BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

13 lata 1 miesiąc temu #90360 przez _aga86_
Ja tez sobie nie wyobrazam dwojki maluchow odrazu... Ale jestem pewna, ze kazda z nas dalaby sobie rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90382 przez Emme
mój Sz ma na tym pkt świra i mówi, że to jego marzenie. jeszcze podczas porodu miał nadzieje, że może gdzieś się jeszcze jedno schowało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90788 przez Gosiaczek31
moja siostra ma roczne bliźniaczki i 3 letnią córcię. Podziwiam ją, ja nie wiem czy dałabym radę. Jak dziewczynki były malutkie to tak fajnie się sobą opiekowały :kiss: Teraz są strasznie zazdrosne i czasem się biją (czytaj gryzą, he he).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #90835 przez Asiersa
Koleżanka też ma bliźniaki :)

Ostatnio kupiła im takie fajne bluzeczki z napisem "OD JUTRA BĘDĘ GRZECZNY" :lol: :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91132 przez SISUNIA88

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91428 przez Kunder
witajcie :D
kurcze wczorajszy dzień spędziłam w szpitalu :O
już wam mówię moje mamuśki i kobietki starające się.
wczoraj jechałam autem i takiemu chłopakowi ok.20 lat zacięły się hamulce a ja gwałtownie zahamowałam ,bo jakiś idiota chociaż nie miał pierwszeństwa wziął i wyjechał z innej strony a ja co ? mam jechać o nie a ten chłopak wjechał we mnie to nie była jego wina ,bo wracał akurat od mechanika ;O
walnęłam się głową o kierownice i po chwili zaczął mnie boleć brzuch ,ale ten chłopak , Łukasz od razu czy mi się to podoba czy nie zadzwonił po karetkę jak zobaczył ,że jestem w ciąży i się zwijam z bólu...
dobra przyjechali...zabrali mnie potem przyjechała policja i się pyta jak to było to ja im jak idiotka tłumaczę a Ci idioci ,że muszę im dmuchać w alkomat a ja mówię do nich " po ch.ja mam dmuchać jak ja nie piłam a poza tym wy tylko umiecie alkomatami się obsługiwać , idioci " wiecie jak to kobieta w ciąży wkurzona...
no ,ale ogólnie jest ok ,ale zostawili mnie na obserwacji a wczoraj jeszcze przyszedł do mnie do szpitala ten chłopak i mnie przeprosił a ja do niego ,że to nie jego wina tylko jego mechanika i się wymieniliśmy numerami i umówiliśmy się na jutro na kawę ,bo nie będzie miał jutro akurat zajęć :P


+ dziewczyny czy uważacie o zrobieniu przeze mnie czy mgr informatyki zrobienia studium podyplomowego z grafiki komputerowej ?
zastanawiam się i zmieniam ciągle zdanie :(

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91547 przez Emme
Szczęście w nieszczęściu, bo chyba wszytko ok?

z tym studium fajny pomysł :)


A tu się popłakałam
demotywatory.pl/2579523/Nie-martwcie-sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91578 przez SISUNIA88

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91590 przez lolcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91613 przez Emme
kiedyś do nas przyszedł kolega z synem i do chudzielców nie należy i pytam ile ma lat, a on na to że 4. powiedziałam, że wygląda na starszego (większego) a on do mnie, że on waży 49 kg!


co do jazdy w pasach to oglądałam program, gdzie wypowiadał się lekarz. powiedział, że mamy bzdurne prawo, że kobiety w ciąży mogą bez pasów jeździć, bo taka jazda jest niebezpieczna nie tylko dla dziecka (uderzenie brzuchem np w kierownicę) ale i życia matki (np wybuch p.powietrznej).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91627 przez Kunder
miałam zapięte pasy ,bo jak kiedyś miałam wypadek i jechałam bez pasów to , to się omal tragicznie nie skończyło i dlatego zapinam pasy chociaż mi nie wygodnie teraz...
dziś idę do ginekologa - zawsze w ostatnią sobotę miesiąca przyjmuje także w soboty od 14-20 i ja się umówiłam dziś na 17 ,bo pobolewa mnie brzuch , w nocy już chciałam budzić męża abyśmy pojechali na pogotowie ,bo wytrzymać nie mogłam ,ale przestało chociaż może by wiedział co zrobić ,bo jest lekarzem...
no,ale wolę być pewna mimo ,że w szpitalu było wszystko ok.
moja koleżanka jechała bez pasów w ciąży , zatrzymali ją i nawrzeszczeli na nią ,że jest nieodpowiedzialna, że powinna jeździć w pasach itd...
no ,ale mieli pecha włączyła dyktafon w telefonie.


+ dziewczyny taka sprawa nie wiem co zrobić.
ponieważ ja uważam ,że sypialnia to nie miejsce od przechowywania ciuchów , wyjątkami jest bielizna i uważam ,że jeżeli ktoś ma warunki i ma np. garderobę tak jak my to nie powinien trzymać ciuchów w sypialni.
teraz jednak pojawia się dziecko i tutaj jest problem czy jego ciuszki i komodę wstawić do sypialni czy może jednak do jego pokoiku dać ?

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91688 przez lolcia
Wiesz Emme, ja kiedyś też twardo mówiłam, że jazda tylko z zapiętymi pasami, ale to było kiedyś. W tym wypadku jechałam jako pasażerka i do tej pory się zastanawiam co by było gdyby... I żadnej tutaj nie mam zamiaru namawiać, żeby pasów nie zapinała, bo to jest indywidualna decyzja, wiem tylko przez co przeszłam ja i mój maleńki synek.
Kunder jak zaczniesz odczuwać ból brzucha natychmiast jedź do lekarza lub do szpitala. Ja zareagowałam od razu a i tak było za późno. Twoja koleżanka została poinformowana o konieczności zapinania pasów, a mnie w karetce zapytali czy nie odczuwam bólów brzucha i dlaczego jechałam z zapiętymi pasami, przecież to bardzo niebezpieczne dla dziecka. I kogo tu słuchać jak co lekarz to inna opinia. Mam nadzieję, że wszystko u ciebie wporządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91699 przez Kunder
lolcia napisał:

Wiesz Emme, ja kiedyś też twardo mówiłam, że jazda tylko z zapiętymi pasami, ale to było kiedyś. W tym wypadku jechałam jako pasażerka i do tej pory się zastanawiam co by było gdyby... I żadnej tutaj nie mam zamiaru namawiać, żeby pasów nie zapinała, bo to jest indywidualna decyzja, wiem tylko przez co przeszłam ja i mój maleńki synek.
Kunder jak zaczniesz odczuwać ból brzucha natychmiast jedź do lekarza lub do szpitala. Ja zareagowałam od razu a i tak było za późno. Twoja koleżanka została poinformowana o konieczności zapinania pasów, a mnie w karetce zapytali czy nie odczuwam bólów brzucha i dlaczego jechałam z zapiętymi pasami, przecież to bardzo niebezpieczne dla dziecka. I kogo tu słuchać jak co lekarz to inna opinia. Mam nadzieję, że wszystko u ciebie wporządku :)


ja miałam straszny wypadek ,bo zacięły się hamulce albo coś - mało z tego wypadku pamiętam ,ale sama wyszłam z samochodu i...przywaliłam brodą w kierownicę i tym samym ją złamałam i mam taką bliznę ,ale jest prawie niewidoczna...i nawet sama zadzwoniłam do mamy - rozbiłam się w wiosce w której mieszkają moi rodzice,ciocia i śp. babcia :(
miałam szwy w ustach a policjant kazał mi dmuchać w alkomat i kłócił się z lekarzem - a ja już wtedy miałam szwy założone ,rozpuszczalne ,bo rozpuszczalne ,ale mogłyby puścić ,że musi aż go wyprosił...
auto stało na podwórku w czasie remontu dlatego takie brzydkie obicia budynku są...
e: jbc. to , budynek koło którego stoi auto to garaż :P
a tutaj zdjęcia :

zdjęcie zewnętrzne :

tinypic.pl/m6y14av540pw

zdjęcie wewnętrzne :

tinypic.pl/f0hh7pbjdemp



Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92170 przez Groszek
Kunder dobrze że Ci się nic nie stało :)
Emme świetny demot :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #92174 przez Asiersa
Emme napisał:

A tu się popłakałam
demotywatory.pl/2579523/Nie-martwcie-sie


Choćbym widziała Tomaszka :kiss: :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl