BezpiecznaCiaza112023

Prezenty - co kupić ?? Prezentowy zawrót głowy!!

6 lata 9 miesiąc temu #1064232 przez munia
Z prezentami zawsze jest problem zwłaszcza dla facetów. Kosmetyki,skarpety itp to już przeżytek Ja ostatnio znalazłam stronę z akcesoriami męskimi /https://www.denley.pl/pol_m_Akcesoria-meskie_Paski-do-spodni-3745.html Mają tam spinki ,szelki,biżuterię męską,zegarki Ja pomyślałam o skórzanym pasku do spodni.Ceny nawet przystępne bo teraz okres wyprzedaży Może już teraz warto pomyśleć o mikołaju?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064330 przez junonka
Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci, to ja trafiłam ostatnio na bardzo ciekawy artykuł, w którym można znaleźć dziesięć pomysłów na prezent z okazji narodzin dziecka. Zajrzyjcie - kochanamama.pl/artykul/10_pomyslow_na_pr...zji_narodzin_dziecka , może również i wam jakiś prezent przez nich oferowany przypadnie do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064553 przez marynika
Ja lubię kupować bony podarunkowe. To się często najlepiej sprawdza na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064580 przez junonka
Jeśli chodzi o prezenty dla trochę starszych dzieci, uważam, że tablica kredowo-magnetyczna jest świetnym pomysłem! Większość dzieci lubi rysować, więc taka tablica to dla nich mnóstwo frajdy :). Polecam sklep biuroszkola.pl , sama tam kupowałam i jestem zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066011 przez elegancka
A może fotokalendarze? Zobaczcie te, które ma w swojej ofercie https://www.cewe.pl/fotokalendarze.html . Ja już od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu takowych i chyba wreszcie mi się uda przełamać pewną barierę i je kupię. Wyglądają ładnie i na pewno sprawią sporo frajdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #1066065 przez mammeczka
A myślicie, że taki szumiący miś działa? Bo szukam czegoś, żeby pomóc mojemu maluszkowi spać.. Siostry córeczka też ma problemy ze snem i myślałam, że w razie czego zamówię dwa i jeden dam jej w prezencie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066072 przez junonka
Dla starszych dzieci zakup konsoli może być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Warto przejrzeć sobie na przykład Nintendo 3ds sklep - powerplay.com.pl/kategoria/gry-na-nintendo-3ds . W który można znaleźć konsole Nintendo, a także najnowsze gry. Sprawdźcie, moim zdaniem taka konsola może zapewnić udaną zabawę dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 6 miesiąc temu #1066126 przez jareczek2017
Konsola to fajny pomysł ale akurat nie wiem czy bym postawił na 3ds'a. Lepiej chyba już kupic ps4 albo chociaż nintendo switch.
Od siebie dodam tylko, że oprócz samego prezentu bardzo ważne jest jego odpowiednie zapakowanie- tutaj e-hurtownia-opakowan.pl/ jest dostępna bogata oferta toreb i opakowań prezentowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066239 przez zuzka
Co prezentów świątecznych, to dla kilkulatka dobrym pomysłem będzie osobisty list od Mikołaja, ale raczej jako dodatek do prezentu - jeśli maluch wierzy w Mikołaja, to naprawdę warto. Tutaj www.listymikolaja.pl można coś takiego zamówić, można wybrać szablon, treść itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066353 przez marynika
Przecież taki list dzieciaki na zwykłej kartce papieru mogą pisać. Tak przynajmniej się robiło za moich czasów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066369 przez sanderson
A ja chciałam się podzielić znaleziskiem, bo kupiłam dzieciakom superowe buty sportowe dużo taniej niż były w salonie :P O tutaj retrokicks.pl/

Dla córy kupiłam takie cuda


Sama bym w nich śmigała :D A dla syna New Balance, bo ma na ich punkcie bzika :laugh: :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066476 przez Estica
Święta tuż tuż i faktycznie w te ostatnie dni trwa prezentowy szał. Co roku sobie obiecuję, by o prezentach pomyśleć znacznie wcześniej, bo teraz na ostatni moment to wszędzie takie kolejki i traci się na to za dużo czasu. No ale jak wiadomo, łatwo powiedzieć, trudniej wprowadzić w życie. Co ciekawego dajecie swoim pociechom pod choinkę? W tym roku postanowiliśmy też podzielić się tą świąteczną radością z innymi. Trwa akcja "dawanie jest radością", która ma na celu ufundowanie prezentów gwiazdkowych dla dzieci ze świetlic środowiskowych. Są to dzieciaczki, które znajdują się w trudnej sytuacji, najczęściej pochodzą z najuboższych rodzin. O całej akcji można przeczytać na stronie http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/ Myślę, że wspólnie możemy odmienić ich święta i spełnić marzenia, wpłacając na ten cel dowolną kwotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069687 przez velto
Ostatnio trafiłam na stronę wyjatkowypodarunek.pl/oferta/nagranie-swiateczne/ i stwierdziłam, że świąteczne nagranie spersonalizowane będzie ekstra prezentem. Jak tylko miałam chwilę, to zamówiłam dla siostry i dla rodziców po takim upominku, mam nadzieję, że będą zadowoleni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069801 przez maniamadej
Jakie macie zdanie o roślinach? W przerwach rozmawiam z roślinkami, rosną, są piękne. A Wy co myślicie? plantsandpots.com/ korzystam z ich oferty. Uważam, że na prezent są idealne, pasują do każdego mieszkania, możesz dopasować sobie do swoich odpowiednich klimatów, na prawdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069802 przez Anikaw
Dobry pomysł z tym łóżkiem, Sama zastanawiam się nad wymianę, Tylko, które łóżko do sypialni najlepiej się sprawdzi? Może kontynentalne będzie najwygodniejsze? Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl