BezpiecznaCiaza112023

Do pokoju dziecka

10 lata 5 miesiąc temu #803581 przez martacio
Cześć, planuję urozmaicić pokój swoim dzieciom, dlatego postanowiłam że kupię im projektor fal oceanu www.takapaka.pl/Produkt/543/projektor_fal_oceanu czytałam, że taki gadżet daje naprawdę fajny efekt. co o tym sądzicie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804620 przez AniaF
Hmm..fajna sprawa, ale ja chyba nie jestem z tych których uspokajają fale oceanu ;) Za to z takich rzeczy bardzo podobają mi się lampki z tzw. lawą, które też dają fajny efekt na ścianach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849427 przez tessa
Brzmi to całkiem ciekawie. Tylko czy efekt jest rzeczywiście aż tak świetny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899115 przez franklin
Uważam, że zamiast takiego gadżetu lepiej będzie zainwestować w kolorowe łóżko piętrowe dla dziecka które pozwoli mu na wygodne spanie w nocy oraz zaoszczędzenie miejsca w pokoju na inne rzeczy. Chyba ważniejszy jest jego prosty kręgosłup, niż lampka, która po paru latach i tak pójdzie w odstawienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899137 przez Anabelle
My mamy projektor gwiazd w kształcie żółwia cloud b, mają też żółwie z melodyjkami i falami oceanu - też firmy cloud b.
Mamy od nich też bubly bunny - z dźwiękami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899237 przez AsiaKa
jak dla mnie średnio pomysł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899980 przez marynika

Anabelle napisał: My mamy projektor gwiazd w kształcie żółwia cloud b, mają też żółwie z melodyjkami i falami oceanu - też firmy cloud b.
Mamy od nich też bubly bunny - z dźwiękami


Też posiadamy takiego żółwia - jest rewelacyjny. Chociaż dziecko też się dość szybko nudzi, więc polecam kupować używanego a nie nowego, ponieważ nie warto jest przepłacać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904543 przez masala
fajna rzecz, ale też uważam, że nie ma sensu kupować nowego, bo efekt szybko się może znudzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904593 przez Anabelle
U nas służy jako lampka nocna podczas karmienia czy szukania smoczka ;) A synek zawsze chętnie się nim bawi zanim zaśnie. Ja z kolei nie kupiłabym używanego, bo tego żółwia nie da się wyprać. Zostanie z nami w pokoju i na pewno przyda się przy kolejnym dziecku, bo jestem w 6 tygodniu ciąży. Oryginalny cloud b jest bardzo wytrzymały, syn nawet na nim stawał i nic się nie dzieje więc podejrzewam, ze posłuży jeszcze szwagierkom jak same bedą miały dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935939 przez midnight79
Sama bym sobie zrobiła fale oceanu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936058 przez patka89
Ja mam projektor i powiem tak z jednej strony fajne z drugiej zależy od temperamentu dziecka.Moja malutka dopiero zaczęła sie tym interesować teraz a ma prawie 6 miesięcy :)
niby fajny sprzęt ale tak jak pisałam zależy dużo od dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994825 przez dorota1

martacio napisał: Cześć, planuję urozmaicić pokój swoim dzieciom, dlatego postanowiłam że kupię im projektor fal oceanu www.takapaka.pl/Produkt/543/projektor_fal_oceanu czytałam, że taki gadżet daje naprawdę fajny efekt. co o tym sądzicie? :)

Moje dziecko ma taki projektor gwiazd. Przed snem zawsze mu włączam bo uwielbia zasypiać patrząc na migające gwiazdki. Taki projektor to świetny pomysł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1004575 przez Nadya
Aranżacja pokoju dziecięcego powinna pobudzać wyobraźnię malucha, a jednocześnie go nie przytłaczać, więc myślę, że taki projektor to będzie na prawdę fajny pomysł. Czasem warto poszukać czegoś droższego, ale co by lepiej pobudzało wyobraźnię naszych pociech. Kreatywność również należy u nich pobudzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014835 przez tessa
Na Złotych Wyprzedażach widziałam ostatnio bardzo fajną pościel dla maluchów. Ogólnie jest tam zazwyczaj wiele ciekawych akcesoriów dla dzieci i do dziecięcych pokoi, więc warto rzucić okiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048747 przez Quake
Do pokoju dziecka z pewnością trzeba wszystkie rzeczy odpowiednio wyselekcjonować, meble, dodatki itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl