BezpiecznaCiaza112023

Zwierzaki i dzieciaki :)

12 lata 4 miesiąc temu #262738 przez sylka
"PIes najlepszym przyjacielem człowieka" tak mówi stara sentencja. A jak to jest mieć czteronożnego, kudłatego przyjaciela bedąc małym człowiekiem :) poczytajcie Dziecko i pies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #276982 przez judi24
Witajcie, jestem nowa na forum, ale bardzo zaciekawił mnie Wasz temat ponieważ jestem w ciąży i sama mam psiaczka (jamniczka), przeczytałam Wasze wszystkie opinie i chciałabym wyrazić również swoją na ten temat.
Tak jak wspomniałam ja również mam pieska (suczkę-rasy jamnik), suka jest bardzo łagodna i cirpliwa w stosunku do dzieci które je meczą (ciagają za uszy, ogon, wkładaja palce do oka), nie wyobrażam sobie domu bez niej, dlatego jestem świadoma tego że moja suka może być zazdrosna o maluszka ale uważam że naszym zadaniem jest psa przygotować na nowego członka w domu, obserwować jego zachowanie jakie ma w stosunku do naszego dziecka a przede wszystkim dawanie mu tyle samo miłości co przed tym za nim pojawił sę maluszek w domu (nawet 15min spacerku z psem sam na sam bez maluszka to zadowolenie dla naszych psiaków, nie czują się wtedy gorsze i opuszczone tak jak i również wspólne spacery które przyzwyczjaja psa do akceptacji nowej sytuacji) Dlatego jak mój maluszek podrośnie zacznie już raczkować od samego początku nie pozwole maluszkowi na ciąganie pieska za uszki tym samym naucze go milości i opiekuńczości do zwierząt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070030 przez KarolineCZ
A gdzie robicie zakupy dla swoich zwierzaków? Macie ulubione sklepy internetowe? Ostatnio widziałam bardzo duży wybór akcesoriów zoologicznych w ofercie tego sklepu: https://www.obroza-elektryczna.pl/maty-dla-psow/ . Są to między innymi właśnie maty dla psów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl