BezpiecznaCiaza112023

Na wakacje - z dzieckiem czy bez?

7 lata 9 miesiąc temu #1038628 przez Gabriela34
ja też nie...mimo ze mój syn am już 11 lat, to nadal jak jestem gdzieś bez niego, jest mi źle. wiem że lubi wyjeżdżac, poznawac nowe mioesca...tak jest odkąd pamiteam, więc wakacje bez dziecka...raz z męzem skorzystalismy jak nie maił jeszcze roku...i było mi dziwnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038987 przez Samuel9007
Zawsze jezdzimy z dzieckiem. Lepiej mieć pod własnym okiem ;)

Rzeczowość jest żebraczką poruszającą się o lasce, szelmostwo księżną noszącą koronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039052 przez medium
Jestem za tym i za tym. Zawsze część wakacji spędzam z dziećmi a część tylko z mężem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039157 przez Nika12
zdecydowanie z dzieckiem. Po co robić mu traumę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039297 przez qlopek999
Ja mysle ze to wszystko zalezy od ludzi. Jedni wola tak, inni inaczej. Kwestia dogadania, dopasowania się. Nie kazdy też ma taką możliwość. Każdy chyba sam musi zdecydować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039613 przez marea
Zawsze biorę ze sobą dziecko. Jakoś boję się zostawić je pod opieką innej osoby.

Z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak jest źle bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040084 przez michall2
Jeśli myślicie wybrać się z dzieckiem na wakacje to warto pomyśleć o dobrym samochodzie. Tak, aby odbyć bezpieczną podróż. Jeśli chcielibyście zakupić taki samochód to warto zapoznać się z nowym modelem honda aso . Samochód perfekcyjnie pasuje na wakacje, jest niezwykle oszczędny, a przy tym mega bezpieczny, a to chyba w tych czasach najważniejsze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040184 przez WiolkaKlaman
wakacje z dziećmi może i są trudniejsze, ale bez nich byłoby jakoś pusto. Jak mamy ochotę z mężem na wypad tylko we dwójkę, to jedziemy gdzieś na dwa dni, a dzieci podrzucamy do mamy :) Ale więcej czasu- nie ma nawet takiej opcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040285 przez leww33
Szukacie bardzo dobrego miejsca w Łodzi na nocleg czy organizację wesele a może chcielibyście skorzystać z restauracji ? Jeśli interesuje wam konkretny wypoczynek to spa okolice łodzi to idealne miejsce w Hotel Nowa Gdynia gdzie zapewnione zostaną wam bardzo dobre warunki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040563 przez Quake
Jak dla mnie to dziecko nie zawsze trzeba ze sobą zabierać, w końcu rodzice też mogą chcieć mieć trochę czasu tylko dla siebie i bez dzieci. Choć wszystko też zależy od wieku, a małego dziecka raczej bym nie zostawiała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040910 przez Astarothh
Zawsze z małą. Nie wyobrażam zostawić jej na dłuższy czas pod opieką kogoś innego, zresztą dzięki temu wiele krajów może mała zobaczyć;)

Zwycięzcą jest ten, który podnosi się wtedy kiedy już nie może.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044663 przez junonka
Warto także dobrze wymienić walutę. Polecam zrobić to na https://ekantor.pl/ . Mają tutaj naprawdę dobre kursy walut, a także darmowe transfery do większości banków. Sprawdźcie sami, myślę, że i wam się ten kantor może przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044747 przez judrs33s
Masz rację, nie można narzekać na kurs.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045263 przez ottokasia
Jeżeli na co dzień nie macie czasu dla dziecka podrzucając go to tu to tam to miejcie ten czas podczas urlopu. Jeżeli spędzacie z dzieckiem dużo czasu w ciągu roku to ciężko będzie wam rozstać się z dzieckiem podczas wakacji. Wyjątkiem jest zmiana klimatu które szczególnie dzieci z miast potrzebują. Wówczas oprócz wyjazdów z rodzicami przydałyby się wyjazdy z dziadkami, czy innymi opiekunami które dobrze znają. Podczas tegorocznych wakacji na wyspie Sobieszewskiej obok nas byli dziadkowie z wnukami. Na weekendy przyjeżdżały do nich dzieci, a oni robili sobie w tym czasie wycieczki do Szwecji http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/szwecja-w-jeden-dzien . To najlepsze rozwiązanie. Dziadkowie sobie odpoczną, a dziatwa pobędzie trochę z rodzicami. Zauważyłam że dzieci z rodzicami są bardziej niesforne niż z dziadkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045611 przez maatrusiaa
To chyba zależy od tego na jakie wakacje się wybierasz. Polskie morze, jak nabardziej można zabrać dziecko, ale już na niebezpieczne wspinaczki po górach gdzieś w Turcji już nie koniecznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl