BezpiecznaCiaza112023

Prawo jazdy

13 lata 2 tygodni temu #112027 przez Asiersa
Ja mam poduszkę tylko dla kierowcy.
Jak jadę sama z Tomkiem to fotelik daję do przodu a jak jadę jeszcze z kimś to wtedy daję do tyłu i siadam obok :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112028 przez Monix
Jak jadę sama z Nadią, to mam ją z przodu (poduszki w tym czasie są wyłączone). Natomiast jak jadę, z kimś to mała siedzi z tyłu (ktoś zawsze ma na nią oko). ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112072 przez bombel779
Emme napisał:

z przodu może dziecko jeździć jak nie ma się poduszek

No właśnie..i strasznie nad tym ubolewam.Jaś nie zawsze jest grzeczny w aucie,jak zacznie płakać to nie potrafi przestać..i zaczyna się krztusić,dusić.. :( Jadąc z moim T. siądę z tyłu,koło niego i jest ok,ale podróż w pojedynkę jest trochę hardcorem :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112108 przez Asiersa
Bombel, a nie możesz wyłączyć poduszki na czas jazdy z Jasiem?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112123 przez SISUNIA88
Dziewczyny jak czytam,że macie prawko to zwyczajnie Wam zazdroszczę :blush: :blush: wiem,że nie powinnam ale tak bym chciała mieć to już za sobą... a ta odciąga mi się to i coraz trudniej się zabrać do tego i zmotywować :dry: :dry:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112167 przez MagdaM
Ja zdalam za 1 razem, wiec ciezko mi cos mowic o pomocy na nerwy itp bo jak wsiadlam to juz zapomnialam o nerwach, liczylam sie ja i samochod :laugh: :laugh:

Pozniej zrobilam kurs na Instruktora, wiec jak ktoras potrzebuje pomocy, rady, wytlumaczenia itp to smialo pisac ;) Nie pracuje bo mi nie wolno, pozatym u nas ciezko z praca, ale mam zamiar otworzyc swoja szkole jak maluch podrosnie ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112188 przez bombel779
Asiersa napisał:

Bombel, a nie możesz wyłączyć poduszki na czas jazdy z Jasiem?

Nie da się :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112194 przez SISUNIA88
MagdaM napisał:

Ja zdalam za 1 razem, wiec ciezko mi cos mowic o pomocy na nerwy itp bo jak wsiadlam to juz zapomnialam o nerwach, liczylam sie ja i samochod :laugh: :laugh:

Pozniej zrobilam kurs na Instruktora, wiec jak ktoras potrzebuje pomocy, rady, wytlumaczenia itp to smialo pisac ;) Nie pracuje bo mi nie wolno, pozatym u nas ciezko z praca, ale mam zamiar otworzyc swoja szkole jak maluch podrosnie ;)


Magda to napisz mi jak zrobić łuk bo ja tylko z tym mam problem :dry:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112209 przez MagdaM
SISUNIA88 napisał:

MagdaM napisał:

Ja zdalam za 1 razem, wiec ciezko mi cos mowic o pomocy na nerwy itp bo jak wsiadlam to juz zapomnialam o nerwach, liczylam sie ja i samochod :laugh: :laugh:

Pozniej zrobilam kurs na Instruktora, wiec jak ktoras potrzebuje pomocy, rady, wytlumaczenia itp to smialo pisac ;) Nie pracuje bo mi nie wolno, pozatym u nas ciezko z praca, ale mam zamiar otworzyc swoja szkole jak maluch podrosnie ;)


Magda to napisz mi jak zrobić łuk bo ja tylko z tym mam problem :dry:

heh no tak na sucho bez pokazywania to bedzie ciezko, ale ja osobiscie mialam taki jeden sposob (bratu tez pomogl i kolezance) tylko wczesniej sobie przecwicz gdzies czy Ci pasuje.
Jedziesz i jak widzisz 1 pacholek z zakretu po prawej (w zaleznosci od Twojego wzrostu zaraz w bocznej szybie lub tuz przy koncu przedniej) to robisz pelen obrot kierownica. I tak dojezdzasz, jak wracasz to odkrecasz o ten 1 obrot. Ciezko to tlumaczyc na sucho... Nie wiem czy rozumiesz, moge Ci ewentualnie podeslac rozpiske na mail jak znajde ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112229 przez natmur11
ja luk robie tak, jak jade do przodu to na czuja w sumie skrecam czasem jeden obrot czasem wiecej:D jak juz stoje prostuje kierownice i przy cofaniu po prawej stronie jak w przedniej szybie widze 2 pacholek odkrecam o jeden obrot a prostuje jak z tylu widze miedzy zaglowkami srodkowy pacholek i wtedy wyrownuje. do tej pory luk mi wychodzil super oby jutro tez tak bylo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112232 przez natmur11
sisunia zapytaj swojego instruktora o to to jest powszechnie znany sposob nawet na egzaminie egzaminator mi powiedzial ze tak sie robi oczywiscie juz po skonczonym egzaminie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112236 przez ilona
W takim razie trzymam kciuki jutro natmur.
Ja zdałam za drugim razem (na pierwszym egzaminie wymusiłam pierwszeństwo :P ) i tak jak MagdaM napisała, że interesuje się motoryzacja to samo mogę powiedzieć o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112426 przez MagdaM
ilona bratnia dusza :laugh: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112446 przez Monix
MagdaM, łuku uczyłam się podobnym sposobem co Ty :lol: I również jestem wielką fanką motoryzacji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112453 przez Emme
ja na początku robiłam łuk schematem, ale później zaczęłam robić na wyczucie. patrzyłam w lusterka i na bieżąco kręciłam kierownicą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl