BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 11 miesiąc temu #891188 przez patka89
Ja się niestety na tym nie znam ,także nie wypowiem się.Ale myślę,że chyba tragedii nie będzie jak było to jednorazowo.
Co do malutkiej fakt swoje już przeszła jak na taka malutka osóbkę.
Jakiego miałam doła akurat trafiłyśmy do szpitala jak mała kończyła miesiąc :(

W środę idę na szczepienia,powiedzcie mi szczepiłyście wasze maluchy na te dodatkowe szczepienia tzn pneumokoki itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891208 przez kasia085
Ja szczepilam z tego wzgledu ze bylo to nam zalecane w zwiazku z czestymi pobytami Jasia w szpitalu i planowana operacja ale z reguly gdy dziecko chowa sie zdrowo, nie ma rodzenstwa i nie idzie do zlobka to slyszalam ze nie ma koniecznosci. Takze wybor nalezy do Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891225 przez domi28
Patka biedna Laurka (dobrze że już wszystko ok i jesteście w domu!! i super że napisałaś:) ja szczepiłam jeszcze na rotawirusy.
Kasia nic się nie martw na pewno nic sie nie stanie jak dodałas troszkę soli, ja powiem szczerze że odkąd zaczęłam gotować Julce to też zawsze sypne kilka ziarenek bo od razu inny smak i Mała chce jeść a jak było takie mdłe to sie nie tknęła i niestety, też chciałam nie dodawać no ale życie
Paulinka super że u Ciebie wszystko dobrze, wstaw jakieś zdjęcie brzuszka:)
buziaki i miłeg dnia:*
a to moje Śliczności :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891296 przez patka89
Domi : śliczną masz tą malutką :):)
No Ja właśnie tak myślę,bo w środę mamy szczepienia :)
Do żłobka nie bedzie chodziła,rodzeństwa też nie ma jest pierwsza.

Dziewczyny czy wy tez mieliście problem taki jak ja,że wasze dzieci nie lubiały leżeć w łóżeczku ?
Moje dziecko to wiecznie na rękach chce być.
Może i by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie ta przygoda ze szpitalem.Nie mogłam małej ani na chwilę z ręki położyć do łóżeczka,bo zaraz był płacz.
Jednak było to trochę uciążliwe bo ani zjeść ani iść np do toalety bo nie można było z małą .
Rozpoczełam trening samotngo leżenia w łóżeczku ale marne efekty są :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #891410 przez Sophie25
domi piekna Julcia jest! :D

PAka biadna mała ale dobrze ze juz ok zawsze stres jest jak dziecie chore :(
Moja od urodzenia nie chciała sama w lozeczku,tez bylysmy w szpitalu wiec wiem co to znaczy moja miała wtedy tydzien :( :(
Ja ryczałam chyba wtedy hormony mi jeszcze szalały i resulowało sie i plakałam ze strachu o nią :(
Teraz tez zasypia ze mna a pozniej ja kłąde do lozeczka :)
paula dobrze ze swietnie sioe czujesz :*

Ja tak dawno zdj nie pokazywałam ze pokaze Wam pare ;) :laugh:

Zabawa z mikim :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zawsze jak zrobie Zosce zdj to sie odwraca :( ale ja ja tu złapie jeszcze :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891461 przez domi28
Sophie widaż że Mała to niezła aparatka:):) super zdjęcia, a najlepsze jak śpi w łóżeczku :)heheh! bosko! po profilu widać że śliczna dziewczynka:)
patka u mnie akurat Julcia śpi w łóżeczku ładnie, czasem ją w nocy bierzemy do siebie i się rozbudzi a z nami ładnie i szybko zaśnie.
buziaki i miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891591 przez Sophie25
Zosia dzis marudna ale dajemy rade :D

wiolusska co u was ?: O


A pokaze Wam moj nowy nabytek <ubóstwiam>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #891669 przez patka89
moja malutka to tylko jak śpi grzeczna jest w łóżeczku,chodź dziś trochę lezała w łóżeczku.
Może będzie jakiś postęp :)
co do szpitala to moja córcia trafiła do Niego równo jak kończyła miesiąc to miałam jeszcze większego doła,niż mogłam mieć
bo wspominałam dzień jej narodzin.Ale miałam okey koleżanke z sali to przetrwałam te 10 dni :)
A dzisiaj byliśmy z malutką na długim spacerku u jej dziadków :):)
Teraz już jest wykąpana i leży grzecznie w łóżeczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892096 przez domi28
Dziewczynki sory że nic nie piszę, ale w środę wyjeżdżamy i załatwiamy, kupujemy itd. zawrót głowy a jeszcze zostałam sama z Julą bo mąż w delegacji iw raca w środą i potem w droge od razu.
co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892131 przez kasia085
Domi i sophie dziewczyny cudowne:-) beda lamac meskie serducha. Musze i ja Wam wrzucic ktoregos dnia tego mojego kawalera:-)
Patka u mnie Jasiek tez byl przyzwyczajony do raczek. Non stop na rekach, praktycznie nie lezal. Z czasem sie to zmienilo i sam potrzebowal troche odpoczac, jak zaczal siedziec to juz wogooe bylo fajnie. Teraz sam siedzxi i bawi sie, buszuje na brzuszku. Na rekach jest tylko przed snem i jak jest mu zle. Takze spokojnie.:-) Laura do wszystkiego dorosnie:-) pochwal sie ta Twoja kruszynka:-)
Ciekawe co tam u reszty dziewczyn. Cos malo sie udzielaja:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892225 przez patka89
[attachment:1]laura.jpg[/attachment

Dziewczyny a jutra to już się boję.Idziemy jutro na szczepienia mimo,że Laura ma 7 tygodni to jej pierwsze szczepienia oprócz tych zaraz po narodzinach.
Ponieważ była w szpitalu to trochę termin się przesunoł. Już się boję,ze może być bardzo ciężko bo Ona ogólnie jest bardzo delikatna.
Zadecydowałam,że nie szczepie jej na dodatkowe szczepionki,na pneumokoki można później i na meninokoki też a Ja malutkiej do żłobka wysyłać nie będę.
To chyba nie ma sensu przeciążać organizmu dodatkowymi szczepieniami. Mam nadzieje,że dobrze robię i nie będę żałować.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892233 przez kasia085
Patka Laura jest przecudna:-) nie wiem kiedy to bylo jak Jas byl taki malenki:-) pewnie ze dobrze robisz. W razie czego to ja jeszcze zaszczepisz. U nas ostatnia dawka szczepienia przesunela sie juz ponad miesiac takze spokojnie. Nie martw sie przetrwacie to., wiesz jest w aptece jakas masc do smarowania przed szczepieniem i znieczula to miejsce. Dziewczyny u mnue w grupie pisaly ze pomaga. Jak bede z malym szla za tydzien to tez mu chyba posmaruje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892387 przez Sophie25
Sliczna perełka!!!!!!!!!!!!!!! :* :*

Patka jesli moge przepraszam ze sie wtrace ale tyle miałam o tym klepane i tez dmucham na zimnie zeby takiemu malenkiemu brzdacowi nie zostawiac w łóżeczku maskotek, poduszeczek, pieluszek i nie zawieszać smoczka na łańcuszku. Wiem ze moze jestem przewrazliwiona ale lepiej tego unikać ... :)

Ptrzepraszam za moje przewrazliwienie Patka :(
Moja dostała 1 pluszaka jak skonczyła poł roczku ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892499 przez domi28
Laurka jest prześliczna!!!
KOCHANE jutro wyjeżdzam i wrócę 30 czerwca, więc ślemy Wam z Juleczką dużo buziaków :):)
pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #892510 przez Sophie25
domi SPOKOJNEJ I BEZPIECZNEJ PODRÓZY!!!!!!!!!!!!!!!!

Odezwij sie jak bd mogła czy dotarliscie całuje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl