BezpiecznaCiaza112023

remont

6 lata 9 miesiąc temu #1063909 przez tessa
Tak najlepiej! W Internecie takie rzeczy są znacznie tańsze. Chociaż oczywiście nie ma co przesadzać z oszczędnościami. W przypadku narzędzi liczy się również ich jakość. O relacji jakość:cena przeczytacie na przykład w tym artykule: http://artvocado.pl/narzedzia-do-majsterkowania-na-lata-czyli-jakosc-vs-cena-w-skrzynce-z-narzedziami/ . Zerknijcie, bo warto!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069283 przez Quake
Aranżacja powinna być odpowiednio dostosowana zarówno do naszego gustu, jak i potrzeb. Widać to na przykładzie łazienek, gdzie czasem konieczne jest specjalne urządzenie dla osób z niepełnosprawnością: plus50.pl/czym-sie-kierowac-podczas-urza...a-niepelnosprawnych/ zazwyczaj dotyczy to osób starszych, ale trzeba pamiętać, że wielu młodszych ludzi miewa problemy zdrowotne, które ich ograniczają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu - 3 lata 7 miesiąc temu #1069591 przez Tamara
Każdy remont należy zacząć od dobrego zaplanowania. Najgorsze co możemy zrobić to zdecydować się na działanie pod wpływem emocji. Często to widać w marketach budowlanych gdzie ludzie zobaczą pierwszą, lepszą promocję i dosłownie zabijają się o towar. Z doświadczenia wiem jedno - zawsze jest to produkt niskiej jakości, który inaczej by się nie sprzedał. Poza tym w takich pomieszczeniach jak łazienka powinno nam zależeć na jak najwyższym komforcie korzystania. Na rynku znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań jak bateria wannowa grohe essence wannowa - viverto.pl/bateria-wannowa-stojaca-essence-new-23491001-grohe/ cechująca się ceramiczną głowicą pozwalającą na dokładną i płynną obsługę. Ciekawym rozwiązaniem jednego z podstawowych problemów jest też technologia SpeedClean pozwalająca na szybkie usuwanie wapiennych osadów z dysz prysznica. W dłuższej perspektywie czasu docenimy te szczegóły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069594 przez Dolores
Remont generalny kuchni to dość skomplikowany temat, ze względu na możliwości jakie mamy pod ręką. Dobrze jest zorientować się co będzie dla nas optymalne, piszę o tym bo większość ludzi gubi pośpiech. Najlepiej jest zaplanować swoje działania kilka miesięcy wstecz i podjąć decyzję na spokojnie. Od czego zacząć w takim razie? Jeśli nie mamy żadnego konceptu to nie musimy od razu decydować się na usługi projektanta wnętrz. Wiele inspiracji znajdziemy na internetowych blogach czy poradnikach znalezionych na stronach producentów. W dzisiejszych czasach stawia się mocno na nowoczesny wygląd dlatego takie rozwiązania jak blaty kuchenne marmurowe są wybierane dość często. Jak widać na zdjęciach - krakstone.com/oferta/blaty-kuchenne-marmurowe/ kuchnia wyposażona w taki blat prezentuje się imponująco. Swoją drogą to w tym artykule znajdziemy wszystkie potrzebne informacje na ten temat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069597 przez Osee3074
Ja właśnie wykańczam swój dom ponieważ niedawno skończyłam budować. Bardzo podoba mi się projekt mojego domu który zakupiłam na wybieramprojekt.pl/ Jest to bardzo fajna strona gdzie znajdziecie bardzo dużo projektów i na pewno znajdziecie idealny dla siebie. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069609 przez Anikaw
A tak z ciekawości zapytam, gdzie zamawiacie meble do swoich nowych domów? Online czy tradycyjnie u fachowca pod wymiar?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #1069627 przez Matylda80
Faktycznie, nie możemy narzekać w dzisiejszych czasach na brak pomysłów w kwestii wykończenia łazienki. Te najbardziej sprawdzone znajdziemy jednak na blogach producentów płytek ceramicznych czy urządzeń sanitarnych. Oczywiście tych dbających o swoich klientów bo nie wszędzie są dostępne. Kolejnym miejscem są fora dyskusyjne gdzie użytkownicy wrzucają zdjęcia ze swoich nowo wyremontowanych łazienek. Szczerze powiedziawszy to na mnie duże wrażenie robi bidet i wc - www.roca.pl/katalog/produkty/#!/bidety w nowoczesnym stylu. Nie tylko poprawia on znacznie sam wygląd pomieszczenia, co ważniejsze zwiększa naszą higienę osobistą. Najczęściej jest instalowany zaraz obok miski ustępowej by móc z niego korzystać zaraz po skorzystaniu z toalety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069628 przez Viktoria Ludowska
Najlepiej byłoby zainstalować sufit napinany. Zawsze pozostaje w modzie i wygląda niecodziennie. Tam możesz zainstalować dowolne oświetlenie. Najlepsze w mieście takie stropy wykonuje ta firma budowlana otomistrz.pl/sufity-napinane/poznan/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #1069629 przez Andera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069639 przez velto
Podczas remontu spodobała nam się tapeta dla chłopca uwalls.pl/fototapety-dla-dzieci/ i od razu postanowiliśmy jedną z nich kupić do pokoiku naszego synka. Miłoszek jest zachwycony, ogląda się i uśmiecha, chyba mu się podoba nowa ściana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069692 przez Quake
To myśląc o remoncie czy jakichś zmiana w domu, warto byłoby też zastanowić się choćby nad jakimiś oszczędnościami i bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Co sadzicie o technologii solarnej dla domów? Sporo się o tym pisze: insidebook.pl/instalacje-solarne-wczoraj...rzepisy-technologia/ a zdania są mocno podzielone, więc można znaleźć zarówno zwolenników, jak i przeciwników takich rozwiązań, jako formy oszczędzania na energii przy wykorzystaniu źródeł odnawialnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069697 przez KewinCzarnecki
Dobrze jest spojrzeć na porady kamlox.pl/jak-urzadzic-sypialnie/ . Dość fajne porady na temat urządzania i wykorzystania przestrzeni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069718 przez KarolineCZ
Moim zdaniem bardzo oryginalnie we wnętrzach prezentują się fototapety. Widziałam opcję zamówienia takiej fototapety ze zdjęć na stronie https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fototapety/ . Wydaje mi się, że przy remoncie warto o tym pomyśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069746 przez Quake
Jak się robi remont to warto też pomyśleć o nowych meblach, choćby do sypialni. Porządne łóżko to podstawa, ale dobrze byłoby się zastanowić nad jego wyborem. W tym artykule: www.meblobranie.pl/porady/lozko-tapicero...z-materacem-czy-bez/ można przeczytać o łóżkach tapicerowanych i tym, jakie są ich rodzaje i czym się kierować przy ich wyborze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069863 przez zuzka
Ja przygotowuję się do remontu mojej kuchni aktualnie, teraz jestem na etapie wyboru nowych mebli. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchnie-klasyczne-1867 widziałam że wybór mają duży i chyba tam coś znajdę dla siebie. Może mi pomożecie coś wybrać? BO sama już nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl