśmy na targach ogrodniczych w Starym Polu za Malborkiem. Nakupowaliśmy kwiatków i Marecki drzewek owocowych. Maja spała od wyjazdu z domu,całe targi i obudziła sie jak wchodziliśmy do domu :silly:

zuzu u nas też nie ma tego sklepu :dry: a szkoda. A moja spacerówka od gondoli tez lekkością nie grzeszy, ale na te wertepy w sam raz.. mamy jezioro pod domem :blink: latem super jest gdzie jezdzić, za to zimą zasypane wszystko , jesienia błocko straszne i zostaje główna droga asfaltowa :side: dopiero na wiosne gdzies dalej moge wyruzyć .. na całe szczęście żez Oliwią do tczewa jeżdze, bo bym oszalała. Ni nawidzę ciszy i spokoju, mecz esie strasznie, jakas inna chyba jestem :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638275 przez Zuzu19
Ja jakoś nie panikuje z tym,że się nie przekręca :side: Ja sie późno przekręcałam a mój brat jeszcze później ok 8 msc a pod wzgledem rozwojowym było ok. Nie wymagam czegoś czego sama nie robiłam :woohoo:

Gorla a ja widziałam te spacerówki w Warszawie za 350!! Są bardzo popularne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638648 przez YummyMummy
No tak, jak my wczoraj spacerowke zainstalowalismy w miejsce gondoli,to dzis pochmurno i kropi :/ ale jak ja wsadzilismy do wozka,to wyglada jakby sie w nim topila :P taka malutka sie wydaje!

Zuzia sie przekreca na brzuszek,ale w siadaniu to jej jakos nie widze :P a jak tam u Was zabki? sa juz jakies? u nas pusto ciagle.

Zuzu, no wlasnie myslalam o maju,bo ja i moj tata mamy w maju imieniy i zeby podtrzymac tradycje ;) chociaz niby sie mowi,ze imieniny sie obchodzi w najblizsza date po urodzinach ?

Wczoraj w ogole przez ta zmiane w pogodzie umieralam caly dzien z bolu glowy :/

Mezus wczraj wzial w chuste Zuzie i poszli na bazarek po zakupy, podobno wzbudzil zainteresowanie przechodniow :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638826 przez ewelka1505
Pola dzisiaj pierwszy raz obrocila sie z pleckow na brzuszek!!! Jupii :) Tyle ze przegapilam ten moment :( Lezala na lozku, wyszlam po cos do kuchni, wracam a ta na brzuszku juz :silly: Dobrze ze polozylam ją na srodku lozka i na szczescie z niego nie spadla, ufff :huh: Potem wzielam ją na kocyk na podloge i raz powtorzyla swoj wyczyn :) No i non stop rwie sie do siadania :)
Ząbkow u nas zadnych jeszcze nie ma.
I pogoda dzis brzydka, deszczowo i siedzielismy w domu ;/

YummyMummy mąż na pewno fajnie wygladal :) tez musze zakupic wkoncu jakas chuste lub nosidelko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #638946 przez Zuzu19
U nas wychodzi z plecków na brzuszek ale na odwrót to już nie. Może za mało go kładę na brzuchu? MAciek ma czas, jemu się nie śpieszy ;)

Zębów brak :side:

Yummy No podobno się bierzę pierwszą datę po narodzinach, ale maj to taki piękny miesiąc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640093 przez YummyMummy
Hahaha super ma Pola okularki :P tak w ogole,to Zuzia ma taka sama zabaweczka ;D
U nas tez lepiej wychodzi obrot z pleckow na brzuch, na odwrot raczej przypadkiem jej wychodzi ;)

Wczoraj pierwszy raz spacerowke przetestowalysmy, usnela pozniej niz zwykle, pare razy mruknela, bo pewnie z nadmiaru wrazen nie mogla usnac :P ale generalnie chyba jej sie podobalo!

Dzis chyba nici ze spaceru, bo znow zachmurzone:/

A co tam na majoweczke planujecie? my we trojeczke nigdzie nie wyjezdzamy, moze sie wybierzemy na rynek,bo Sukiennice ostatnio w grudniu odwiedzilim ;) Tydzien temu zapowiadali taka piekna pogode, a jak przyszlo co do czego,to deszcz :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640129 przez gorla
ewelka super że Polce sie udało :kiss: :lol: :lol:

YM migrenka?? ja też wczoraj umierałam, a jescze małż działał mi na nerwy boszeeeeee :angry: myslałam, ze go ukatrupię. Wierze ,ze wzbudzili sensacje :) z ta chusta hehe musiało fajnie wyglądac :lol:

U nas tez ząbków brak

ewelka karmisz cycem dalej??

zuzu pojechałam do hurtowni wózków, full ich tam było i ta mi sie spodobała najbardziej, wczoraj znalazłam uzywana w moim mieście jak nowa, jadę po nia po południu :lol:

Moja bratowa ma cesarkę 14 maja prawdopodobnie.. mała dalej sie nie przekręciła. Juz sie doczekac nie mogę jak mała będzie wyglądać.. małż bedzie chrzestnym :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl