BezpiecznaCiaza112023

Wigilia

13 lata 4 miesiąc temu #46987 przez Manga
Zakładam nowy temat także dotyczący Świąt, ale bardziej szczegółowy ;)

Tak się złożyło w tym roku, że to ja PIERWSZY RAZ W ŻYCIU robię wigilię dla 8 osób.
Jest to dla mnie duże wyzwanie, bo choć w kuchni czuję się nieźle, to nigdy nie przyrządzałam żadnej typowo wigilijnej potrawy.

I liczę na Waszą pomoc - jakieś porady, wypracowane triki, drobne ale ważne sugestie... żeby cały wigilijny wieczór się udał!
Myślę, że nie tylko mi się ta wiedza przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47003 przez wiola
Manga rowniez dołączam sie do twojej prosby,o smaczne i tanie potrawy na stół wigilijny,bo ja także mam wigilięu nas wiec bedzie mama z moja 12 letnia córcią,tesciowie i my czyli z nami i z dziecmi około 9 osób ,a w kuchni jestem nie za dobra na potrawy wigilijne,proszę o pomoc i pomysły, :) :) :) dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #47014 przez sylka
Dziewczyny znalazłam w necie jakieś przepisy potraw Wigilijnych moze coś wybierzecie dla siebie www.wigilia.pl/?Page=_d7gn4t906g8bdv , www.mojawigilia.pl , www.kuron.com.pl/przepisy/go:kategoria:44/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263941 przez Manga
Na blogu W Roli Mamy stworzona przez nas książka kucharska ze świątecznymi przepisami czytelniczek - do pobrania za darmo - ZAPRASZAMY :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265547 przez Marysia27
A kto jeszcze nie widział, niech szybko to nadrobi, jest jeszcze czas na wykorzystanie [przepisów w praktyce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006655 przez Nadya
W tym roku tak się składa, że sama stoję przed wykonaniem Wigilii dla moich przyszłych teściów, więc już teraz zaczynam gromadzić przepisy i uczyć się porządnie gotować. Niestety jestem osobą, która nie lubi takich świąt, więc niestety nie będzie to dla mnie nic magicznego, ale muszę się postarać, żeby im się przypodobać. Myślicie, że wystarczy jakieś 7 potraw, czy może tradycyjnie musi być 12? Nie jestem przekonana, dlatego wolę się poradzić kogoś, kto ma w tym już jakieś doświadczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006681 przez Lena94
Hey .:)
A tescie to jacys tacy tradycyjni dretwni ?? No bo jesli tak to by wypadało zrobic tradycyjna Wigile :) pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013974 przez tessa
Najlepiej postawić na tradycyjną wigilię. To chyba zawsze sprawdza się najlepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl