BezpiecznaCiaza112023

Przygotowania do ślubu...

7 lata 8 miesiąc temu #1041140 przez Quake
a ja odwrotnie - wolę zespoły od dj, jakoś tak mi to nie pasuje do wesela. Poza tym najlepsze są te skromne, sama nie chciałabym nigdy robić wystawnego slubu, bo po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1041504 przez Domii1983
Jeśli miałabym teraz szykować się do ślubu na pewno starałabym się zorientować jakie są modne szpilki i wybrać kolor pasujący do sukienki. Buty ślubne (jak i cała kreacja) wcale nie muszą być białe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041909 przez junonka
A jaką suknię ślubną byście wybrały na taką okazję? Mnie podobają się takie klasyczne suknie ślubna . Może także macie jakieś ciekawe propozycje sukni ślubnych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 7 miesiąc temu #1070344 przez KarolineCZ
A co z makijażem? Czy macie wszystkie akcesoria do jego wykonania? Warto zakupić sobie między innymi gotowy zestaw pędzli do makijażu. Widziałam wiele takich zestawów w ofercie drogerii internetowej Puderek: puderek.com.pl/39-zestawy-pedzli-do-makijazu . Z pewnością znajdziecie taki zestaw dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070625 przez agus89
Niezwykle ważne jest to, aby wiedzieć jakim typem osobowości jesteśmy i jakim typem jest nasz przyszły mąż, aby wiedzieć czego możemy się spodziewać. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj kobiecystyl.pl/infp-osobowosc-typu-posre...dy-znani-posrednicy/ i poczytajcie. Jest tam bowiem sporo naprawdę cennych informacji i wskazówek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070687 przez tessa
Teraz trudno jest przygotowywać się do ślubu. Nie wiadomo, co się wydarzy za tydzień, a co dopiero za kilka miesięcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071427 przez Violetta
Ciekawe przemyślenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071428 przez Aneta78
Takie tematy czyta się od deski do deski. Nie zawsze przecież możemy uzyskać porady od swoich znajomych, a na forum dyskusyjnym poznamy wiele ciekawych perspektyw. W pierwszej kolejności musimy się zastanowić nad tym ile jesteśmy w stanie przeznaczyć pieniędzy na ten cel. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji praktycznie nieograniczone możliwości dlatego lepiej nie popaść w długi z powodu rozrzutności. Oczywiście szukanie oszczędności nie musi oznaczać jakiegoś znaczącego zmniejszenia poziomu wybranych usług. Wystarczy być cierpliwym, obserwować rynek i zacząć swoje poszukiwania odpowiednio wcześnie. Bardziej szczegółowe porady znajdziecie w takich poradnicha jak ten - www.radiopik.pl/5,101086,slubny-budzet-j...-i-dlaczego-to-takie Kluczowy co do cen będzie też sama pora roku. Zawsze poza sezonem można liczyć na spore zniżki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071586 przez Majka93
Pełno rzeczy przed wami, ja już jestem po. Nie wszystko wyszło jak należy, ale ogólnie jestem zadowolona. Super sprawiły się podziękowania dla rodziców - karykatury ze stronki karykatura-ze-zdjecia.pl/ Pomyślcie o tym wcześniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu - 1 rok 5 miesiąc temu #1071593 przez Marysia1984
Ze swojej strony polecam wspaniały salon kosmetyczny. Profesjonalni styliści i bardzo miła atmosfera freedom-beauty.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 4 miesiąc temu #1071628 przez FlockyDee
Co ciekawe, sama planuję ślub, więc będzie to dość ciekawe i nie miałabym nic przeciwko temu, aby odpowiednio przygotować się do tego wydarzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl