BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla męża

3 lata 2 tygodni temu #1069909 przez KarolineCZ
Ty wiesz najlepiej, jakie zainteresowania ma Twój mąż. Różne oryginalne gadżety, które mogą być świetnym prezentem, znajdziecie w ofercie sklepu internetowego Frogles: https://www.frogles.pl/ . Sądzę, że spodobają się Wam ich propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069935 przez Quake
Zdaje mi się, że powinno się wiedzieć, co spodoba się mężowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070014 przez KarolineCZ
A co powiecie na taką opcję jak przejażdżka sportowym samochodem? Oczywiście po torze wyścigowym. Do wyboru na przykład model Audi R8: autonator.pl/samochody/audi-r8 . Myślę, że każdy fan motoryzacji byłby zachwycony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070027 przez kalina27
Ja do prezentu dla męża podeszła nieco inaczej niż wy. Otóż mój ukochany miał duży problem z nadmiernym poceniem się. Sprawiało mu to duży dyskomfort. niestety żadne sotsowane rozwiązania nie przynosiły pożądanego skutku. Postanowiłam więc coś z tym zrobić. Znalazłam w internecie antyperspiranty od etiaxil.pl. Zakupiłam taki roll-on i zrobiłam drobny prezent mojemu mężowi. Wreszcie jego problem został rozwiązany. Moim zdaniem warto pomyśleć o najbliższych i podarować coś, co naprawdę im pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070303 przez KarolineCZ
W sumie możesz też pomyśleć o zegarku. Tutaj widziałam świetny omega speedmaster: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-omega-speedmaster . Myślę, że taki zegarek to inwestycja na długie lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl